PDA

Просмотр полной версии : Підскажіть підкормка малої сімї


shylz
03.07.2022, 14:31
Доброго дня, Підскажіть підкормка для малої сімї.
Дісталась малесинька сімя на 1,5 - 2 рамки з неплідною маткою. Через 10 днів матка почала сіяти і за період цвітіння акації сімя розвилась приблизно до 4-5рамок, зараз взятку нема, на двох рамках по 1/3росплоду все інше пусто, меду по сантиметрів 5 на 4рох рамках, 2рамки з вощиною.
Підсилити нема чим тому що вона лише одна тому і запитою чим краще підкорити щоб до зими трохи набрала сили.

Андрей Андреевич
03.07.2022, 15:25
Сироп з розрахунку 1літра води + 1,5л (мабудь що там також 1,5кг) цукру. Давати в вечірній час по 0,2-0,3 літри кожен день...
Якщо так будете робити і сім"я "заворушиться" , то ще й рамку вощини врозріз поставите ("книжка" пише що таке не можна робити - я так роблю)...
П.С. ...попросіть в когось з сосідів пасічників рамку з бджолою і розплодом --це також дасть хороший старт сім"ї.

BOBER 76
11.07.2022, 01:29
Вірно Андрійович написав, вже липень, так що до сусіда за рамкою розплоду:old::frend:. Хоча в цей час для 5 рамок бджоли розплоду малувато, при нормальній маточці, навіть у безвзяток, рамки дві повинно бути. Хоча я так розумію вибір у вас невеликий