Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Породы пчел

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.09.2015, 00:56   #11
Xles
Новичок
 
Регистрация: 16.09.2012
Пчелостаж: 35
Пчелосемей: 150
Ульи: вузьковисокі пів рамки корпусного утримання
Адрес: Украина западная
Возраст: 55
Сообщений: 2
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 6 раз(а) в 1 сообщении
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
Xles на правильном пути
По умолчанию Re: Серые горные кавказские пчелы

Доброго Здоровя шановні колеги, ось читаю та дивуюсь , моя пасіка на тернопільщині, вже більше 10 ти років отримую італійку , а кавказку ще у 80тих виписував мій дідусь, що і підтримую досі . Так о т їх переваги - у нас завжди брак ........ погоди , медоносів та багато іншого........ для чого це пишу італійки поповнюють кількістью бджілок - використовую тільки закриту черу для підсилення /так як вони самі приносять на розплід , а меду у них і не видно навіть на самій меньшій рамці / А от кавказянки - трудівниці - і бджілки яких даю на підсилення , завзято працюють перекриваючи по приносу і допоміжних італійок . ось приклад 2012 24 квітня у мене вже були молоді плідні матки вирощені мною , у 2013 трохи прихворів - зневеликим прибутком- добре і це , а от 14 та 15 дякувати богу , 60-65 кг на сімю / кожного року поповнюю 10+10 чистопородними / чому так рано , та тому що інші тільки у розвитку а мої вже по два корпуси відтягнули/ 300х21.2/ і на Тернопільщині в середньму маю 45-65 кг. на сімю за сезон не перепрацьовуючись от і порівнюйте де і як працює карпатка та українка , Я Українець , але факт є факт , та от описав Вам власний досвію , а Ви шановне паньство , самі вирішуйте - що -кому - та по скільки !!!
Xles вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Arcadie Burla (19.09.2015), balian (11.02.2016), djus200 (11.02.2016), pr1zZ (20.09.2015), Siemens (13.02.2016), АндрейБуки (26.08.2016)
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:48. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ