Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Технологии и методы содержания пчел

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 28.02.2018, 15:36   #10
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

михалыч1, так склалось що я не встигав зробити ті рамки з дроту і вирішив по бистрячку наклепати рамок типу Удав. Але ж у мене не було того бокового запасу що у Давидова, та я думав, що то просто описка в розмірі. Ви вважаєте, що Давидов просто так ті лишні 20 мм вбухав? Я свої корпуси ще зразу зробив 305х305, але тих лишніх 305 - 8х37=7 мм бувало мало.
А в медогонці Ви також корпусами відкачуєте і рамки вставляєте в корпуси тоно так як і Хомич? І при цьому у Вас рамки не мігрірують по корпусам? Чи Ви прополіс після кожного виймання зчищаєте? І не потрібно мені розказувати про роботу з корпусами, бо бували такі випадки, що недопечатані бокові рамки переставляв у нижній корпус, а середні з нижнього - у верхній. Чи у Вас, шановний, такого не було і Ви до вересня тримаєте їх щоб бджоли запечатали?
Тепер по поводу стандартизації альпійця. Я вважаю за потрібне виправити ту помилку при сліпому копіюванні вулика Роже Делона. Розмір 300х300 нехай залишається в оригіналі, а нам краще підходить 315х300. В Україні є пасіки з альпійськими вуликами, але вони розрізнені і ніхто практично пакети, крім МедАль не продає. Тобто кожен якось сам під себе робить вулики розміру Н108, або Н145 чи Н120 як у мене. А потім починаються ті танці з бубном при заселенні. Мої танці були через заселення даданівської рамки вертикально, але розміру 305 було замало і прийшлось терміново робити 8-и рамоні Дадани з ЕППС плюс 12-и рамочні корпуси на альпійську рамку (перпендикулярно даданівським). І, до речі, я на ті 8-рамочні Дадани буду ще робити ті магазини. Два 8-и рамочні корпуси плюс альпійські магазини - доволі не погана комбінація вулика вийшла. Матка і без решітки майже не заходить в магазини, так спортить декілька штук і тікає вниз. А от комбінація вулика з 12 -рамочних магазинів на альпійську рамку не вдала. Написав тільки те що робив своїми руками.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kovivi (03.03.2018), rpm (28.02.2018), vitaly_cn (28.02.2018), Федот (01.03.2018)
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 06:37. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ