Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Инвентарь, оборудование и материалы > Медогонки

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 05.08.2016, 07:27   #361
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от SERGE Посмотреть сообщение
Здесь я предлагаю обсуждать, пробовать, проверять... данный девайс.
Цитата:
Сообщение от SERGE Посмотреть сообщение
пишите и предлагайте свое виденье проекта (может что добавить или убавить
Цитата:
Сообщение от SERGE Посмотреть сообщение
Одним словом делаем, крутим, жалуемся!!!!
Цитата:
Сообщение от SERGE Посмотреть сообщение
Если нужно будет что-то по Вашему вкусу добавлю не проблема, пишите!
Цитата:
Сообщение от SERGE Посмотреть сообщение
здесь только техническое обсуждение прибора, его усовершенствование и технические вопросы!
Як бачимо автор розробки (Сергій Коваленко) постійно висловлював зацікавленість в модернізаціїї свого "дітища". Тож чекаємо на його думку щодо запропонованих останніх та і попередніх (у вигляді графіків) нововведень у меню блока.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
menger (05.08.2016), Urik (05.08.2016)
Старый 06.08.2016, 08:45   #362
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Поскільки larson досі не озвучив своєї позиції щодо запропонованих змін, а обмежився лише "Не согласен", то я, відчуваючи, що заперечення будуть стосуватися функції реверса хочу доступніше пояснити свою позицію.
Я вважаю, що меню повинно бути дещо простішим, не таким громіздким, а значить і зрозумулішим та доступнішим у налаштуваннях для простого пасічника-селянина. Тому і пропонував для хорди та авто режимів залишити реверс постійно включеним. Адже навіть для медогонок з необоротними касетами для яких реверс не є необхідним, це не представлятиме якихось непереборних незручностей-одна сторона рамки буде відкачуватись за годинниковою стрілкою а друга проти. В чому тут складність? Зате в меню не буде мелькати функція "реверс включено-реверс виключено". З тих же міркувань я вніс пропозицю вилучити з меню і деякі інші зайві функцію конкретно для хорди та радіалки. Це моя думку. Вона може бути правильною, може бути хибною. Але для того є форум, де кожен може висловити свої аргументовані міркування.
І ще кілька важливих пропозицій вже щодо функціональних вдосконалень блока:
1. Така ситуація при відкачуванні. Режим n2. Другий раз перевертаємо рамки для докачки першої сторони. Тиснемо кнопку "Старт", ротор починає обертатись а одна з рамок криво стала в касеті і черкає за стінку бака медогонки. Тиснем "Стоп". Зупинка. І тепер доведеться весь цикл n2 починати з самого початку!? Потрібен режим ручного включення і виключення медогонки!
2. Інша ситуація. Вибираючи в налаштуваннях позицію S (пропоную замінити букву S на букву А) і намагаючить виставити значення 250 трошки промазав і замість 250 на дисплеї вискакує 1. Доводиться знову гнати значення до 250. Незручно. Варто б, щоб 250 при натисненні правої чорної кнопочки не обнулялося.
3. Переглядав на Ютубі відео з приводом Николая Голубцова ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]). То там є функція зміни швидкості по ходу відкачки (крім програмно заданої) з допомогою кнопок. Було б корисно мати таку функцію і тут, бо іноді ситуація вимагає втручання у конкретний швидкісний режим роботи медогонки (див. пункт 1). До того ж такі міркування висловили і інші користувачі.

Хочеться вірити, що ці пропозиції, як і решта інших врешті дійдуть до автора розробки і ми почуємо його думку щодо них. Хоча б думку, реального втілення будемо чекаємо в осінньо-зимовий період.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!

Последний раз редактировалось Немолодий; 06.08.2016 в 08:53.
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ivas (07.08.2016), Urik (06.08.2016)
Старый 06.08.2016, 13:47   #363
avr
Участник
 
Регистрация: 18.01.2016
Пчелостаж: 01
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежаки
Адрес: Україна
Сообщений: 37
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 74 раз(а) в 23 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 109
avr имеет неукоснительную репутациюavr имеет неукоснительную репутациюavr имеет неукоснительную репутациюavr имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Рахую, що програмне виключення реверса потрібне.
Ось мій аргумент.
Можливо на медогонку, двигун в якої Г-108 чи ДП-108, виключати реверс не потрібно. Тут я з Вами згоден, Володимир Максимович.
А от коли на медогонці стоїть двигун від " Таврії", тоді виключення реверса майже обов'язкове.
Медогонкам, з необоротними касетами і там де стоїть двигун від "Таврії", бажано " допомагати" рукою розкручуватися, тоді і виникає невеличка складність в обслуговуванні. Завжди потрібно пам'ятати в який бік розкручувати ротор медогонки. Нерідко бувало що по програмі ротор має крутитися в один бік, а я його розкручував в другий.

Також додаю ще декілька своїх зауважень підготовлених трохи раніше. Деякі з них збігаються з зауваженнями Володимира Максимовича.

1. Регулювання часу обертання мотора медогонки на малих та високих оборотах.
Тут, в меню, потрібно поміняти між собою час "Н" та "L". Тобто, при вході в меню контролера краще було б якби зпочатку виставлявся час обертання мотора на малих а потім на великих оборотах. Зараз є все наоборот.
2. Режим "S".
Думаю, що краще буде зробити щоб при натисканні кнопки ">>" значення "S" не обнулялося після числа 255.
Тобто, зробити так як в усіх інших налаштуваннях.
3. Виключити режим автоматичного перелистування меню.
Він непотрібний (всього три програми: радіальна, хордіальна та грановського), тому що при трохи довшому натисканні кнопок "<<" або ">>" меню досить швидко перелистується. Вистачить "нажав - відпустив", потім, якщо треба перейти в іншу програму, знову "нажав - відпустив".
4. Добавити регулювання оборотів мотора медогонки в процесі його обертання.
На медогонці малого діаметра та ще й завантаженій рамками " українками", медогонкою трохи трясе на більших оборотах і коли ці рамки неоднакові по вазі. Таке регулювання потрібне для оперативного зменшення оборотів (щоб не трясло медогонкою).
5. Згадуване раніше програмне включення - виключення реверса.
Це для медогонок з необоротними касетами і двигуном від "Таврії" або "Газелі", реверс там непотрібний і заважає.

Добавлено через 26 минут
Цитата:
Сообщение от Немолодой Посмотреть сообщение
1. Така ситуація при відкачуванні. Режим n2. Другий раз перевертаємо рамки для докачки першої сторони. Тиснемо кнопку "Старт", ротор починає обертатись а одна з рамок криво стала в касеті і черкає за стінку бака медогонки. Тиснем "Стоп". Зупинка. І тепер доведеться весь цикл n2 починати з самого початку!? Потрібен режим ручного включення і виключення медогонки!
Я б назвав цей режим " Пауза" і пропоную причепити його до кнопки "Старт". Також цю кнопку можна було б перейменувати на " Старт-Пауза"
Коли ротор медогонки не обертається вона виконала б функцію "Старт", а в режимі обертання ротора - функцію " Пауза".

Последний раз редактировалось avr; 06.08.2016 в 14:06.
avr вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Urik (06.08.2016), Немолодий (07.08.2016)
Старый 06.08.2016, 15:24   #364
Urik
Бывалый
 
Аватар для Urik
 
Регистрация: 04.01.2014
Пчелостаж: 27
Пчелосемей: 20
Ульи: корпусные 10ти р. гнездо 300 маг.145 , 12ти рамочные 2х корп, лежаки.
Адрес: Украина, Днепрпетровск обл. кочевка.
Возраст: 60
Сообщений: 16,341
Сказал(а) спасибо: 13,121
Поблагодарили 17,355 раз(а) в 2,976 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 21
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 44 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 2680
Urik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутациюUrik имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Я вчора спілкуквався з Сергійом стосовно побажань до змін в налаштуваннях і Ваших Володимир Максимович і Ваших Ярослав, я підримую і ті і ті, та з*явилася така халепа, Сергій після переїзду на нове місце прощивання, знайшов собі роботу, так що як воно буде, далі з його вільним часом і бажанням щось змінювати поки не відомо. А шкода буде зупинитись на пів дороги. Як казала моя бабуля "Плив плив а біля берега всрався" :
__________________
Это я только с виду дурак дураком ,а так мозги государственные.
Urik вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Beeroy (20.12.2016), kovivi (14.08.2016)
Старый 06.08.2016, 23:50   #365
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от avr Посмотреть сообщение
Рахую, що програмне виключення реверса потрібне.
Ось мій аргумент.
Можливо на медогонку, двигун в якої Г-108 чи ДП-108, виключати реверс не потрібно. Тут я з Вами згоден, Володимир Максимович.
А от коли на медогонці стоїть двигун від " Таврії", тоді виключення реверса майже обов'язкове.
Медогонкам, з необоротними касетами і там де стоїть двигун від "Таврії", бажано " допомагати" рукою розкручуватися, тоді і виникає невеличка складність в обслуговуванні. Завжди потрібно пам'ятати в який бік розкручувати ротор медогонки. Нерідко бувало що по програмі ротор має крутитися в один бік, а я його розкручував в другий.
При комплектації електропривода двигуном на постійних магнітах зі слів Сергія (цитата з його інструкції: "Блок управления предназначен для управления электроприводом медогонки и процессом откачки меда. Он может использоваться с однообмоточными моторами постоянного тока (от печки газель, охлаждения радиатора машины и.т.д.) и двухобмоточными – которые имеют дополнительно обмотку возбуждения (Г-108,Г-22,Г-115 и т.д), эти возможности устанавливаются опционально при заказе блока управления.") необхідно заздалегідь обговорити з ним це питання. А отже, я так думаю, що там має бути і дещо інша схема та прошивка. То нехай там і буде функція включення чи відключення реверса. А для Г-108 чи інших генераторів реверс має бути постійно включеним.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2016, 00:23   #366
Женя Д
Бывалый
 
Аватар для Женя Д
 
Регистрация: 24.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 37
Ульи: Рут
Адрес: г.Гайворон
Возраст: 37
Сообщений: 1,911
Сказал(а) спасибо: 1,570
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 240 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 322
Женя Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутациюЖеня Д имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

вторая качка в самом разгаре,таскаю рамки как угорелый,а на возмущеный вопрос-Почему не работаем???,жена спокойно говорит-Как не работаем,работаем,я на медогонке,я ей говорю-Так она сама ведь крутит.а она мне-Так СТАРТ ведь ктото должен нажимать...


Сделайте уже чтоб даже СТАРТ ненужно было нажимать,а то жена устала очень)))
__________________
- А ты знаешь, что цветы закрываются на закате и открываются на рассвете...
- Как пивной ларек?
- ДА,как пивной ларек.
Женя Д вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
kovivi (14.08.2016)
Старый 09.08.2016, 17:57   #367
EW3DS
Бывалый
 
Регистрация: 07.08.2016
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 10
Ульи: Дадан
Адрес: Брестская обл. Беларусь
Возраст: 56
Сообщений: 340
Сказал(а) спасибо: 174
Поблагодарили 233 раз(а) в 83 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 135
EW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от SERGE Посмотреть сообщение
Значит так:

1. Medogonka_2014.DSN
2. Medogonka_2014.PWI - файлы для симулятора протеус (Proteus)
3. noname2.hex - сама прошивка
Сергей, с таким комплектом мой протеус(7.8SP2) ругается.
Пришлось добавить еще "noname2.obj" с полным содержимым файла "noname2.hex".
И еще, если можно, выложи пожалуйста фьюзы для PonyProg.

Последний раз редактировалось EW3DS; 09.08.2016 в 18:09.
EW3DS вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.08.2016, 14:28   #368
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от Немолодой Посмотреть сообщение
Качав днями. Мед густий, довелось переналаштовувати режим відкачки в бік збільшення швидкості обертів та часу. Дякуючи Сергієві, робиться це дуже швидко і зручно. Блок чудовий, якби ще були внесені запропоновані удосконалення то взагалі була б БОМБА.
Цитата:
Сообщение от EW3DS Посмотреть сообщение
И + ручний режим. О.., тоді була б БОМБА більшого калібру.
Я якраз це і пропонував
Цитата:
Сообщение от Немолодой Посмотреть сообщение
Потрібен режим ручного включення і виключення медогонки!
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
EW3DS (10.08.2016)
Старый 10.08.2016, 14:46   #369
EW3DS
Бывалый
 
Регистрация: 07.08.2016
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 10
Ульи: Дадан
Адрес: Брестская обл. Беларусь
Возраст: 56
Сообщений: 340
Сказал(а) спасибо: 174
Поблагодарили 233 раз(а) в 83 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 135
EW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутациюEW3DS имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от Немолодой Посмотреть сообщение
Я якраз це і пропонував
Извиняюсь, как-то я это пропустил.
EW3DS вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Немолодий (10.08.2016)
Старый 10.08.2016, 17:33   #370
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от Немолодой Посмотреть сообщение
Деякі міркування після практичного використання блоку.
Що я ще пропоную?
Замінити деякі буквенні позначення у меню. А саме:
1) Уникнути букви S. Чому? Тому що англійське S по написанню на дисплеї схоже на цифру 5. А це може призвести до непорозуміння при налаштуваннях. Порівняйте: S050 і 5050. Отже замість S використати початкову літеру А від англійського слова Аcceleration-прискорення. Тому і замість Sr використати An (множник плавності прискорення) Замість Lo (бо легко переплутати Lo50 і L050) пропоную використати Lr Це початкові літери від англійського слова Low rotate – низькі оберти. По тій самій причині замість Ho поставити Hr (англійське High rotate – високі оберти). Для того, щоб бути послідовним замість tt використати St (Stopping time – час зупинки) Тоді буквенні позначення меню будуть витримані в одному стилі, чітко і однозначно сприйматися користувачами.
2) В меню після вибору типу медогонки (для хорди або авто) бажано б спочатку поставити А (плавність прискорення). Потім L та Lr – показники роботи на початковій швидкості. Потім так само характеристики другого етапу H та Hr (час та швидкість). Далі F (Fast-швидко) Потім n (кількість обертань касет). Позицію r (реверс) залишаємо постійно включеною і не виносимо її в меню, адже реверс не завадить і хордіальній медогонці без перевороту касет. А вже в самому кінці St. Позицію An та r прибираємо з меню для цього типу медогонок.
Для радіалки теж подібна послідовність з деякими видозмінами: спочатку A, L , Lr а отут добавити An, потім H, Hr, далі F а вже в самому кінці St. Значення n та r видаляємо з меню для цього типу медогонки ( радіалка працює без перевороту касет і без реверса).
Чому так? Тому, що така послідовність налаштувань відповідатиме послідовності роботи самої медогонки. В якій послідовності працює медогонка - в такій послідовності і проходить налаштування її роботи. Видалення деяких функцій з меню спростить сам процес налаштувань. А все це разом дасть змогу легше і зрозуміліше користуватись таким блоком.
Настирливо просяться ті доповнення, які я виклав раніше у графічному вигляді. Бо новий помічник, що був залучений останнього разу для допомоги у відкачуванні меду довгий час не зміг зорієнтуватись в алгоритмі роботи медогонки після маніпуляцій з рамками. Запропонована раніше анімація на дисплеї та інші доповнення служили б доброю підказкою в цьому моменті.
Ще одне доповнення, здавалось би не суттєве, дрібничка ніби. Але з таких маленьких дрібниць, хороших і не дуже складаються важливі ситуації, та врешті і життя наше теж переплетено подібними дрібницями. Отже.
При розгоні ротора медонки після натискання кнопки "Старт" ( вважаю це спортивним терміном і пропоную замінити його на слово "Пуск") на дисплеї висвічується буковка r і починається швидкий відлік часу розкручування ротора медогки (ясно, що частота зміни цифр залежить від вибраного значення S, яке я пропоную замінити на А (Acceleration-прискорення). Така ж сама ситуація і при переході від малої до великої швидкості. Питання: чому буковка r? Припускаю, що малось на увазі слово "разгон", а можливо r від слова rotate, так і це не дуже вдало, адже в меню уже використано буковку r - реверс. Не можна допускати, щоб одна і та ж літера на дисплеї блока мала різні значення. Тому я пропоную замість букви r для цього випадку застосувати букву А -початкова літера від згадуваного вище слова. І буде зрозуміло, що при висвічуванні букви А відбувається прискорення обертання ротора медогонки з тим темпом, що заданий в меню позицією А чи An, яку я запропонував в одному з попередніх своїх повідомлень.
P.S. В далеких 70-тих роках мій керівник, директор станції Юних Техніків по доброму назвав мене "вилизувачем" за те, що я прискіпливо відносився до найменших недоробок і дрібниць у нашій спільній роботі. Таким я мабуть і помру. А Коваленко Сергій вже скоро напевно буде шарахатись від моїх дзвінків та повідомлень. Хоча дуже хочеться йому чимось допомогти, але я можу допомогти лише своїми ідеями.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!

Последний раз редактировалось Немолодий; 10.08.2016 в 18:03.
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Urik (12.08.2016)
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Электрический привод для медогонки своими руками... SERGE Медогонки 853 27.12.2020 21:35
[Статья]: Обзор 3 рамочной поворотной медогонки. surgik Медогонки 9 12.12.2013 14:52


Текущее время: 23:08. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ