PDA

Просмотр полной версии : Одуванчик


МЭД
07.01.2013, 19:07
Многолетнее травянистое растение семейства астровых. Высотой 15—30 см. Цветки одуванчика жёлтые, в корзинках (диаметром 3—4,5 см). Пыльца ярко-жёлтая.
Одуванчик произрастает повсеместно, нередко образует ковровые заросли по лугам, садам, газонам, вдоль дорог. Период массового цветения одуванчика — конец весны — начало лета, до 25—30 суток. Одуванчик является важным источником для пополнения свежих запасов нектара и пыльцы в гнезде. Цветки одуванчика лекарственного привлекают пчёл утром, пока раскрыты корзинки. Медовая продуктивность одуванчика от 15 до 50 кг/га.
Одуванчиковый мёд тёмно-янтарный, горьковатый, кристаллизуется крупной садкой.

Димас
07.01.2013, 19:28
Одуванчиковый мёд тёмно-янтарный, горьковатый, кристаллизуется крупной садкой.
Мед из одуванчика...Похоже на миф... Как его взять? Какое должно быть поле одуванов по размерам? Кто-то качал?

МЭД
07.01.2013, 19:41
Мед из одуванчика...Похоже на миф... Как его взять?
В нашей месности на дачах возле речки есть луга и балки ,одуванчика валом у меня сосед по даче на стационаре с одуванчика берет неплохо.В отделные года у нас все жолтое,больше ,чем травы.Так ,что места знать надо.

Димас
07.01.2013, 20:00
у меня сосед по даче на стационаре с одуванчика берет неплохо.
МЭД, как это неплохо? Какая технология: по три соединяет перед цветением? Соседа в студию!:secret::comp:

МЭД
07.01.2013, 20:09
Соседа в студию!
Это старый кацап:invalid:.Когда я пчел не водил он все расказывал, а теперь стоит от меня за 600 метров и молчит!:(

Ворон
07.01.2013, 20:39
:confused:Какая технология: по три соединяет перед цветением?
Діма що ти слухаєш мед штампує всі рослини які ще не вказані на форумі:confused:,не чув про мед з кульбаби,так як він входить до складу різнотравя,Мед продовжуй лопатити інтернет коли не має що сказати від себе!!!(ИМХО)

МЭД
07.01.2013, 20:59
Діма що ти слухаєш мед штампує всі рослини які ще не вказані на форумі,не чув про мед з кульбаби,так як він входить до складу різнотравя,Мед продовжуй лопатити інтернет коли не має що сказати від себе!!!
Ви тут до чього все це више Ворон пишите???Давайте у кожной новій темі про медоноси писати свої некчемні висловлювання,а точніше совати ногами!Іноді зовсім нічого нехочеця писати нічого нового,бо кожен пост як завжди виваляють в багнюці та й все.А це лиш одуванчік як окремий медонос з розділу медоносів.

Ворон
07.01.2013, 21:06
темі про медоноси писати свої некчемні висловлювання,
Хто має доступ до інтернету,а інакше не булиб на форумі,в гуглі набирається слово медоноси і все стає на свої місця,а ви про нікчемність судите,пишіть про ті медоноси з яких ви особисто зібрали мед.

МЭД
07.01.2013, 21:18
пишіть про ті медоноси з яких ви особисто зібрали мед.
Де на форумі в розділі медоносів ,чи в будь якому другому розділі написано що я повинен писати
про ті медоноси з яких ви особисто зібрали мед.
__________________:confused:
Ця інформація взята з "Медоносної бази"доречі.І ніхто не де в цьому розділі так само як і ви не пише що йому бджоли принесли хххх кг з сояшника ,чи з липи.Це разні речі Кг з Га будь якого медоносу і то що натягали Ваші бджоли з 5Га наприклад сояшника за Х времеі.

Ворон
07.01.2013, 21:28
разні речі Кг з Га будь якого медоносу і то що натягали Ваші бджоли з 5Га наприклад сояшника за Х времеі.
Я мав в виду кількість кг,за весь час цвітіня даного медоносу,Вибач,якщо образив,не думав про таке.

Димас
08.01.2013, 00:18
мед штампує всі рослини які ще не вказані на форумі
Процесс под контролем:), хотя иногда приятнее свежую фотку пасеки чью-нибудь посмотреть, чем читать шлак из интернета...
По одуванчику, действительно, интересно. Цитата из "Пчеловодство" Советская энциклопедия", Москва, 1991 г: При благоприятных условиях во время цветения медосбор одной пчелиной семьи за день 1,5-2 кг. Медовая продуктивность от 15 до 50 кг с 1 га. Мёд тёмно-янтарный, горьковатый, кристаллизуется крупной садкой.
И это я читал не в одной книге. Может действительно где-то берут мед с одуванчика?:confused:

Темир
08.01.2013, 00:42
Может действительно где-то берут мед с одуванчика?
На счёт того что берут я сомневаюсь,может где то но не в нашей местности. А вот продают точно. Сам не раз видел. Но почему то очень похож на подсолнечный.:-k

бігунець
09.05.2015, 20:57
В тридцати метрах от пасеки.

Андрей Андреевич
09.05.2015, 21:33
И это я читал не в одной книге. Может действительно где-то берут мед с одуванчика?
У меня в саду и вокруг ---сплошной одуванчик (вокруг пасеки, гектаров так с 20)...Мёд действительно янтарный

Сергій 77
23.04.2016, 14:57
До того как завёл пасеку , одуванчик очень напрягал тем , что растёт везде и глушит другие растения.
А теперь наоборот радует его обилие , уже несколько дней всё вокруг в цветущем одуванчике.
Пчёлы на нём работаю очень активно. :ok::ok::ok:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Jon Doe
23.04.2016, 21:14
Одуванчики вновь открылись после холодных дней. Почему-то на них много диких пчел, гораздо больше, чем домашних.

Ворон
23.04.2016, 21:45
Одуванчики вновь открылись после холодных дней. Почему-то на них много диких пчел, гораздо больше, чем домашних.
Зфоткайте диких бджіл,бо я їх ще небачив,літають тільки домашні.

Клим
23.04.2016, 22:38
На счёт того что берут я сомневаюсь,может где то но не в нашей местности. А вот продают точно. Сам не раз видел. Но почему то очень похож на подсолнечный.:-k

Все логічно, оскільки соняшник і кульбаба, ромашка, волошка належать до одної родини - айстрових. Особливість меду - швидка кристалізація.

Добавлено через 10 минут
Одуванчики вновь открылись после холодных дней. Почему-то на них много диких пчел, гораздо больше, чем домашних.

Дикі бджоли (осміі) працюють краще за низьких температур ніж домашні бджоли. Тому вони на кульбабах, коли прохолодно.

Крім того, якщо цвітуть сади поруч з кульбабою, то бджола буде віддавати перевагу садам, що виділяють більше нектару з одної квітка кульбаби, що складається з сотень дрібних квіток. Тому родина айстрових, до якої належить кульбаба, ще називається складноцвітними.

ДобровоЛ
23.04.2016, 22:43
Процесс под контролем:), хотя иногда приятнее свежую фотку пасеки чью-нибудь посмотреть, чем читать шлак из интернета...
По одуванчику, действительно, интересно. Цитата из "Пчеловодство" Советская энциклопедия", Москва, 1991 г:
И это я читал не в одной книге. Может действительно где-то берут мед с одуванчика?:confused:

Є місця де кульбаба цвіте сплошмяком. Ось там і беруть з неї мед.(ИМХО)

Добавлено через 3 минуты
Все логічно, оскільки соняшник і кульбаба, ромашка, волошка належать до одної родини - айстрових. Особливість меду - швидка кристалізація.

Добавлено через 10 минут


Дикі бджоли (осміі) працюють краще за низьких температур ніж домашні бджоли. Тому вони на кульбабах, коли прохолодно.

Крім того, якщо цвітуть сади поруч з кульбабою, то бджола буде віддавати перевагу садам, що виділяють більше нектару з одної квітка кульбаби, що складається з сотень дрібних квіток. Тому родина айстрових, до якої належить кульбаба, ще називається складноцвітними.

Але за пилком вони летять неодмінно на неї, якщо верби відцвілися, у яких найпоживніший пилок.flag_ua

Владимир Татомир
24.04.2016, 00:11
Зфоткайте диких бджіл,бо я їх ще небачив,літають тільки домашні.Одна прилетела на поилку[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Jon Doe
24.04.2016, 08:38
У меня другие, сегодня попробую сфотографировать.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ворон
24.04.2016, 09:31
Одна прилетела на поилку
Такі одинокі бджоли є у нас,я думав що це медоносні бджоли,які живуть родинами.:ah:;)

Jon Doe
24.04.2016, 09:43
Добавил фотографии(вылезла фича форума, не смог добавить текст). Выглядит как обычная пчела, только раза в два меньше по габаритам.

Osmievod
12.06.2016, 01:41
та что возле поилки - осмия Cornuta, в этом году к концу апреля все "отошли" оставив потомство.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] Этих можно легко разводить.
А та что на одуванчике - земляная, она позже вылупляется, как земля прогреется. Таких не пробовал, они живут в грунте, им места даже в городе хватает.

Андрей Андреевич
01.04.2023, 14:13
Стикнувся з такою проблемою (хоча це не проблема, а непорозуміння .... може я недопонімаю)
На ОЛХ даю багато об"яв , проблем ніколи не було... дав об"яву що продам насіння ОДУВАНЧИКА ( КУЛЬБАБИ) й виставив фотку як його можна зібрати (коли кошу в саду садовою косілкою, то на ній збирається весь пух з одуванчиків і чистенький як вата , но не плотний)...через пару днів вже мав кінчатись срок об"яви і от сьогодні об"яву забанили, мотивуючи що це "заборонені препарати" для продажу.
В мобільній версії ОЛХ щось не можу найти зворотнього звязку з модератором й вияснити. Може щось підскажете що не так з ОДУВАНЧИКОМ, може я чогось не знаю.:kill:

Андрей Андреевич
02.04.2023, 17:33
В мобільній версії ОЛХ щось не можу найти зворотнього звязку з модератором й вияснити.
...все , накінець з модератором звязався...
Ніякої заборони немає, просто "робот" виборочно банить об"яви які йому кажуться підозрілими ... чому йому одуванчик не понравився незрозуміло... Сказали зробити нову об"яву.

gardener
02.04.2023, 17:42
. чому йому одуванчик не понравився незрозуміло....

треба було кульбабу продавати

Андрей Андреевич
03.04.2023, 10:23
треба було кульбабу продавати
...проти "іскуствєного інтелекта" не попреш, даже він знає що хорошо , що погано....
Об"ява була лаконічна : НАСІННЯ КУЛЬБАБИ, ОДУВАНЧИКА.
Якщо честно, то я даже не задумувався думав , що кульбаба це кульбаба (вообще думав що це місцевий діалект) , а одуванчик це насіння кульбаби те що вже літає з парашутиком.