Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1865)

Немолодий 05.08.2016 07:27

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 53247)
Здесь я предлагаю обсуждать, пробовать, проверять... данный девайс.

Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 78895)
пишите и предлагайте свое виденье проекта (может что добавить или убавить

Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 79876)
Одним словом делаем, крутим, жалуемся!!!!

Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 110220)
Если нужно будет что-то по Вашему вкусу добавлю не проблема, пишите!

Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 124091)
здесь только техническое обсуждение прибора, его усовершенствование и технические вопросы!

Як бачимо автор розробки (Сергій Коваленко) постійно висловлював зацікавленість в модернізаціїї свого "дітища". Тож чекаємо на його думку щодо запропонованих останніх та і попередніх (у вигляді графіків) нововведень у меню блока.

Немолодий 06.08.2016 08:45

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Поскільки larson досі не озвучив своєї позиції щодо запропонованих змін, а обмежився лише "Не согласен", то я, відчуваючи, що заперечення будуть стосуватися функції реверса хочу доступніше пояснити свою позицію.
Я вважаю, що меню повинно бути дещо простішим, не таким громіздким, а значить і зрозумулішим та доступнішим у налаштуваннях для простого пасічника-селянина. Тому і пропонував для хорди та авто режимів залишити реверс постійно включеним. Адже навіть для медогонок з необоротними касетами для яких реверс не є необхідним, це не представлятиме якихось непереборних незручностей-одна сторона рамки буде відкачуватись за годинниковою стрілкою а друга проти. В чому тут складність? Зате в меню не буде мелькати функція "реверс включено-реверс виключено". З тих же міркувань я вніс пропозицю вилучити з меню і деякі інші зайві функцію конкретно для хорди та радіалки. Це моя думку. Вона може бути правильною, може бути хибною. Але для того є форум, де кожен може висловити свої аргументовані міркування.
І ще кілька важливих пропозицій вже щодо функціональних вдосконалень блока:
1. Така ситуація при відкачуванні. Режим n2. Другий раз перевертаємо рамки для докачки першої сторони. Тиснемо кнопку "Старт", ротор починає обертатись а одна з рамок криво стала в касеті і черкає за стінку бака медогонки. Тиснем "Стоп". Зупинка. І тепер доведеться весь цикл n2 починати з самого початку!? Потрібен режим ручного включення і виключення медогонки!
2. Інша ситуація. Вибираючи в налаштуваннях позицію S (пропоную замінити букву S на букву А) і намагаючить виставити значення 250 трошки промазав і замість 250 на дисплеї вискакує 1. Доводиться знову гнати значення до 250. Незручно. Варто б, щоб 250 при натисненні правої чорної кнопочки не обнулялося.
3. Переглядав на Ютубі відео з приводом Николая Голубцова ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]). То там є функція зміни швидкості по ходу відкачки (крім програмно заданої) з допомогою кнопок. Було б корисно мати таку функцію і тут, бо іноді ситуація вимагає втручання у конкретний швидкісний режим роботи медогонки (див. пункт 1). До того ж такі міркування висловили і інші користувачі.

Хочеться вірити, що ці пропозиції, як і решта інших врешті дійдуть до автора розробки і ми почуємо його думку щодо них. Хоча б думку, реального втілення будемо чекаємо в осінньо-зимовий період.

avr 06.08.2016 13:47

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Рахую, що програмне виключення реверса потрібне.
Ось мій аргумент.
Можливо на медогонку, двигун в якої Г-108 чи ДП-108, виключати реверс не потрібно. Тут я з Вами згоден, Володимир Максимович.
А от коли на медогонці стоїть двигун від " Таврії", тоді виключення реверса майже обов'язкове.
Медогонкам, з необоротними касетами і там де стоїть двигун від "Таврії", бажано " допомагати" рукою розкручуватися, тоді і виникає невеличка складність в обслуговуванні. Завжди потрібно пам'ятати в який бік розкручувати ротор медогонки. Нерідко бувало що по програмі ротор має крутитися в один бік, а я його розкручував в другий.

Також додаю ще декілька своїх зауважень підготовлених трохи раніше. Деякі з них збігаються з зауваженнями Володимира Максимовича.

1. Регулювання часу обертання мотора медогонки на малих та високих оборотах.
Тут, в меню, потрібно поміняти між собою час "Н" та "L". Тобто, при вході в меню контролера краще було б якби зпочатку виставлявся час обертання мотора на малих а потім на великих оборотах. Зараз є все наоборот.
2. Режим "S".
Думаю, що краще буде зробити щоб при натисканні кнопки ">>" значення "S" не обнулялося після числа 255.
Тобто, зробити так як в усіх інших налаштуваннях.
3. Виключити режим автоматичного перелистування меню.
Він непотрібний (всього три програми: радіальна, хордіальна та грановського), тому що при трохи довшому натисканні кнопок "<<" або ">>" меню досить швидко перелистується. Вистачить "нажав - відпустив", потім, якщо треба перейти в іншу програму, знову "нажав - відпустив".
4. Добавити регулювання оборотів мотора медогонки в процесі його обертання.
На медогонці малого діаметра та ще й завантаженій рамками " українками", медогонкою трохи трясе на більших оборотах і коли ці рамки неоднакові по вазі. Таке регулювання потрібне для оперативного зменшення оборотів (щоб не трясло медогонкою).
5. Згадуване раніше програмне включення - виключення реверса.
Це для медогонок з необоротними касетами і двигуном від "Таврії" або "Газелі", реверс там непотрібний і заважає.

Добавлено через 26 минут
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 146965)
1. Така ситуація при відкачуванні. Режим n2. Другий раз перевертаємо рамки для докачки першої сторони. Тиснемо кнопку "Старт", ротор починає обертатись а одна з рамок криво стала в касеті і черкає за стінку бака медогонки. Тиснем "Стоп". Зупинка. І тепер доведеться весь цикл n2 починати з самого початку!? Потрібен режим ручного включення і виключення медогонки!

Я б назвав цей режим " Пауза" і пропоную причепити його до кнопки "Старт". Також цю кнопку можна було б перейменувати на " Старт-Пауза"
Коли ротор медогонки не обертається вона виконала б функцію "Старт", а в режимі обертання ротора - функцію " Пауза".

Urik 06.08.2016 15:24

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Я вчора спілкуквався з Сергійом стосовно побажань до змін в налаштуваннях і Ваших Володимир Максимович і Ваших Ярослав, я підримую і ті і ті, та з*явилася така халепа, Сергій після переїзду на нове місце прощивання, знайшов собі роботу, так що як воно буде, далі з його вільним часом і бажанням щось змінювати поки не відомо. А шкода буде зупинитись на пів дороги. Як казала моя бабуля "Плив плив а біля берега всрався" :ah: ::(

Немолодий 06.08.2016 23:50

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от avr (Сообщение 146985)
Рахую, що програмне виключення реверса потрібне.
Ось мій аргумент.
Можливо на медогонку, двигун в якої Г-108 чи ДП-108, виключати реверс не потрібно. Тут я з Вами згоден, Володимир Максимович.
А от коли на медогонці стоїть двигун від " Таврії", тоді виключення реверса майже обов'язкове.
Медогонкам, з необоротними касетами і там де стоїть двигун від "Таврії", бажано " допомагати" рукою розкручуватися, тоді і виникає невеличка складність в обслуговуванні. Завжди потрібно пам'ятати в який бік розкручувати ротор медогонки. Нерідко бувало що по програмі ротор має крутитися в один бік, а я його розкручував в другий.

При комплектації електропривода двигуном на постійних магнітах зі слів Сергія (цитата з його інструкції: "Блок управления предназначен для управления электроприводом медогонки и процессом откачки меда. Он может использоваться с однообмоточными моторами постоянного тока (от печки газель, охлаждения радиатора машины и.т.д.) и двухобмоточными – которые имеют дополнительно обмотку возбуждения (Г-108,Г-22,Г-115 и т.д), эти возможности устанавливаются опционально при заказе блока управления.") необхідно заздалегідь обговорити з ним це питання. А отже, я так думаю, що там має бути і дещо інша схема та прошивка. То нехай там і буде функція включення чи відключення реверса. А для Г-108 чи інших генераторів реверс має бути постійно включеним.

Женя Д 08.08.2016 00:23

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
вторая качка в самом разгаре,таскаю рамки как угорелый,а на возмущеный вопрос-Почему не работаем???,жена спокойно говорит-Как не работаем,работаем,я на медогонке,я ей говорю-Так она сама ведь крутит.а она мне-Так СТАРТ ведь ктото должен нажимать...


Сделайте уже чтоб даже СТАРТ ненужно было нажимать,а то жена устала очень)))

EW3DS 09.08.2016 17:57

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 78941)
Значит так:

1. Medogonka_2014.DSN
2. Medogonka_2014.PWI - файлы для симулятора протеус (Proteus)
3. noname2.hex - сама прошивка

Сергей, с таким комплектом мой протеус(7.8SP2) ругается.
Пришлось добавить еще "noname2.obj" с полным содержимым файла "noname2.hex".
И еще, если можно, выложи пожалуйста фьюзы для PonyProg.

Немолодий 10.08.2016 14:28

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 147511)
Качав днями. Мед густий, довелось переналаштовувати режим відкачки в бік збільшення швидкості обертів та часу. Дякуючи Сергієві, робиться це дуже швидко і зручно. Блок чудовий, якби ще були внесені запропоновані удосконалення то взагалі була б БОМБА.

Цитата:

Сообщение от EW3DS (Сообщение 147521)
И + ручний режим. О.., тоді була б БОМБА більшого калібру.

Я якраз це і пропонував
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 146965)
Потрібен режим ручного включення і виключення медогонки!


EW3DS 10.08.2016 14:46

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 147523)
Я якраз це і пропонував

Извиняюсь, как-то я это пропустил.

Немолодий 10.08.2016 17:33

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 146400)
Деякі міркування після практичного використання блоку.
Що я ще пропоную?
Замінити деякі буквенні позначення у меню. А саме:
1) Уникнути букви S. Чому? Тому що англійське S по написанню на дисплеї схоже на цифру 5. А це може призвести до непорозуміння при налаштуваннях. Порівняйте: S050 і 5050. Отже замість S використати початкову літеру А від англійського слова Аcceleration-прискорення. Тому і замість Sr використати An (множник плавності прискорення) Замість Lo (бо легко переплутати Lo50 і L050) пропоную використати Lr Це початкові літери від англійського слова Low rotate – низькі оберти. По тій самій причині замість Ho поставити Hr (англійське High rotate – високі оберти). Для того, щоб бути послідовним замість tt використати St (Stopping time – час зупинки) Тоді буквенні позначення меню будуть витримані в одному стилі, чітко і однозначно сприйматися користувачами.
2) В меню після вибору типу медогонки (для хорди або авто) бажано б спочатку поставити А (плавність прискорення). Потім L та Lr – показники роботи на початковій швидкості. Потім так само характеристики другого етапу H та Hr (час та швидкість). Далі F (Fast-швидко) Потім n (кількість обертань касет). Позицію r (реверс) залишаємо постійно включеною і не виносимо її в меню, адже реверс не завадить і хордіальній медогонці без перевороту касет. А вже в самому кінці St. Позицію An та r прибираємо з меню для цього типу медогонок.
Для радіалки теж подібна послідовність з деякими видозмінами: спочатку A, L , Lr а отут добавити An, потім H, Hr, далі F а вже в самому кінці St. Значення n та r видаляємо з меню для цього типу медогонки ( радіалка працює без перевороту касет і без реверса).
Чому так? Тому, що така послідовність налаштувань відповідатиме послідовності роботи самої медогонки. В якій послідовності працює медогонка - в такій послідовності і проходить налаштування її роботи. Видалення деяких функцій з меню спростить сам процес налаштувань. А все це разом дасть змогу легше і зрозуміліше користуватись таким блоком.

Настирливо просяться ті доповнення, які я виклав раніше у графічному вигляді. Бо новий помічник, що був залучений останнього разу для допомоги у відкачуванні меду довгий час не зміг зорієнтуватись в алгоритмі роботи медогонки після маніпуляцій з рамками. Запропонована раніше анімація на дисплеї та інші доповнення служили б доброю підказкою в цьому моменті.
Ще одне доповнення, здавалось би не суттєве, дрібничка ніби. Але з таких маленьких дрібниць, хороших і не дуже складаються важливі ситуації, та врешті і життя наше теж переплетено подібними дрібницями. Отже.
При розгоні ротора медонки після натискання кнопки "Старт" ( вважаю це спортивним терміном і пропоную замінити його на слово "Пуск") на дисплеї висвічується буковка r і починається швидкий відлік часу розкручування ротора медогки (ясно, що частота зміни цифр залежить від вибраного значення S, яке я пропоную замінити на А (Acceleration-прискорення). Така ж сама ситуація і при переході від малої до великої швидкості. Питання: чому буковка r? Припускаю, що малось на увазі слово "разгон", а можливо r від слова rotate, так і це не дуже вдало, адже в меню уже використано буковку r - реверс. Не можна допускати, щоб одна і та ж літера на дисплеї блока мала різні значення. Тому я пропоную замість букви r для цього випадку застосувати букву А -початкова літера від згадуваного вище слова. І буде зрозуміло, що при висвічуванні букви А відбувається прискорення обертання ротора медогонки з тим темпом, що заданий в меню позицією А чи An, яку я запропонував в одному з попередніх своїх повідомлень.
P.S. В далеких 70-тих роках мій керівник, директор станції Юних Техніків по доброму назвав мене "вилизувачем" за те, що я прискіпливо відносився до найменших недоробок і дрібниць у нашій спільній роботі. Таким я мабуть і помру. А Коваленко Сергій вже скоро напевно буде шарахатись від моїх дзвінків та повідомлень. Хоча дуже хочеться йому чимось допомогти, але я можу допомогти лише своїми ідеями.

EW3DS 10.08.2016 18:15

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 147540)
Тому я пропоную замість букви r для цього випадку застосувати букву А

Посмотрел сейчас в симуляторе. Верно подмечено. Да и маленькая "r" на данном дисплее имеет уж очень "бледный" вид закорючки. "A" хорошо просматривается и, как Вы сказали, ассоциируется со словом акселератор или даже активность.

Urik 12.08.2016 18:59

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Максимович Сергій мабудь скоро все перепише, тільки не англійською а матом!!! :rofl2: :neigh: Я ось тількі свого "зілля" цілющого йому вишлю. :)

Urik 13.08.2016 07:26

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Товрищ Науменко дает имена своим разработкам "Сезон","Кузя","Алигатор","Год зила" и т.д. я решил "украсть" у него и эту идею, :ah: :rofl2: :neigh: даже не знаю переживет ли. ;)
Коллеги которым не хватает достатка приобрести электропривод и крутят медогонку "пердячім паром" в основном используют пар от кума, так вот я и подумал, назову ка я свой привод "Кумом" и впредь мед буду качать не в гордом одиночестве, а как все нормальные люди в компании "кума". Идею с названием дарю Сереге и всем остальным. :)

Andruhan 13.08.2016 09:20

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 147839)
назову ка я свой привод "Кумом" и впредь мед буду качать не в гордом одиночестве, а как все нормальные люди в компании "кума".

И что же получается, я буду качать с "Кумом" и "Кузей", вроде -как компания, а выпить -то и не с кем:( :rofl2:

mag58 14.08.2016 16:34

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Как корабль назовёшь,так он и поплывёт.
НЕДОДЕЛАННОМУ блоку ( у которого самопроизвольно слетают настройки) давать имя-"КУМ", означает обидеть кума ИМХО.
сперва доведите свой блок до полноценной рабочей версии,
лучше это возьмите на вооружение от Науменко.
У Вас некорректное сравнение с моим стилем работы и присвоением имён моим конструкциям ,
пока блок не протестирован,и я если не уверен в его надёжной работе,я его не предлагаю к публичному применению,а уж тем более не нарекаю именем.
сперва проходят тестовые испытания,при чём ни у одного эксперта,и только после положительных отзывов я рекомендую тот или иной блок управления.

Цитата:

....я решил "украсть" у него и эту идею, даже не знаю переживет ли. ...
"воровство" и плагиат я пережить могу.,я ведь осознанно выкладывал в открытый доступ свои схемы,описание их работы,подробно рассказывал,как они работают,выкладывал графики, берите пользуйтесь люди,
какое ж это воровство?
это Я вам на блюдечке даром выложил,но лишь с одной надеждой,что своё хоть что то сами придумаете..
а Вы опять за старое..опять"украсть"..да что ж вас тянет то на плохое всё..)))

Андрей Андреевич 14.08.2016 18:09

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от mag58 (Сообщение 148046)
а Вы опять за старое..опять"украсть"..да что ж вас тянет то на плохое всё..)))

Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 147839)
я решил "украсть" у него и эту идею, даже не знаю переживет ли.

...обычно после такого "украсть" у того после встречи с "вором в законе" Юриком...начинаются проблемы с печенью. Даже написал : НЕ ЗНАЮ ПЕРЕЖИВЁТ ЛИ...зразу предупредил , без водителя не приезжать на "розборки"...каким образом будете схемы протирать "реактивом от Юрика" не мне Вам советовать
П.С. ...после всего (если будет время) если здоровье не подкачает протирание плат , не забудьте мне мимоходом "соорудить" такую штучку , чтоб было всё по закону [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

mag58 14.08.2016 18:41

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
любые "разборки" не конструктивны. и интересны лишь тем у кого времени свободного ,вагон.
я лишь уточнил,по поводу присвоения имён проектам, раз моё имя в суе стали упоминать...
иными словами персонофицировали,если проще,перешли на обсуждение личности оппонента,вместо того,чтобы по теме что нибудь ответить,
мне больше интересно другое,
например,
вышел ли новый релиз прошивки,где устранено на 100% самопроизвольное слетание настроек в электроприводе? поменяли ли людям,купившим эти блоки ,прошивки на НЕ глючные.
об этом я не услышал ни слова..

Александр70 14.08.2016 18:56

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от mag58 (Сообщение 148046)
Как корабль назовёшь,так он и поплывёт.
НЕДОДЕЛАННОМУ блоку ( у которого самопроизвольно слетают настройки) давать имя-"КУМ", означает обидеть кума ИМХО.
сперва доведите свой блок до полноценной рабочей версии

Я за "КУМа" двумя руками голосую-ЗА! Залётов и слётов за ним не наблюдалось! Мне очень нравится.(ИМХО)(ИМХО)(ИМХО)

mag58 14.08.2016 19:53

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Александр70 (Сообщение 148065)
... Залётов и слётов за ним не наблюдалось! Мне очень нравится.(ИМХО)(ИМХО)(ИМХО)

а как же это?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
пост 47, 48 и 49.
где признаётся,что
Цитата:

.....Блок еще нужно "вылизывть", ....
Цитата:

....обычно они или "косячат" при первом включении, или работаю сразу...
Добавлено через 45 минут
Вы ж поймите, я не злорадствую по этому поводу,
"косяки" бывают у ВСЕХ,не ошибается только тот,кто ничего не делает,
я при создании проектов тоже делал немало ошибок,и не специально и не по невнимательности, появлялись такие,которые и предусмотреть было нельзя на стадии проектирования,а вылезли они,когда начались испытания на реальной медогонке, тогда делается очередная прошивка,ищется причина такого явления,и до победного конца,
когда такой дефект исчезает полностью,
тогда снова проводятся испытания у совершенно независимых и незнакомых друг с другом людей, хуже всего вот эти улюлюкания, что всё хорошо и мы круче всех!,
а на самом то деле себе не наврёшь, понимаешь,что нет полной уверенности...
только длительные испытания выявляют "чисто" или ещё не совсем..
ушёл дефект полностью или появляется по случайному закону..
вот и поинтересовался.
а хуже у кого то или лучше, это решают потребители сами,
одним нравится кислое,другим нравится солёное,и единого мнения по этому поводу не бывает никогда...

Urik 14.08.2016 21:42

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
mag58, Ну во первых Вы всегда почему то путаете меня с Сергеем, впрочем не только меня, во вторых я как раз за то чтобы блок доводился до ума, по этому и прошу говорить о выявленных сбоях, которые есть и еще не сомненно будут,т.к. по просьбам трудящихся возможности и настройки блока пока меняются, и если бог даст, то получится блок, который отвечает всем требованиям озвученным именно ими, а не "пипл будет хавать" то что придумал ЯЯЯЯЯЯ!!!! ЯЯЯЯЯ!!! сотворил. :) И не надо лукавить, Вы кидаетесь на любого производителя не Ваших блоков, чего стоит только Ваш выпад против Нмолодого на "Крымчаковском" форуме в упряжке с ним же, сколько яда и не уважения к человеку который осмелился дать положительную оценку БУ на переключателях, к которому Вы не имеете ни какого отношения. По поводу авторских прав, я не буду встревать в это так как не знаю как все происходило на самом деле, как на меня то Сергей использовал Вашу схему (выложенную в открытый доступ) а элементную базу и прошивки уже использовал свои. Так кто и что у кого украл? :ah: Я много еще с чем не согласен с Вами но заниматься словоблудием у меня нет ни какого желания и времени, завтра нужно ехать докачивать мед, кстати в компании "Кума" у меня он не глючит, а пашет как трактор. :ok:

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от mag58 (Сообщение 148060)
раз моё имя в суе стали упоминать...

Как всегда скромно и со вкусом. Вы себя уже ставите рядом с Ним? :ah:

Александр70 14.08.2016 21:58

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от mag58 (Сообщение 148068)
Сообщение от Александр70
... Залётов и слётов за ним не наблюдалось! Мне очень нравится.
а как же это?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
пост 47, 48 и 49.
где признаётся,что
Цитата:
.....Блок еще нужно "вылизывть", ....
Цитата:
....обычно они или "косячат" при первом включении, или работаю сразу...
Добавлено через 45 минут
Вы ж поймите, я не злорадствую по этому поводу,
"косяки" бывают у ВСЕХ,не ошибается только тот,кто ничего не делает,
я при создании проектов тоже делал немало ошибок,и не специально и не по невнимательности, появлялись такие,которые и предусмотреть было нельзя на стадии проектирования,а вылезли они,когда начались испытания на реальной медогонке, тогда делается очередная прошивка,ищется причина такого явления,и до победного конца,
когда такой дефект исчезает полностью,
тогда снова проводятся испытания у совершенно независимых и незнакомых друг с другом людей, хуже всего вот эти улюлюкания, что всё хорошо и мы круче всех!,
а на самом то деле себе не наврёшь, понимаешь,что нет полной уверенности...
только длительные испытания выявляют "чисто" или ещё не совсем..
ушёл дефект полностью или появляется по случайному закону..
вот и поинтересовался.
а хуже у кого то или лучше, это решают потребители сами,
одним нравится кислое,другим нравится солёное,и единого мнения по этому поводу не бывает никогда...

Я как потребитель этого продукта высказал СВОЁ мнение! и точка!.

EW3DS 15.08.2016 00:56

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Друзья, я предлагаю с этого момента перечеркнуть весь негатив в отношениях. Сейчас, как я вижу, это самый удобный момент. Давайте вести дружеский обмен опытом, техническими мыслями, наработками. Поймите, ведь хорошие отношения между людьми превыше всех этих творений.

Urik 15.08.2016 04:57

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от EW3DS (Сообщение 148137)
Друзья, я предлагаю с этого момента перечеркнуть весь негатив в отношениях. Сейчас, как я вижу, это самый удобный момент. Давайте вести дружеский обмен опытом, техническими мыслями, наработками. Поймите, ведь хорошие отношения между людьми превыше всех этих творений.

Ваши бы слова да богу в ухо, очень не хотелось бы по возвращению с точка (дня два-три) опять попасть на выяснение отношений, тем более что ответить не смогу пока не вернусь.

Немолодий 15.08.2016 06:53

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от EW3DS (Сообщение 148137)
Друзья, я предлагаю с этого момента перечеркнуть весь негатив в отношениях. Сейчас, как я вижу, это самый удобный момент. Давайте вести дружеский обмен опытом, техническими мыслями, наработками. Поймите, ведь хорошие отношения между людьми превыше всех этих творений.

Я только "ЗА"! И писал об этом ранее на параллельном форуме.

larson 15.08.2016 08:18

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от mag58 (Сообщение 148060)
поменяли ли людям,купившим эти блоки ,прошивки на НЕ глючные.
об этом я не услышал ни слова..

Ніби то ваш " Коханий " Свеклов, який за ваші мізки і піднявся, намагається всім замінити прошивки, не глумився ж він торгувати глючним блоком за двойну ціну, так що не нада ля ля!!!!!

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 148124)
гибкость настроек, наличие дисплея и т. д. Разве это не

і два недоліка ( реальних ) ( не критичних), але це не звами

Kagarlik 15.08.2016 08:39

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 147849)
И что же получается, я буду качать с "Кумом" и "Кузей", вроде -как компания, а выпить -то и не с кем:( :rofl2:

Андрюха я з Кузьою не пробував качать, а з Кумом викачав більше тони соняху питань до нього не має. Немає ніяких збоїв налаштувань, пробував у хордіальному і радіальному режимах. Радіальний мені дуже сподобався особливу у кінці докачка обороти як на пральній машинці добавляються у центрифузі.

Yur 15.08.2016 22:24

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Конкурентов по цене и качеству КУМУ - нет.

SERGE 16.08.2016 19:29

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от EW3DS (Сообщение 148137)
Друзья, я предлагаю с этого момента перечеркнуть весь негатив в отношениях. Сейчас, как я вижу, это самый удобный момент. Давайте вести дружеский обмен опытом, техническими мыслями, наработками. Поймите, ведь хорошие отношения между людьми превыше всех этих творений.


Я! Я! Дастиш фантастиш! Истинно светлая мысль! Спасибо за понимание происходящего!

Немолодий 17.08.2016 13:46

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 145631)
Юрій, дай мені консультацію. Коли качаєм корбою на хорді то першу сторону качаєм повільніше і довше, а другу сторону навпаки бистріше і коротше. Питання можна таку роботу електропривода відрегулювать у блоці Сергія Коваленка?:)

Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 148238)
Таку функцію відкачки рамок мені пообіцяв доробить Сергій :)
Це касається відкачки рамок на хорді із одним переворотом касет, але у кожної сторони буде своя настройка.:ok:

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 148281)
Це дійсно хороша ідея. Але для простоти настроювання і щоб не переобтяжувати меню додатковими параметрами я пропоную її дещо видозмінити.
Одже при n-1 в хордіальному режимі відкачавши першу сторону на малих а потім великих обертах і перевернувши касету (рамку) буде відкачуватися лише одна повномедна сторона зорієнтовна до сітки касети. Тут на мою думку малі оберти зайві. Адже та сторона рамки, яка тисне на сот і може привести до його руйнування вже пуста і тиск такий відсутній. Тому можна відразу качати на підвищених обертах. Таких, на яких відкачувалась перша сторона рамки.
Хотілось би почути думку інших користувачів цього блоку.

Ці повідомлення були в паралельній темі. Для зручності переніс їх сюди, де обговорюються пропозиції по вдосконаленню блоку.

Немолодий 17.08.2016 22:47

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 128531)
Намалював варіант близький до реального

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 136461)
Пропоную варіант інтерфейсу блоку керування.

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 136757)
Нарешті проект останнього третього режиму роботи медогонки

Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 141588)
наш коллега снял долгожданное, ознакомительное видео, с Серегиным блоком управления

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 146400)
Деякі міркування після практичного використання блоку.
Що я ще пропоную?

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 146779)
Як бачимо автор розробки (Сергій Коваленко) постійно висловлював зацікавленість в модернізаціїї свого "дітища". Тож чекаємо на його думку щодо запропонованих останніх та і попередніх (у вигляді графіків) нововведень у меню блока.

Цитата:

Сообщение от avr (Сообщение 146985)
Також додаю ще декілька своїх зауважень підготовлених трохи раніше. ...Я б назвав цей режим " Пауза" і пропоную причепити його до кнопки "Старт". Також цю кнопку можна було б перейменувати на " Старт-Пауза"

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 147540)
Настирливо просяться ті доповнення, які я виклав раніше у графічному вигляді...
Ще одне доповнення,...

Цитата:

Сообщение от EW3DS (Сообщение 147545)
Верно подмечено. Да и маленькая "r" на данном дисплее имеет уж очень "бледный" вид закорючки. "A" хорошо просматривается

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 147511)
Блок чудовий, якби ще були внесені запропоновані удосконалення то взагалі була б БОМБА.

Цитата:

Сообщение от EW3DS (Сообщение 147521)
И + ручний режим. О.., тоді була б БОМБА більшого калібру.

Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 148238)
Таку функцію відкачки рамок мені пообіцяв доробить Сергій :) Це касається відкачки рамок на хорді із одним переворотом касет, але у кожної сторони буде своя настройка.:ok:

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 148281)
Це дійсно хороша ідея. Але для простоти настроювання і щоб не переобтяжувати меню додатковими параметрами я пропоную її дещо видозмінити. "

"А в ответ тишина..." (слова из известной песни В. Высоцкого).

Наверное все мы
[youtube]Pvc3kJ9R3F0[/youtube]

Urik 18.08.2016 06:13

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 148355)
Я! Я! Дастиш фантастиш! Истинно светлая мысль! Спасибо за понимание происходящего!

Серега ну нельзя же слова "ответь хоть что ни будь" понимать так уж дословно! :ah:
Люди показали свою заинтересованность блоком, в ответ на твою просьбу принять участие в усовершенствовании изделия, предлагают внести изменения в программу, схему БУ, обсуждают свое видение того как должен работать блок, жопу рвут отбивая нападки "благодетелей" и "доброжелателей", и все это без твоего участия. :confused: Хоть спасибо скажи народу, или на хер пошли что бы не приставали. (ИМХО)

Немолодий 30.10.2016 09:03

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Тема в глубоком анабиозе. Автору пора заняться реанимированием. Иначе летальный исход неизбежен!

Anatolij 30.10.2016 11:17

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 158647)
Тема в глубоком анабиозе. Автору пора заняться реанимированием. Иначе летальный исход неизбежен!

И место пустовать не будет.

Urik 30.10.2016 13:42

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Щас! :)

Добавлено через 27 минут
Ну в общим всем привет от Сереги, пока до блоков руки особо не доходят, но по пару часов уделяет. Кому обещал, блоки на стадии завершения, ждал заказанные микросхемы. С доработкой блока обещает к новому году приступить. "Подождем Вашу маму!!!":)

Немолодий 30.10.2016 18:00

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 158681)
Щас!

27 минут ушло на разговор?

Urik 30.10.2016 21:37

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 158731)
27 минут ушло на разговор?

Ну да. :)

SERGE 04.11.2016 20:19

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Всем кто просил помог :). Если что пишите в личку.

Вессия 1.х показала в этом сезоне отличные результаты, (до 100-ни тонн меда думаю блоком откачано :) ), я рад что смог облегчить труд многим пчеловодам.
Большинство косяков были на начальных этапах знакомства пользователя с блоком, была партия но здесь были виноваты комплектующие а именно процессор, а не программа и схемотехника. Комплектующие какие нам возят с того и делаем. Причем проблема была не только у меня а и у некоторых пчеловодов которые изготавливали этот блок самостоятельно (Один из них это Виталий Завялкин из г.Знаменка). Причем они столкнулись с этим раньше чем я. Причина- брак процессоров... Но это все наживное и поправимо.

А пока осталось еще одно платье ( ПРОСТОКВАШИНО :):):):) ), и приступим к версии 2.0 2017 !

Critic 05.11.2016 11:11

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Подскажите, что нужно с генератором г-108 сделать под данный блок управления...?

EW3DS 06.11.2016 02:26

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 159620)
приступим к версии 2.0 2017 !

Сергей, схемотехника прежняя?

SERGE 07.11.2016 20:30

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Critic (Сообщение 159739)
Подскажите, что нужно с генератором г-108 сделать под данный блок управления...?

Практически ничего сложного: оторвать (открутить) клему обмотки возбуждения от якоря (там где щетки) и вывести этот вывод через изолятор на новую клему.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от EW3DS (Сообщение 159852)
Сергей, схемотехника прежняя?

Не сильно, хочу отказаться от реле, применить мост на полевиках и для тормоза тоже, попробую тормозить шимом что-бы не использовать баластный резистор. + вольтметр и токовую защиту, чтобы отказаться от предохранителя. А сам функционал тот же. Но если будут предложения впихнем и их ;)


Текущее время: 08:08. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot