Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пыльца (перга) (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Сбор и хранение перги (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=894)

Шавлюк 17.03.2019 21:34

Re: Сбор и хранение перги
 
Не розумію,для чого заморочуватись якимось сотопазлами.Фасувати як курині кубики для разового прийому,ой ще хтось запатентує.

seim 17.03.2019 21:39

Re: Сбор и хранение перги
 
Бджола при складанні пилку в ячейку кожен комочок пилку змащує ферментом, завдяки якому проходить молочно-кисла реакція і як результат пилок перетворюється на пергу. А людина натрамбувала пилок сухим, помазала не зрозуміло навіщо зверху медом і поставила у вулик на 17 днів. І вважає що це вже перга.

Владимир Татомир 17.03.2019 21:40

Re: Сбор и хранение перги
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 259266)
Гуслій, вважаєте що така перга буде рівноцінна тій яку бджоли самостійно роблять?

Поплевать забыли:D, пчелы пыльцу своими выделениями желез обкатывают. и головками прессуют в соты, а в видео, прессованная пыльца получается.Думаю полезность есть, но до перги явно не дотягивает.

Немолодий 18.03.2019 11:26

Re: Сбор и хранение перги
 
Кілька доступних для повторення пристроїв по добуванню перги. які на мій погляд є більш менш довершеними та "вилизаними".


(див. з 30:00)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Гуслій 18.03.2019 17:06

Re: Сбор и хранение перги
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 259274)
Поплевать забыли:D, пчелы пыльцу своими выделениями желез обкатывают. и головками прессуют в соты, а в видео, прессованная пыльца получается.Думаю полезность есть, но до перги явно не дотягивает.

Я вже 4 роки вивчаю цей метод і маю досить багато інформації, а не емоцій.
По перше зроблені щорічні аналізи що підтверджують відповідність ДСТУ на пергу.
По друге, бджола дійсно додає до обножки мед і ферменти.
По третє зараз ведем дослідження за зберіганням - третій рік, продукт чудово зберігається!
По четверте продукт має значну біологічну цінність і не проходить заморозку!
По п"яте ведемо розмову з зарубіжними колегами і вони дуже зацікавлені.
По шосте це копійка для пасічника
і По сьоме дає можливість формувати значні партії на експорт.

Добавлено через 42 минуты
Цитата:

Сообщение от Немолодий (Сообщение 259264)
То не є натуральний бджолопродукт. Я б назвав його сурогатом. Штучно створена перга, що штучний мед. Мають право на існування, а от чи замінять ці сурогати натуральні продукти то ВЕЛИКЕ питання.

Як я відповідаю на це:
Раніше кожна господиня варила борщ у печі в глиняному горщику.
Якщо ми поміняємо піч на газову плитку, а горщик на металевий посуд, чи можна вважати цю страву борщем??? Адже основні складові ті самі, а технологія приготування помінялась?
Для мене, як технолога, авритетом є нормативні документи на продукт. Чи враховують вони абсолютно всі ньюанси? Мабуть що ні! Чи натуральний продукт ми отримуємо використавши інший "посуд"? Мабуть що так! Висновок за наукою, якої в Україні майже нема. Тому трішки почекаємо, доки "німець нам розкаже",,,

Немолодий 18.03.2019 18:10

Re: Сбор и хранение перги
 
Не буду вдаватись до дискусіі та цікавих історичних аналогій. Для себе я визначився. Закінчую виготовлення станка для добування натуральноі очищеноі перги.

Владимир Татомир 18.03.2019 20:24

Re: Сбор и хранение перги
 
[QUOTE=Гуслій;259336]Я вже 4 роки вивчаю цей метод і маю досить багато інформації, а не емоцій.
По перше зроблені щорічні аналізи що підтверджують відповідність ДСТУ на пергу.
Я не могу назвать такой продукт пергой, по первое, как пыльца утрамбованная внутри, перерабатывается ферментами пчел?.Да не спорю, сделанные анализы подтвердили, наличие пыльцы и меда, а что с ферментами, их достаточное количество, или это наша наука не посчитала.Не спорю, если на такой продукт есть покупатель и технология, то почему бы и нет.Зарабатывайте господа.Да и когда цена после внедрения в массы упадет на такой продукт в разы, примеров достаточно, куда складывать такие соты пазлы. Для себя натуральной перги добуду.

Немолодий 24.03.2019 06:48

Re: Сбор и хранение перги
 
Цитата:

Сообщение от Немолодий (Сообщение 259340)
Закінчую виготовлення станка для добування натуральноі очищеноі перги.

Зробив собі подарунок на своє 70-ти річчя.
Станок Перго-Дар для добування очищеної натуральної перги з бджолиних стільників.
Варіант 1. Компоновка без додаткового провіювання. Пергові гранули збираються в підставлену внизу посудину, воскова крихта відсмоктується пилосмоком.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Варіант 2. Теж саме, але з додатковим провіювання готового продукту. Потік повітря від турбінки відвіює дрібнішу, легшу фракцію пергових частинок.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Варіант 3. Станок використовується лише для провіювання сухого пилку від легких домішок.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Всі технічні рішення взяті з інтернету з деякими своїми нововведеннями, які потрібно підтвердити в реальних умовах. Шкода, але поки що немає можливості випробувати роботу Перго-дару через відсутність пергових стільників.

Немолодий 26.03.2019 20:19

Re: Сбор и хранение перги
 
Перше тестове випробування. Віднайшов стільник з невеликою кількістю пергових включень. Попробував добути з нього пергу. Перго-Дар працював без турбіни. Випробування показали що ще слід покращити.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

А ось така роздроблена воскова складова в пилосмоку.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Для варіанту роботи станка з турбіною не вистачило пергоматеріалу.

Владимир Татомир 26.09.2019 22:17

Re: Сбор и хранение перги
 
Перга этого года[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 12:00. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot