PDA

Просмотр полной версии : Поздоровляємо колегу Світлану Зозулю з маленьким божеством - Карінкою!


МедАль
22.03.2017, 17:16
Колись така епістолярна творчість іменувалась
Роман в листах

Доброго Вам дня, колего Світлана Зозуля!
Не надто дивуйтесь, але звертаюсь до Вас із незвичним проханням:
Вам, як прихильнику пасічникування в альпійському вулику, хотів би надіслати на рецензію деякі матеріали по цьому методу. А тому прошу Вас дати координати Вашого відділення Нової пошти для отримання Вами посилки: адресу та № складу пошти, Прізвище, Ім"я та по Батькові й № тел. отримувача.
Звичайно, можете вказати дані особи, якій Ви доручите отримати моє відправлення. (Примітка: від Вас-ніяких платежів, доставка за мій кошт).
З повагою,- О.В.
Добридень Олексій Володимирович! Рада спілкуванню!
Дуже цікаво що там Ви задумали мені надіслати!
Моя адреса:………..
]Дякую, з повагою Світлана[/QUOTE]

Щойно звернула уваго, що Ви мені листа надіслали аж місяць назад. Народилась в нас дівчинка, тому доовго не заходила на форум. Отже може моя рецензія вже й не актуальна?
З повагою Світлана.
З
Доброго вечора Вам, Світлано Олександрівно!
Щиро вітаю Вас та Вашу родину з такою радісною подією - з донькою Вас! Це велике щастя - викохати діточок! Знаю що це таке, тому що сам батько. Багато років тому мріяв, щоб моя перша дитина була обов"язково - Наталочка, але не судилося, Бог дав, а дружина подарувала двох хлопців. Тепер вони вже дорослі дядьки зі своїми сім"ями і дітьми...
Якщо не секрет - як назвали дівчинку? чи є в неї братики чи сестрички?
Як хочете - я прошу у Вас дозволу повідомити цю радісну подію для всієї нашої громади на форумі, в темі "Поздоровлення" дам відповідну інформацію. Хай і колеги порадіють за Вас!
Про справи. Запропонована мною тема за місяць ніяк не втратила актуальності - навіть більше: стала невідкладною. Це не текстові матеріали, тому надішлю не поштою, а посилкою. Поки що не кажу, нехай потримається якась інтрига.
Ще раз поздоровляю Вас, моя дружина приєднується до цих вітань, радіємо за Вас.
Хай щастя і злагода не покидає Ваш дім!
З повагою,- О.В.

Добрий день Олексій Володимирович!
Щиро дякую за приемні привітання! Божество наше маленьке назвали Карінкою. Ще в нас є хлопчик Юліан та дівчинка Майя.
Ще вчора прочитала ваш лист. Всю ніч не спала! Так цікаво! Що ж там Ви задумали мені надіслати?
Буду чекати посилку з величезною радістю!!

З повагою Світлана[/QUOTE]
Доброго Вам здоров"я, колего Світлана!
Так це ж здорово - трійця! Не кожному випадає таке щастя...
Тож хай Ваші дітки ростуть здоровими і щасливими, нехай у них буде світла доля!
Про посилку. Сьогодні вже ніколи, щойно зайшов у дім з пасіки, тільки встиг руки помити. А завтра зранку відвезу на Нову пошту.
На все добре!
З повагою,- О.В.
P.S.Прикро, що додаю Вам зайвого клопоту та непотрібних хвилювань. Ви вже мене вибачайте...

...Оце жалкую, що я не поет, не вмію красним словом передати свої почуття з приводу такої щасливої події у Вашому житті, шановна Світлано Олександрівно! А тому кажу просто і коротко: ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ!

serhio70
22.03.2017, 19:07
Приєднуюсь до вітань!

Кудлянин
22.03.2017, 22:38
Поздравляю !!! Девочки - это прекрасно ( сам дамский мастер ) .

code
23.03.2017, 00:33
Світлано, прийміть і мої вітання!

Санек))))
23.03.2017, 02:03
:poz: Пускай растет, и набирается сил . :hb:

МедАль
23.03.2017, 22:49
В продолжение темы:..

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Сергей Херсон
24.03.2017, 09:04
Поздравляю !!! Девочки - это классно!!!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

спасатель 101
24.03.2017, 10:49
Ви знаєте, не утримався і вирішив підмітити!
В наш час все рідше зустрінеш відкритість та щирість від чистого сердця, а особливо між малознайомими людьми. А отже, щастя, здоров'я, затишку родині пасічників. З потовненням!
І окрема подяка ініціатору привітання.

Берендей
24.03.2017, 14:12
Ви знаєте, не утримався і вирішив підмітити!
В наш час все рідше зустрінеш відкритість та щирість від чистого сердця,

А все свелось к обыкновенной рекламе ульев :(

серж55
24.03.2017, 15:16
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Владимир Татомир
24.03.2017, 15:21
:poz::poz::poz:С Рождением Дочки! Здоровья и счастья!:poz::poz::poz:

МедАль
24.03.2017, 17:13
А все свелось к обыкновенной рекламе ульев :(

Офтопка.
Та тю на Вас, дядько! І шо то Вам знову примарилось?
Звісно ж, Ви в своєму репертуарі... Чому тут дивуватись...