Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Все для начинающих пчеловодов > Хочу стать пчеловодом

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 06.09.2023, 08:39   #2211
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Ооооооо вже і Подоляк не такий? Я так розумію в команді Зеленського всі зрадники?
Є хоч одне прізвище на яке б ви сказали що ця людига то БАЗА?
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.09.2023, 09:26   #2212
serhio70
Бывалый
 
Аватар для serhio70
 
Регистрация: 01.07.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 1+
Ульи: Альпиец
Адрес: Украина Харьковская обл.
Возраст: 53
Сообщений: 12,932
Сказал(а) спасибо: 10,892
Поблагодарили 9,520 раз(а) в 1,658 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 11 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1706
serhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Добре на росії,сказали їм: -Це ваш царь! І всі довольні,всі раді. А у нас, той не такий,той ще гірший.(Сарказм,єслі шо)
__________________
Слава Україні! Героям Слава!
serhio70 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 06.09.2023, 12:46   #2213
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Ооооооо вже і Подоляк не такий? Я так розумію в команді Зеленського всі зрадники?
Є хоч одне прізвище на яке б ви сказали що ця людига то БАЗА?
А коли він був "таким"? Юра, вибач за риторичне питання, ти хоч інколи цікавишся бекграундом людей, яких відстоюєш?
І що значить людина-база?

Федоров ніби й роботу виконує, й у зашкварах не помічений. До нього претензій не маю. Когось із другої ланки просто не знаю, мабуть, такі є. Залужний, на щастя, не команда Зеленського.

Запропонуй своїх достойних.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.09.2023, 22:24   #2214
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

А можна залишити цю переписку?
В мене син, я писав що за час війни витягує на собі всю пасіку. 15 років. Був трішки читав цю тему. Навряд він її прочитав всю. Але мені дорого щоб навіть політичні дискусії залишились. Якщо можна.
На перед дякую
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 06.09.2023, 23:48   #2215
анна сергеева
Супер Модератор
 
Аватар для анна сергеева
 
Регистрация: 30.04.2015
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 2-3
Ульи: лежак с магазином
Адрес: Харьков
Сообщений: 10,083
Сказал(а) спасибо: 8,949
Поблагодарили 7,581 раз(а) в 1,031 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 26
Сказали "Не согласен!" 16 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 4
Закачек: 0
Вес репутации: 1374
анна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутациюанна сергеева имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Юра, Ваш син гідний свого батька.
Якщо для Вас важливо щось писати в цій темі, пишіть, що вважаєте за потрібне.
Дякую Вам і всім нашим захисникам.
анна сергеева вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gardener (07.09.2023), yurets-9 (14.09.2023), верес (07.09.2023), Владимир Татомир (08.09.2023), Ворон (07.09.2023), Ромен (10.09.2023), Юрий Нефёдов (07.09.2023)
Старый 12.09.2023, 15:54   #2216
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение

Федоров ніби й роботу виконує, й у зашкварах не помічений. До нього претензій не маю. .
Скільки було таких Федорових серед держслужбовців?
Як тільки ти перестаєш бути суб,єктом, одразу олігархічні засоби масової інформації перетворюють тебе на лайно.
Я вам боюсь навіть прізвища називати, бо під впливом ЗМІ у вас вже склалася негативна картина до цих людей і я витрачу тут купу часу розбираючі те лайно, яким заклеїмили тих, хто ставив палки в колеса олігархів чи йшов проти системи.
У вас немає притензій до Федорова тільки тому, що він являється поки що суб,єктом.
Я в Криму зустрічав ватників не просто з вищою освітою. Зустрічав до такої степені інформованих жертв пропаганди що в мене просто в голові не вкладалося звідки в нього то є все. І те генітальне гівно сповідовало таку ересь що Дугін на його фоні виглядав просто дауном.
В 25 років я був підрядником на будівництві стадіону Металлург. І попав в коло будівельної еліти, як мені вважалося на той час. 74 річний Тимофійович, акула в будівельних справах з яким я подружився, наполегливо мені втюхував антисимітські книжки для обізнаності. Григорий Климов "Божий Народ" та інші його книжки. Ну прочитав я півтори книжки і час від часу з ним спілкуючись в мене, молодого та зеленого почплися прояви того самого антисимітизму. В якусь мить я ловлю себе на думці, та не було в мене не приязні до євреїв поки не зустрів цього старого маразматика. І почав вивчати єврейську тему з іншого боку. Часу багато не було, тому я накачав собі аудіозаписи равіна Ашера Кушніра та почав їх слухати в машині.
Та якщо чесно доволі скоро я змінив свою думку знову на протилежну. Я просто закохався і у народ Ізраїля і у віру яку вони сповідують декілька тисяч років. Все зрозумів і навіть станом на зараз я в прямому сенсі їх відчув.
Народ якого на протязі тисячоліть хотіли знищити просто не мав інших шансів вижити як об,єднатися і стати такими якими вони є.
Українці теж не мають інших шансів вижити окрім як об,єднатися та боротися.
Ті народи які цього не зробили, просто щезли з політичної мапи світу.
З тих пір я себе часто силую вивчати питання з оборотної сторони медалі. Особливо, шо для мене було несподівано, намагався дізнатися як саме російська пропаганда впливає на свідомість досить обізнаних людей. Але якщо чесно, то досі не маю пояснення як це стаєттся серед кола освідчених ватників.
Тому іншого виходу як вижити крім як їх всих повбивати я досі не бачу.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gardener (12.09.2023), Ivas (18.09.2023)
Старый 12.09.2023, 20:48   #2217
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
У вас немає притензій до Федорова тільки тому, що він являється поки що суб,єктом
Ні. Претензій нема тому, що він робить свою справу і не помічений в зашкварах, тобто має чисту репутацію. Ти ж розумієш, що значить репутація?
Він не є суб'єктом. За бажанням вищих керівників його легко відправлять у відставку, незалежно від його бажань.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Я вам боюсь навіть прізвища називати, бо під впливом ЗМІ у вас вже склалася негативна картина до цих людей і я витрачу тут купу часу розбираючі те лайно, яким заклеїмили тих, хто ставив палки в колеса олігархів чи йшов проти системи.
Якщо в мене є аргументи, то я не боюся називати. Я, на щастя, не настільки залежний від ЗМІ. Щоб розібрати якесь лайно, потрібні всього два інструменти - ЛОГІКА і КАЛЬКУЛЯТОР.
Як ти уявляєш процес ''ставляння палок в колеса олігархам й ходи проти системи''? Я серед зеленої шобли таких якось не бачу. Що (кого) я пропустив?
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Григорий Климов "Божий Народ" та інші його книжки.
Теж колись читав деяких російських ''авторів''. На мою думку, нема взагалі на цей (російський) сегмент час витрачати. Бо нема сенсу занурюватись у брудну калюжу, коли є доступ до океану.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
З тих пір я себе часто силую вивчати питання з оборотної сторони медалі. Особливо, шо для мене було несподівано, намагався дізнатися як саме російська пропаганда впливає на свідомість досить обізнаних людей. Але якщо чесно, то досі не маю пояснення як це стаєттся серед кола освідчених ватників.
Що ти відчуваєш до мишей, які живуть в твоїй хаті? Ми для них - миші.

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Тому іншого виходу як вижити крім як їх всих повбивати я досі не бачу.
Не варто аж так прямолінійно висловлюватись. Крім адмінів є ще гугл, можуть бути наслідки для форуму. Крім того, це фізично неможливо. Але знищити імперію - можливо.

))


Автор невідомий. Кажуть мольфари, що це дійсно трапилось в стародавні часи, та діди переказували те, що трапилось, як легенду, своїм онукам з покоління у покоління…
Коли Господь Бог творив наш світ і землю нашу, то він, Всесильний і Всеблагий, шість днів не їв, не спав, ретельно працював, рук не покладав, а коли вже все зробив, і то побачив, що воно добре, то пішов відпочити.
Приліг, але щось йому нейметься. Він встав, походив, подивився зверху на землю нашу, а там – мавпи! Та усі такі банькаті, вухаті, носаті, губаті, зубаті, череваті, цицькаті, дупаті, волохаті, брудні, вошиві! Верещать, одна з одною лаються, лайном одна в одну кидаються, в грязюці копирсаються, все трощать, все ламають!
Господь Бог як закричить: «Мавпи! Шикуйсь!».
Ну мавпи всі вишикувались, Бог все ж таки.
«Мавпи!» каже Господь «Що ви робите? Нащо ж ви все псуєте та ламаєте? Живіть як люди! Щоб завтра ж мені жили як люди! Якщо завтра ви не будете жити як люди, то клянуся що оце власною правицею геть знищу всіх нанівець!».
Господь Бог мавп відпустив, пішов та ліг спати. Втомився, створюючи світ, а тут ще ці мавпи…
Зранку Бог прокинувся, вмився, причепурився, кави заварив, файку набив. Сидить у кріслі, каву попиває, люльку палить і на святу землю зверху поглядає.
А там!!!
Річечкі течуть чистенькі, гаї стоять зелененькі, сади вишневі квітуть, хрущі над вишнями гудуть! У ставках коропи як оті кабани, у хлівах кабани як оті воли, на ланах воли як оті слони! А всюди крізь ходять люди, і все доглядають, все впорядковують, все у них добре і красиво!
А на луках зелених молодь танцює, хороводи водить, хлопці у вишиванках, дівчата в вінках та запасках, пісні співають, Господа Бога прославляють, краса тай годі.
Коли ж це гульк, аж на узліссі щось промайнуло сіреньке. Бог туди, а там – мавпи! І усі такі банькаті, вухаті, носаті, губаті, зубаті, череваті, цицькаті, дупаті, волохаті, брудні, вошиві! Верещать, одна з одною лаються, лайном одна в одну кидаються, в грязюці копирсаються, все трощать, все ламають!
Господь Бог як заволає: «Мавпи курча мать! Що ви робите? Нащо ж ви все псуєте та ламаєте? Чи ж не казав я вам щоб ви жили як люди? Чи ж не обіцяв вам що якщо ви не будете жити як люди, то геть знищу всіх власною правицею нанівець!».
Коли це одна мавпа піднімає голову до Господа Бога і каже: «А ми па-украінскі нє панімаєм!»

Последний раз редактировалось novichok; 12.09.2023 в 21:05.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 12.09.2023, 22:31   #2218
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,857
Сказал(а) спасибо: 1,650
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 654
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
можуть бути наслідки для форуму.
Какие и в связи с чем?
Цитата:
Залужний, на щастя, не команда Зеленського.
А чья? Неужели Порошенко?

Последний раз редактировалось seim; 12.09.2023 в 22:35.
seim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.09.2023, 05:51   #2219
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Какие и в связи с чем?
Це питає той, хто про світову закулісу так обізнаний?

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение

А чья? Неужели Порошенко?
України і союзників. Але ви не зрозумієте. Вам це не дано. Світогляд малюсінький.

Добавлено через 1 час 8 минут
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Особливо, шо для мене було несподівано, намагався дізнатися як саме російська пропаганда впливає на свідомість досить обізнаних людей. Але якщо чесно, то досі не маю пояснення як це стаєттся серед кола освідчених ватників.
Русский философ Иван Ильин: "Россия — самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир".

Є й інші свідчення самих руських про самих же руських. Наприклад, Горький "о русском крестьянстве".
novichok вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.09.2023, 07:22   #2220
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Сергій Лещенко. Ні в кого і ніколи серед українських журналістів розслідувачів не було такого мега мозку як в Сергій Лещенко. Він знає назви фірм, бенефеціарів. Поєднує це все та виводить аргументовані докази причетності до корупції наших держслужбовців.
Як би хоч хтось із вас слідкував за ним приблизно з 2007-2009го як я. Коли про велику корупцію ще боялись говорити, то ви б зрозуміли чому у змі склалася до нього така неприязнь. Бо палки в колеса всім олігархам. Не знаю жодного олігарха чиї схеми він би не розкривав.
Мустафа Наєм. Та ж історія. Їх заклеймили грантоїдами та соросятами. Як на мене це честь перебувати в цьому колі.
Шабунін,
Макс Нефьодов. Це взагалі дика історія від якої я ледь стримався з приводу вже теперішньої влади. Були такі моменти коли я навіть жалів що між двома злами обрав не те. Маю на увазі проголосував за Зеленського. Бо звільнення Макса Нефьодова це сором та зашквар.
Але що різнить зло у вигляді порошенка та зеленського? Динаміка. Порошенко з кожним роком все більше обростав корупційними схемами і доїв все що можна видоїти.
При Зеленському на початку каденції почали доїти те що не доїлось років 5. І до речі в 2019 році це видно на графіку інжексу сприйняття корупції. Він був знову просів до рівня 2014року.
Але ( якщо можна, то покривляю порохоботів) наш "Бубочка" став державним діячем станом на зараз, а світових лідерів перетворив на клоунів на своєму фоні.
Мені дуже подобається реакція на яйця по 17грн. І після першого китайського, резніков уходить. Жоден із наших президентів крім Ющенка не звільняв своїх топів після корупційних скандалів.
А Ющенко нагадаю звільнив Порошенка за корупційний скандал. Згадуємо покійного Зінченка і його слова. Так, Ющенко змістив акценти типу звільняє обох Юлю та Петю ібо доконали між собою гризтися. Але по хорошому порошенка треба було посадити за грати ще тоді. Тепер Україні те сивочоле порохоботство вилазить боком. Агресивні фанати недогетьмага ще скажуть своє слово. В багатьох вже чешуться руки.
Що примітно, так це те, що порошенко якимось дивом зумів зомбонути освідчених ідіотів. Ватники вам вище у приклад. Або трампісти. Бо може не всі чули що середньостатестичний трампіст це чоловік білого кольору 40+ років з вищою освітою.
Взагалі досі не вкладається в голові як їм путіну, порошенку, та трампу вдалося зомбонути чоловіків 40+ з вищою освітою. І до речі це ж їхній костяк.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Пчеловодство Ирландии Alekzander Пчеловодство в мире 2 15.03.2023 21:07
Пчеловодство Аргентины Alekzander Пчеловодство в мире 25 18.01.2022 19:43
Пчеловодство в Израиле vodolej Пчеловодство в мире 6 27.02.2020 19:22
Пчеловодство Германии Alekzander Пчеловодство в мире 16 29.11.2016 21:13
Пчеловодство Китая Alekzander Пчеловодство в мире 15 15.04.2015 16:01


Текущее время: 08:47. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ