Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Пчелы и соседи (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2079)

gmenia 12.05.2018 22:56

Re: Пчелы и соседи
 
В мене сусідка з цепу зірвалась, 7 років нічого, а тут в неї алергія в лікарні капається, бджоли не дають нічого на городі зробить і т.д. При чому все це говорить не мені , а двоюрідному дядьку, який живе поруч. Коли я приїзджаю, вона навіть не показується, чоловік теж мовчить, маму підключила, та вже в поліцію зібралась іти, кричить щоб забирав вулики і то негайно, а то попалить. Забор у мене сітка, до її городу метрів 10-15. Вона взагалі трохи неадекватна.

Vorobeyko 12.05.2018 23:25

Re: Пчелы и соседи
 
Ну, 10 метров до пасеки - уже смотреть по обстоятельствам нужно. У меня одна из свежекупленных семеек попалась настолько злобная, что спустя 15-20 минут после осмотра я копаясь в огородике нет-нет да и огребу от залетной охранницы в загривок (что с ними делать пока не решил. Матку, наверное, на более смирную менять нужно, если не образумятся).
С соседями все нюансы оговорил до постановки ульёв (не хотят сплошной забор, т.к. тень на их сторону - сажают всякое), ещё раз повторили после. Уповаю на то что сценария с безумной соседкой не будет. Хотя кто его знает, возраст и деменция никого не красят :)

vodolej 13.05.2018 08:32

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от Vorobeyko (Сообщение 234099)
Матку, наверное, на более смирную менять нужно,

Не утихомирятся! Матку срочно задавить или подарить "другу". ......

ozi 13.05.2018 10:54

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 234105)
Не утихомирятся! Матку срочно задавить или подарить "другу". ......

А потом? Разве выведут не такую же? (У меня такая же ситуация).

верес 13.05.2018 10:57

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от gmenia (Сообщение 234093)
В мене сусідка з цепу зірвалась, 7 років нічого, а тут в неї алергія в лікарні капається, бджоли не дають нічого на городі зробить і т.д. При чому все це говорить не мені , а двоюрідному дядьку, який живе поруч. Коли я приїзджаю, вона навіть не показується, чоловік теж мовчить, маму підключила, та вже в поліцію зібралась іти, кричить щоб забирав вулики і то негайно, а то попалить. Забор у мене сітка, до її городу метрів 10-15. Вона взагалі трохи неадекватна.

Сусідка і в суді буде права, це Ви неадекватно реагуєте, для перевірки хто правий а хто ні, спробуйте уявно помінятися ролями, (місцями).
Зробіть таа щоб до Вас небуло претензій і все буде добре, і Ви спокійні, і сусідка вгамується.

верес 13.05.2018 11:04

Re: Пчелы и соседи
 
Вложений: 2
Спробуйте так:
Висота огорожі 2,4_2,3 м.

АНД 13.05.2018 12:04

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 234114)
Спробуйте так:
Висота огорожі 2,4_2,3 м.

як веде себе дана сітка пластіковаі де брали? також над таким варіантом задумався такяк хочу розширюватись з бжолами та і переносить на край лісу, а там у мене лиш проста рабиця висотою 1.5 м.

МЭД 13.05.2018 12:24

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 234119)
як веде себе дана сітка пластіковаі де брали? також над таким варіантом задумався такяк хочу розширюватись з бжолами та і переносить на край лісу, а там у мене лиш проста рабиця висотою 1.5 м.

В мене по періметру така сітка стоїть 2.30 тільки темніша 85 а ,ще й сам точок на городі за сіткою 2 м ,получаеться подвійна .І то інколи сусід з жінкой свиринчить що його жалять ,два роки тому розісралися я послав .Бо воно копае ,воруе малину .квіти в сусідів в батьків.По мордасам давали йому неодноразово не доходе . В цьому році намагався інших сусідів накрутити .Питався подпісі ходити зібрати. Його послали. Сам ніде не працюе,сидить у жінки на шіїжре водяру і лазе по городу ,вона теж не подарунок цькуе його постійно. Сама з Магадана кинула на бабло чоловіка і втікла сюди . Після того як вони приходили розповідали мені куди мені треба вивозити бджіл я їх "отправив" та загородився. Ти ба в мене батьки живуть працюють в городі,діти бігають коло точка нікого не жалять ,а йому мішають горілку жрать.

верес 13.05.2018 14:15

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 234119)
як веде себе дана сітка пластіковаі де брали? також над таким варіантом задумався такяк хочу розширюватись з бжолами та і переносить на край лісу, а там у мене лиш проста рабиця висотою 1.5 м.

Сітка сонцезахистна, вибір великий, брав на базарі, "40", є щільніші мах "80" (бачив). Гантують що 5 років прослужить.
З сусідкою схожа ситуація, раніше незаважали бджоли, минулий рік поцікавилася "а що? то в усіх вуликах є бджоли?", Відповів так є, на осінь в неї алергія з'явилася, а на весну в мене пасіка огорожена, які притензії! Такий варіант огорожі недорого, функцію свою виконує висота оотрожі в межах вимог. Решта не до мене, - лише порада,частіше приймайте душ!

Small_Bee 13.05.2018 16:58

Re: Пчелы и соседи
 
Всегда было интересно, как определить, чья пчела укусила? :D

Меня пчелы жалили в таких местах, где пасек быть не может по определению :D Это, не говоря об осах.


Текущее время: 00:23. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot