Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Законодательная база пчеловодства

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
Результаты опроса: Чи потрібні нам іноземні породи бджіл
Так 38 38.78%
Ні 41 41.84%
Не знаю 19 19.39%
Голосовавшие: 98. Вы ещё не голосовали в этом опросе

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.04.2015, 14:19   #1
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 47
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 196
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Бджола, своя чи чужа?

Питання, яке тут хочу порушити , виникло пару тижнів тому. спочатку подумав, що "побунтую" трохи та й попустить, але щось не попускає.
живу по принципу "вибору", тобто життя складається з постійного вибору, так вчинити а чи інакше, і таким чином будується майбутнє , то ж в даному випадку вибрав, все-таки підняти цю тему.
хочу зазначити, що все сказане не є направленим проти конкретної особи чи виду бджоли, але у рамках форуму, так буде виходити та виглядати. по причині того,що, на форумі це все найбільше зав"язано на одному користувчеві та найбільше на конкретній бджолі.
для початку декілька цитат:
Цитата:
... Я дейсвительно занимаюсь доставкой маток из-за границы.....
Цитата:
... Мой телефон в свободном доступе. Я ни от кого не скрываюсь.... и я никого не боюсь.....
Цитата:
...В районе облёта знаю всех пчеловодов и постоянно даю бесплатно маток или маточки, одному дедку сам поменял маток (конечно еще сделано это не у всех). С каждым годом будет колличество "правильного трута" увеличиваться.....
тут , думаю, всі зрозуміли, що і до чого ведеться.

що маємо?
маємо сплановане, ціленаправлене, протизаконне, завезення в Україну заборонених бджіл,розповсюдження, розширення ареалу проживання, та створення умов, для подальшого розмноження на конкретній території, шляхом усунення з цієї території місцевих порід бджіл.

різного роду законодавчі моменти та "плани районування", поки-що пропоную залишити в стороні. а вирішити, для себе, таке запитання; чи є нормальним( чи ми згідні з тим), щоби в Україні проводилося стихійне та неконтрольоване завезення та росповсюдження завозної породи бджіл, що призводить, в окремих ареалах, до зникнення місцевого виду бджіл.
одними словами, чи нас влаштовує позиція "спостерігання мовчки" та "моя хата з краю", чи ми, по крайній мірі "у радіусі одного метру навколо себе", спробуєм підтримувати порядок.

особисто я вважаю. що розповсюдження будь-якого виду бджоли має право на існування. але, воно повинно проводитись грамотно, з урахування усіх можливих наслідків, під наглядом спеціально створених комісій. на окресленій та пристосованій для цього території, одним словом, цей процес повинен бути контрольованим. але аж ніяк не стихійним.
у своїх висновках, прошу брати до уваги не тільки бажання та бачення нас, як пасічників, які хочуть збільшити медозбір, але й побажання пересічного громадянина, який хоче зберегти навколишнє середовище.

для чого це все.

якщо ми побачимо що, питання стихійного та протизаконного заселення та розповсюдження нових видів бджіл, хвилює не мене одного а багатьох, тоді вважаю за потрібне перейти до наступної фази, а конкретно до обговорення дій, а чи самих дій, спрямованих на те, щоби зупинити це явище. або заставити проводити описані дії, більш цивілізованим шляхом.

ПРОХАННЯ. в цій темі не виясняти переваги того чи іншого виду.

Последний раз редактировалось iqor; 07.04.2015 в 14:41.
iqor вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Jon Doe (23.02.2017), medodan (14.04.2015), Sokol (08.04.2015), stolyar68 (14.04.2015), West (14.06.2016), Ворон (07.07.2015), ЛАВ (07.04.2015), МедАль (08.04.2015), Патриот17 (07.04.2015), Сезик (07.04.2015)
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 12:03. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ