Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Все для начинающих пчеловодов > Хочу стать пчеловодом

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.11.2021, 18:43   #181
Ромен
Бывалый
 
Регистрация: 21.01.2017
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 50+
Ульи: Дадан, Двукорпусні на 300,та 300 на 145.
Адрес: Сумська обл. м.Ромни.
Возраст: 50
Сообщений: 4,108
Сказал(а) спасибо: 2,718
Поблагодарили 3,254 раз(а) в 918 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 102
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 620
Ромен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

Цитата:
Сообщение от Ласунчик Посмотреть сообщение
Майже рік немає звіту від вас.
Як пройшов сезон?
Як просувається бренд?
Бачив репортаж з виставки з вашою дружиною. Цікаві меди на стенді, типу лаванди.
Чекаємо продовження пригод.
А усьо кіна не буде .
Ромен вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.11.2021, 21:57   #182
icetee
Бывалый
 
Регистрация: 30.06.2016
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 22
Ульи: Рут, корпусные, лежаки
Адрес: Украина. Донецкая обл. г.Бахмут
Возраст: 36
Сообщений: 1,155
Сказал(а) спасибо: 703
Поблагодарили 737 раз(а) в 264 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 80 раз(а) в 28 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 225
icetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

Цитата:
Сообщение от Ласунчик Посмотреть сообщение
Майже рік немає звіту від вас.

Як пройшов сезон?

Як просувається бренд?

Бачив репортаж з виставки з вашою дружиною. Цікаві меди на стенді, типу лаванди.

Чекаємо продовження пригод.
У него на стенде лавандовый мед? А интересно, с кувшинки меда у него нет? Понятно

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk
icetee вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.12.2021, 11:33   #183
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1044
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

Цитата:
Сообщение от Ласунчик Посмотреть сообщение
Майже рік немає звіту від вас.
Як пройшов сезон?
Як просувається бренд?
Бачив репортаж з виставки з вашою дружиною. Цікаві меди на стенді, типу лаванди.
Чекаємо продовження пригод.
Всім вітання. Я пропав, але не пропав )))
Цього року побачивши, що починаємо жити краще, то вирішив кардинально змінити своє життя та поїхати жити на загнивальний Захід. Покинув роботу, на якій пропрацював 20 років, покинув бджіл та поїхав. Але не все так сталося, як хотілося, тому літо я провів біля бджіл. Дякую дружині, яка поки не захотіла навесні продати бджіл та намагалася доглядати за нею.

В червні я переїхав на фацелію в 450 гектар. Поруч квітували поля гірчиці, білої редьки вперемішку з іншою медодайною рослиною, пізніше біла конюшина. Але по факту пилковий аналіз показав наявність 98% пилку фацелії, що каже про те, що бджоли обирали саме її.

Бджоли роїлися в цьому році дуже сильно. Але я підозрюю, що це тому, що я був з ними майже постійно. А раніше лише на вихідних. Роїлася навіть минулорічна карніка в момент бурхливого взятку. При цьому і корпуси були розширені. Але факт залишається фактом.

Після фацелії соняха було мало, тому потрібно було переїжджати. І тут почалися проблеми. Справа в тому, що крім мене, стояло ще два пасічника. Один мешкає далеко. Поки ми його дочекалися, поки переїхали, час пройшов і ми приїхали запізно. Крім того, за моїми спостереженнями тепер сонях виділяє нектар лише до 6 днів. Ці спостереження підтвердилися науковими статтями, де розповідається що зараз в нестабільні погодні умови саджають саме швидкозрілий сонях.

За ці 6 днів вони принесли по 15 кіл, але я їх відкачав в надії, що вони принесуть собі ще. А в зв'язку з тим, що мені потрібно було поїхати на дві неділі в інші місця, то бджоли мої стали покинуті. Вода була, друзі підвозили. Але нектару забракувало. І от тут трапилася біда. Взяток обірвався, стимулюючої підгодівлі не було, розплод сіяти перестали і внаслідок цього сім'ї в зиму пішли слабкі. Не спасла навіть підгодівля, яку почав з початку вересня.

Довершило падіння моєї бджолиної імперії те, що в жовтні я використав щавєльку нової фірми. І вони посипалися. Наразі щось зимує, але що буде навесні, я не знаю.
Якось так.

Що далі. В 2022 році бджолами буде займатися жінка. Я поки за кордоном. В майбутньому є плани завести бджіл там, де будемо мешкати. Тому свої цікаві історії не покидаю.

Ось такі справи.
Пишіть питання, відповім.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от icetee Посмотреть сообщение
У него на стенде лавандовый мед? А интересно, с кувшинки меда у него нет? Понятно
Перднути в муку - це по нашому )))
Але ніякого обману тут не має. Тому що я продаю не лавандовий мед, а фітомед. Різницю відчуваєте? А ще є фітомед з ісопом. А ще фітомед з м'ятою.
Дам ще підказку. Фітомед робили ще наші прадіди. Так що перед тим, як щось ляпнути, подумайте або перепитайте.

Последний раз редактировалось Happy hiver; 19.12.2021 в 11:40.
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием
18 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AleKSEYII (22.12.2021), bvv (19.12.2021), gardener (19.12.2021), Ironcity (19.12.2021), JuliaD (02.01.2022), Kostik (20.12.2021), ozi (19.12.2021), pit999 (20.12.2021), seim (20.12.2021), serhio70 (19.12.2021), yurets-9 (19.12.2021), анна сергеева (20.12.2021), Волкотрубенко (19.12.2021), Димас (20.12.2021), Кудлянин (19.12.2021), Лиза (19.12.2021), медвед (22.12.2021), Юрий Нефёдов (19.12.2021)
Старый 19.12.2021, 16:19   #184
Ромен
Бывалый
 
Регистрация: 21.01.2017
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 50+
Ульи: Дадан, Двукорпусні на 300,та 300 на 145.
Адрес: Сумська обл. м.Ромни.
Возраст: 50
Сообщений: 4,108
Сказал(а) спасибо: 2,718
Поблагодарили 3,254 раз(а) в 918 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 102
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 620
Ромен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

Цитата:
Сообщение от Happy hiver Посмотреть сообщение


Довершило падіння моєї бджолиної імперії те, що в жовтні я використав щавєльку нової фірми. І вони посипалися. Наразі щось зимує, але що буде навесні, я не знаю.
.
Що за щавелька нової фірми, та чим вона згубна? Може бджоли були сильно побиті кліщем, а щавелька просто довершила?
Ромен вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (19.12.2021), darveter94 (19.12.2021), Happy hiver (19.12.2021), Кудлянин (19.12.2021), Лиза (19.12.2021)
Старый 19.12.2021, 19:21   #185
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1044
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
Що за щавелька нової фірми, та чим вона згубна? Може бджоли були сильно побиті кліщем, а щавелька просто довершила?
Та ні. Я напередодні в серпні ставив смужки проти кліща. А до цього весною їх оброблював. Тобто всі необхідні процедури робив. Просто до цього оброблював щавєлькою Харківського ветеринарного інституту, а цього разу іншої фірми. Але норми розведення у них інші. І я дав концентрацію не вірну. От і результат...
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Кудлянин (20.12.2021), Лиза (19.12.2021), Ромен (19.12.2021), Юрий Нефёдов (19.12.2021)
Старый 19.12.2021, 20:36   #186
Ромен
Бывалый
 
Регистрация: 21.01.2017
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 50+
Ульи: Дадан, Двукорпусні на 300,та 300 на 145.
Адрес: Сумська обл. м.Ромни.
Возраст: 50
Сообщений: 4,108
Сказал(а) спасибо: 2,718
Поблагодарили 3,254 раз(а) в 918 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 102
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 620
Ромен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

Цитата:
Сообщение от Happy hiver Посмотреть сообщение
Та ні. Я напередодні в серпні ставив смужки проти кліща. А до цього весною їх оброблював. Тобто всі необхідні процедури робив. Просто до цього оброблював щавєлькою Харківського ветеринарного інституту, а цього разу іншої фірми. Але норми розведення у них інші. І я дав концентрацію не вірну. От і результат...
Метод обробки щавелькою, субліматор, димпушка, пролив?
Ромен вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.12.2021, 22:15   #187
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 844
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 245
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

"Довершило падіння моєї бджолиної імперії те, що в жовтні я використав щавєльку нової фірми. І вони посипалися. Наразі щось зимує, але що буде навесні, я не знаю.
Якось так."

У жовтні при великій закліщеності обробка часто буває запізною. А смушки могли не спрацювати.
Я в цьому році ставив glioxia в серпні. Пару кліщів від переляку впали, хоча раніше був результат непоганий. В середині вересня обробив щавелькой. Кліщ посипався. Потім обробив біпіном. І кліщ знов посипався. На третій обробці біпіном перестав.
novichok на форуме   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AleKSEYII (22.12.2021), Andruhan (20.12.2021), Happy hiver (25.12.2021)
Старый 25.12.2021, 11:00   #188
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1044
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
Метод обробки щавелькою, субліматор, димпушка, пролив?
Пролив з цукровим сиропом

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
У жовтні при великій закліщеності обробка часто буває запізною. А смушки могли не спрацювати.
Я в цьому році ставив glioxia в серпні. Пару кліщів від переляку впали, хоча раніше був результат непоганий. В середині вересня обробив щавелькой. Кліщ посипався. Потім обробив біпіном. І кліщ знов посипався. На третій обробці біпіном перестав.
Ну маю те, що маю. Я не боюся про це писати, бо сам знаю свої промахи. Вони є у кожного, але не кожний їх визнає.
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bvv (25.12.2021), Кудлянин (25.12.2021)
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Костюм пасічника haphap Прочий инвентарь пчеловода 160 08.12.2018 15:28
Юмор насущного дня... Андрей Андреевич Юмор 28 18.03.2014 22:30
Пчеловод выходного дня Димас Беседы на любые темы 2 31.12.2011 18:13


Текущее время: 14:17. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ