Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Воскопресс (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=181)

gmenia 06.05.2016 19:01

Re: Воскопресс
 
Читав що солома покращує пресування воску, хтось пробував її використовувати?

gru.v 06.05.2016 23:17

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от gmenia (Сообщение 136028)
Читав що солома покращує пресування воску, хтось пробував її використовувати?

цікаво яким чином?

gmenia 14.05.2016 18:34

Re: Воскопресс
 
Початок покладено, сьогодні підримонтував дідовий прес.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

MaXUA123 18.05.2016 08:52

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от gmenia (Сообщение 136028)
Читав що солома покращує пресування воску, хтось пробував її використовувати?

Я добавляю солому при пресування. Покращує дренаж, Воскосировина краще промивається водою.

ЯроБа 12.07.2016 16:51

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 103233)
Майже закінчив виготовлення гвинтового воскопресу. Зразком послугував досвід використання подібного пресу Щаблінським Сергієм з м. Рівне. Є його демонтраційне відео в "Однокласниках". Параметри мого преса: ступа всередині 320Х320Х300, дерево груша, стінки суцільні товщиною 35 мм. Дно текстолітова плита 300Х300Х25 з великою кількістю отворів діаметром 13-16 мм для протікання воску в підставлену внизу посудину. Мішок 300Х600 мм. В мішок заправляється 6-8 л розвареної сировини. Випробовувать будем весною.

Чи вдалося провести випробовування вашого воскопреса. Які недостатки виявили?

Немолодий 12.07.2016 21:05

Re: Воскопресс
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от ЯроБа (Сообщение 143573)
Чи вдалося провести випробовування вашого воскопреса. Які недостатки виявили?

Провів два сеанси пресування. Результатом дуже задоволекний. В перший раз переробив без особливого напруження 80 старих чорних стільників. Але не витримав мішок. На другий раз пошив міцніший і перетопив більше 80 рамок. Причому додаткова переплавка після пресування не знадобилася. На фото блин після першої переробки. За другим разом блин вийшов більшим (близько 12 кг) і набагато якіснішим. Тому що за першим разом охолодження рідкого воску проходило без утеплення. а за другим разом я укутав чан старим одягом і вийняв зливок з чана лише через 16-18 годин. На ньому було досить зішкребти з нижньої частини тонкий шар бруду.

djus200 11.09.2016 15:15

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 143588)
Провів два сеанси пресування. Результатом дуже задоволекний. В перший раз переробив без особливого напруження 80 старих чорних стільників. Але не витримав мішок. На другий раз пошив міцніший і перетопив більше 80 рамок. Причому додаткова переплавка після пресування не знадобилася. На фото блин після першої переробки. За другим разом блин вийшов більшим (близько 12 кг) і набагато якіснішим. Тому що за першим разом охолодження рідкого воску проходило без утеплення. а за другим разом я укутав чан старим одягом і вийняв зливок з чана лише через 16-18 годин. На ньому було досить зішкребти з нижньої частини тонкий шар бруду.

Віск на фото розшарувався, із-за не дотримання температурного режиму (одним словом не нагнали потрібної темп.) віск не вигрівся. Або була холодна ємкуість під віск, чи слабенька темп. в приміщенні. По якій ціні приймають?flag_ua

Немолодий 11.09.2016 19:46

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от djus200 (Сообщение 151684)
Віск на фото розшарувався, із-за не дотримання температурного режиму (одним словом не нагнали потрібної темп.) віск не вигрівся. Або була холодна ємкуість під віск, чи слабенька темп. в приміщенні...

Дякую.:ok: Особливості роботи з воском мені добре знайомі-пасічникую з 1981 року.:old: Я про це і писав:
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 143588)
... На фото блин після першої переробки. За другим разом блин вийшов більшим (близько 12 кг) і набагато якіснішим. Тому що за першим разом охолодження рідкого воску проходило без утеплення. а за другим разом я укутав чан старим одягом і вийняв зливок з чана лише через 16-18 годин. На ньому було досить зішкребти з нижньої частини тонкий шар бруду.

Віск після пресування взагалі планувалось перетоплювати, лише потім я дійшов висновку, що можна без цього обійтись якщо добре укутати весь чан для якомога повільнішого охолодження. Так надалі і пресую. Останній сеанс для переробки 80 рамок зайняв дві з половиною години (розпалив вогонь, вирізав суш з рамок, розварив сировину, відпресував і укутав чан). На сдідуючий день вийняв готовий блин чистого воску. Навряд чи якимось іншим способом можна досягти такої продуктивності: менше 2 хв для повної переробки 1 сушини з даданівської рамки!
Цитата:

Сообщение от djus200 (Сообщение 151684)
По якій ціні приймають?

Забрали вдома по 120 грв за кг.

Стрельчук Олег 11.09.2016 23:06

Re: Воскопресс
 
Цена нормальная как для продажи дома:)

спасатель 101 29.09.2016 15:34

Re: Воскопресс
 
У цьому році повномажтабно використав гвинтовий воскопрес за аналогом Щаблінського Сергія з м. Рівне, під протежуванням Володимира Максимовича "Немолодого", окремо йому подяка.
Дуже задоволений якістю воску та його виходом. А головне можливість самому виготовлення. Найдорожча деталь текстолітова плита, але вона того варта, трамає навантаження, а головне і температуру. Отвори зробив експериментально 10-13 мм після випробування так і залишилися, все пролітає.

Для себе підмітив деякі доопрацювання:
- обов'язково необхдно зробити приспособу (круг з опорним підшипником у нижній частині гвинта) - покращить легкість та плавність механізму;
- приварити направляючу трубку з підпружиненням пальця, що стопорить відкидну балку з гв. механізмом;
- мішковину бажано прошивати машинним шляхом, за можливості з кращим заворотом.
Віск виходить гарної якості за можливості швидкої організації процесу. У мене лише одна ємнісить, яка може використовуватися під пресом, тому отримане переливаю у 40 л пластмасову ємність, добавляю гарячої води і укутую (так краще виходить однорідність).
Вже отрамино близько 25 кг воску і скоро фініш.


Текущее время: 06:09. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot