PDA

Просмотр полной версии : Вывод маток 2020 года


Владимир Татомир
20.04.2020, 00:32
Скоро первая прививка, будущий стартер.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Добавлено через 5 минут
мисочки готовы[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Юрій Чугай
20.04.2020, 08:54
Скоро первая прививка, будущий стартер.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Добавлено через 5 минут
мисочки готовы[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Сім'я сама так розвинулась, чи мудрували щось?

Кулик
20.04.2020, 09:47
Скоро первая прививка
маток не плануєте продавати?

Димас
20.04.2020, 19:08
Рано еще для вывода маток, и по календарю и по погоде. Качественных не вывести...

zelya343
20.04.2020, 20:53
Уже прилично трута в семьях, особенно в сильных. И трут не вчерашний, а вполне взрослый. Не мелкий и полноценно окрашен. Если сейчас прививаться, то ко времени облета маток эти трутни уже должны стать вполне половозрелыми. Смущает отсутствие тепла по прогнозам.

Владимир Татомир
21.04.2020, 03:05
В этом году трута действительно много, возможно год ройевой будет.

zelya343
21.04.2020, 08:55
В этом году трута действительно много
Судя по всеобщей ситуации (карантин, обвал цен, много трута) будем переориентироваться на трутневый гомогенат:D

Вадим Попов
18.05.2020, 13:52
Пробував прививатися - прийняли одну личинку з 16. Це і не дивно, я перший раз пробував.
Матку, яку забрав з виховательки віддав у збірний відводок, її там прийняли, вона трохи насіяла,потім зникла. Сьогодні знайшов свіжий засів і молоду не мічену матку (стала була з міткою), така гарна, жирненька.
Я не розумію, що сталось, матки в відводку не було 100%, бо вони через добу після формування потягнули маточники, а потім я позривав маточники і дав матку.

Владимир Татомир
18.05.2020, 20:33
стала була з міткою
Может уже стерлась.

Добавлено через 1 минуту
Первые матки уже червят.Делаем мощные стартера, поэтому прием очень высокий.

Voha
18.05.2020, 21:52
Рано еще для вывода маток, и по календарю и по погоде. Качественных не вывести...

В этом году в одной воспиталке а это было как раз 30 .04 пчелы разгрызли маточники . Пересмотрел воспиталки и увидел изящно спрятанный маточник который потянули ещё при старой матке , как я его не увидел сам не понял вот и пронаблюдаю за качеством ранней матки тс

Димас
26.05.2020, 12:08
С облетом маток пока все печально
https://youtu.be/p8s0XGQ91fo

Вадим Попов
26.05.2020, 12:17
Может уже стерлась.

Хіба що опалітка відвалилась...


У відводку молода матка вже червить...

Друга прививка - з 20 прийняли 12. Мені треба 8, зроблю збірні відводки і буду якраз мати про запас маток, якщо погано облетяться... Через тиждень мають вийти... На неділю (10й день) планується роздача маточників... Маток відбирати в сімей в суботу?

Андрей Андреевич
26.05.2020, 18:57
...заклав Джентер 10 травня , в воспіталку дав 60 личинок ... вчора роздавав маточники на виході --ітого получилось 54 маточника... Товаришу дав на "прокат" нуки із 15 маточників закладених в нуклеуси 12 травня , вийшло 66% (переносом личинок виводив) , з обльоту вернулись 100% , тільки одна із них не червила ...відбирав маток (плодок) 24 травня. Вроді б усе пока ОК... погода? як у всіх --погана.
П.С. ...не держіть нуки на пасіці і буде Вам щастя усміхатись(ИМХО)

novichok
26.05.2020, 19:05
П.С. ...не держіть нуки на пасіці і буде Вам щастя усміхатись(ИМХО)

Чому? Губляться матки?

Андрей Андреевич
26.05.2020, 19:14
Чому? Губляться матки?
...я думаю, що дуже великий льот бджоли і вони губляться в цій толпі ... а не дай Боже во врємя обльоту матки буде виходити рій , то матки будуть всі в тому ройові.
Раньше нуки держав на пасіці в саду і біля дому... так процент обльоту в дома був набагато більший ...вже 3 роки нуки тільки біля дому --все ОК й ні погода не мішає, ні шкідники ...

seim
26.05.2020, 20:12
...заклав Джентер 10 травня , в воспіталку дав 60 личинок ... вчора роздавав маточники на виході --ітого получилось 54 маточника... Товаришу дав на "прокат" нуки із 15 маточників закладених в нуклеуси 12 травня , вийшло 66% (переносом личинок виводив) , з обльоту вернулись 100% , тільки одна із них не червила ...відбирав маток (плодок) 24 травня. Вроді б усе пока ОК... погода? як у всіх --погана.
П.С. ...не держіть нуки на пасіці і буде Вам щастя усміхатись(ИМХО)
10 травня прививка, а 24 травня вже засіяли? Як таке може бути? У мене сьогодні закінчився 10 день від виходу маток з маточників. Ні одна не облітувалась. Не то щоб засіяла. Далі знов суцільні дощі:poklon::nunu:

kroxaru
26.05.2020, 21:30
Товаришу дав на "прокат" нуки із 15 маточників закладених в нуклеуси 12 травня , вийшло 66% (переносом личинок виводив) , з обльоту вернулись 100% , тільки одна із них не червила ...відбирав маток (плодок) 24 травня.
Я думаю,что это про тех маток

Андрей Андреевич
27.05.2020, 12:30
10 травня прививка, а 24 травня вже засіяли? Як таке може бути? У мене сьогодні закінчився 10 день від виходу маток з маточників. Ні одна не облітувалась. Не то щоб засіяла.
...трохи мене не зрозуміли, або я коряво написав...
1. Я 10 травня заклав Джентер --25 роздав маточники на виході ( це лічно мої)
2. Товариш коли робив прививку не знаю ... но 12 травня привіз мені 15 маточників ,які я підсадив в нуки , з яких вийшло 10 маток неплодок (нуки , заселенні бджолою в мене зимують...) .Вже 24 травня він забрав свої матки плодними(почали "сіяти") і тільки одна була не плодна (не сіяла і на вигляд ще не плодка) ...на наступний день ,я в ті нуки звідки він забрав маток --підсадив вже свої маточники на виході ...
На сьогодні (27 травня) , ще не перевіряв який % виходу маток з маточників ... погода не льотна на дворі...

спасатель 101
03.06.2020, 11:36
Як назло чи на радість, в Нікоті закли, вихователька прийняла 40 із 40.
Так погода? Матка засім'янила 01.05., станом на 01.06. - лише 2 матки засіяли.
Нуклеси зроблені на 300-ту рамку, і подумати не міг, 4 ройки вийшли. Випустили матки з маточників (виведені) і власні заклали. Через тиждень, тільки перестали дощів і на крило... Вік живи, вік учись.

МЭД
04.06.2020, 20:25
Несмотря на непогоду 90/ маток облетелись. Качестаом засева доволен.

спасатель 101
09.06.2020, 08:47
Матка засім'янила 01.05., станом на 01.06. - лише 2 матки засіяли.
Трошки із запізненням, але ситуація з плідними матками дещо покращилася, але звичайно не так як планувалося. А тому не вийшло за першим разом, зроблено другу закладку. Із-за негоди просіли сім'ї, зробимо двохсімейний розгін, ще час до ГВ є.

Волкотрубенко
03.07.2020, 08:14
Матки после майского роения не очень мне понравились, да и пчелам также. Многие со старта начали сеять трута. Многие исчезли. Сейчас безматочные хорошо принимают неплодок через леток. Зато те матки что сейчас выходят с роями- просто идеальны.

BOBER 76
24.11.2020, 23:28
вот и пронаблюдаю за качеством ранней матки тс
Понаблюдал?
А нам рассказать?;)

Voha
25.11.2020, 02:27
Понаблюдал?
А нам рассказать?;)

Понаблюдал , зимует . Как и ранние весенние матки этого года которые не могли из за погоды долгое время облетется , засеяли набрали силенок зайти в зиму на своем меду.

Волкотрубенко
25.04.2021, 11:44
Матководы, как дела в текущем сезоне? Кто уже начал? Что в хвосты планируете подставлять после продажи пакетов?