Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Обустройство пасеки

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 29.03.2015, 18:07   #1
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 47
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 196
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Моя пасіка

знаходжуся на стадії реформування своєї маленької пасіки, всі мої напрацювання розкидані по різних темах форуму, що вже сам не можу знайти, коли потрібно. тому вирішив створити окрему тему.

отож.
зараз іде процес переоформлення обійстя, яке знаходиться за 20 метрів від мого.
але роботи по приведенню його в порядок вже почав. нижче викладаю фото старого саду, половину якого вже вирізав, решту можливо виріжу на днях.
потім необхідно ще буде розрівняти бульдозером ділянку, а вже потім щось насівати, насаджувати чи просто грати гольф.
якщо серйозніше, то планую там засадити фундуковий сад, та засіяти медоноси. в цьому році хотів-би засіяти еспарцет.
на сьогодні вже засадив перші 16 саджанців фундуку. сорти Трапезунд(не путати з трапезундським), Вебба цінний, Каталонський. ще планую Галле, Косфорд, Керасунд, можливо Барселонський..
на обійсті стоїть напівзавалена хата-її знімаю з обліку та розбираю. та стайня, відносно неї є деякі плани.
третє фото самої стайні. далі її план та майбутнє планування приміщення.
в одному з приміщень хочу зробити кімнату для відкачки меду.
корпуси можна подавати через вікно, зменшивши відкритий отвір до розмірів одного корпусу.
далі місце для маніпуляцій з корпусом. потім станок для зняття забрусу, з паровим ножем. знову місце для формування касет. і сама медогонка.
можливо, хтось із більшим досвідом підкаже можливі проколи чи ньюанси, які можуть виникнути.

відносно розміщення частини вуликів. є піднавіс, але в ньому досить таки важко розмістити більшу кількість вуликів.
вагаюсь, чи взагалі потрібно туди ставити вулики, може просто поставити в саду. хоча, коли б останні були під піднавісом, почувася би спокійніше... можливо хтось порадить як краще.

також вперся в розміщення бідону та вогню як такого, для того щоб закип"ятити воду до утворення пару для парового ножа.
місце напрошується між вікном та піднавісом. але мені воно не дуже подобається.
по -перше дим. може заходити в кімнату для відкачки. хоча, в той же момент буде відлякувати бджіл.
по-друге тепло. досить того, що південна сторона, спека на вулиці, а тут ще й вогонь збоку. хоча також розумію, що це не буде ватра в півтора метри висотою та шириною....
одним словом трохи завис в цьому питанні.

світло проводити не планую. хоча поруч стоїть стовп. причина - не хочу оформяти на себе лишній номер(будинок), тим більше його по факту і не буде. а немає номеру, то й немає світла.

одним словом, хотів би почути думку людей, які мають справу з пасікою.
поки все. далі ще буде.

п.с. ніякої майстерні тут не планую, так як маю таку, раптом за метрів 40-50 від пасіки.

П.С./П.С. все, що на схемах та малюнках в масштабі. навіть ріст мужчини такий як в мене.
Изображения
Тип файла: jpg IMG_3676 - копия.jpg (46.6 Кб, 308 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_3679 - копия.jpg (110.5 Кб, 301 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_3680 - копия.jpg (62.6 Кб, 342 просмотров)
Тип файла: jpg розміра.jpg (34.0 Кб, 198 просмотров)
Тип файла: jpg PLAN.jpg (296.9 Кб, 324 просмотров)
Тип файла: jpg PLAN2.jpg (181.7 Кб, 311 просмотров)
Тип файла: jpg PLAN3.jpg (194.2 Кб, 231 просмотров)
Тип файла: jpg PLAN4.jpg (220.3 Кб, 251 просмотров)

Последний раз редактировалось iqor; 29.03.2015 в 18:28.
iqor вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (29.03.2015), Dimitr (30.03.2015), sereganew2012 (29.03.2015), Siemens (06.04.2015), vodolej (29.03.2015), віталий (29.03.2015), Дед Василь (13.07.2015), михалыч1 (03.04.2015), Сергей 42 (30.03.2015), Сергей Харьковчанин (31.05.2018)
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:55. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ