Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4146)

Лиза 10.05.2023 16:31

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 298726)
В них завжди на пару гривень меньше ніж в інших. Взагалі не уявляю хто їм здає

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Я один раз им реализовывала. :) Нужно было побыстрому продать мед то другие сказали ждать неделю. А эти приехали на второй день. Цена за мой обьем была такая же как мне озвучивали другие.

AVA 10.05.2023 17:40

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 298726)
В них завжди на пару гривень меньше ніж в інших. Взагалі не уявляю хто їм здає

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Це такий ход , коли ціна стабілізуется, дають більше за об'єм, можливо для того щоб , ніхто по мілочам нетривожив
У мене смс 48 50 прислали

Кармалюка 28.05.2023 22:01

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Що чути про ціну на ріпак? В нас нічого.

icetee 28.05.2023 22:42

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Кармалюка (Сообщение 298771)
Що чути про ціну на ріпак? В нас нічого.

Черкащина 50грн

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

seim 29.05.2023 23:01

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Розничные цены на майский и акацию кто знает пишите. За оптовые цены можно забыть до ноября-декабря. У перекупов очевидно проблемы со сбытом сейчас.

icetee 29.05.2023 23:31

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 298778)
Розничные цены на майский и акацию кто знает пишите. За оптовые цены можно забыть до ноября-декабря. У перекупов очевидно проблемы со сбытом сейчас.

Де це очевидно? Купують, значить проблем зі збутом нема. А ріпак ще не всякий до грудня долежить. І навіщо писати роздрібні ціни, видкриваєш олх у свєму місті, і ось вони, ціни

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

seim 30.05.2023 00:22

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 298779)
Де це очевидно? Купують, значить проблем зі збутом нема. А ріпак ще не всякий до грудня долежить. І навіщо писати роздрібні ціни, видкриваєш олх у свєму місті, і ось вони, ціни

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Они не покупают. По такой цене мозоль на заднице насидят от работы. Цена снижена до той планки чтобы купля/продажа была минимальной. Нет возможности продать заграницу в тех объемах которые были раньше. Цена которая ниже от реальной на 30 грн обозначает что покупка меда остановлена. Ждуны закупили новую тару. Продаж нет, покупок соответственно тоже. Цена выставлена формально на всякий случай. Цена 50 равносильна цене ноль.

ecodeath 30.05.2023 10:01

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Сумська обл. , їздять закуповують 52-54 грн сонях , люди здають. Ріпак доцвітає , ще мало качали, пропонують за нього 50-52 грн.

vitamin 01.06.2023 08:57

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от ecodeath (Сообщение 298783)
Сумська обл. , їздять закуповують 52-54 грн сонях , люди здають. Ріпак доцвітає , ще мало качали, пропонують за нього 50-52 грн.

А хто зараз закуповує в Сумській області ріпак ?

Лиза 11.06.2023 21:38

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Что там с ценой на мед? СМС что-то мне не приходят. Или его уже вообще не принимают?

icetee 11.06.2023 22:42

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 298819)
Что там с ценой на мед? СМС что-то мне не приходят. Или его уже вообще не принимают?

52-54. Вроде как принимают, но насчкт приезда все завтраками кормят. Говорят очередь, времени нет

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Сергей Харьковчанин 28.06.2023 06:54

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
У нас майский продают 1л 280грн. 3 литра 800 грн.

Лиза 28.06.2023 13:27

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Сегодня СМС от "Золотой Нектар" рапс 45 грн, подсолнух -47 грн/кг.

voloh 14.07.2023 19:57

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Сергей Харьковчанин (Сообщение 298907)
У нас майский продают 1л 280грн. 3 литра 800 грн.

ОГО!!! Это где такая цена?

Лиза 21.08.2023 23:32

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
" Золотой Нектар" уже по 43 грн /кг.

Мед наверное единственный товар, который при резком росте его себестоимости и снижении производства, характеризуется резким понижением цены.:D

Лиза 05.09.2023 09:10

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299122)
Себестоимость продукции включает в себя оплату труда помимо остальных затрат. Если доход от реализации продукции меньше чем себестоимость (включая оплату труда) то это убыток. Психологически каждый из вас никогда не считает оплату своего труда на своей пасеке. А только прямые расходы. Отсюда и непонимание того что вам пишут.

Коллеги, смотрите название темы. Хотелось бы здесь видеть посты только о цене на мед.:)

liberal2005 08.09.2023 00:37

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Що там по цінах? Бо я не звонив і мені нічого не приходе, але дивлюся закупи прям закидують об'явами соумережі "куплю мед оптом"

LLS14 08.09.2023 11:57

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
У всех 42 грн Кропивницький

kera007 09.09.2023 08:40

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Будем ждать!

liberal2005 12.09.2023 11:20

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Вложений: 1
Кантора з якою я зазвичай працюю прислала сьогодні 41 грн (Одеська область) Це закуп - працює на Віницький завод. Зазвчай ціна вища на 1-2 грн ніж у всіх по області.

Ironcity 16.09.2023 14:32

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
41 грн Кривий Ріг.

liberal2005 21.09.2023 14:47

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Одеська область 42 грн. Нагадаю була 41. З розмови з закупом - майже не здаютють.

seim 21.09.2023 16:09

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от liberal2005 (Сообщение 299267)
Одеська область 42 грн. Нагадаю була 41. З розмови з закупом - майже не здаютють.

Плюс 1 грн автоматически обозначает что мед не продают в нужном количестве. Просто так никто плюс 1 грн не добавит на ровном месте. Думаю до первой психологической отметки 45 грн особо меда у них не прибавится. Следующая психологическая отметка будет 50 грн. Меньше 40 они даже попытки не делали ставить. Снизили до 40 и остановились. Они видят что понижать дальше смысла нет. Цена во многом зависит от реакции и поведения пчеловодов.

liberal2005 22.09.2023 17:35

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299268)
Плюс 1 грн автоматически обозначает что мед не продают в нужном количестве. Просто так никто плюс 1 грн не добавит на ровном месте. Думаю до первой психологической отметки 45 грн особо меда у них не прибавится. Следующая психологическая отметка будет 50 грн. Меньше 40 они даже попытки не делали ставить. Снизили до 40 и остановились. Они видят что понижать дальше смысла нет. Цена во многом зависит от реакции и поведения пчеловодов.

У нас в вайбері група з закупом. В групі біля 70 чол. Отже всі учасники заявляють про прийнятну ціну від 65 грн. Я вам так скажу в серпні я лише на завоз води для бджіл витрачав 100 грн на добу на пальне. Бо в ту спеку забирали по 90-100л води за день.
Ну і так у нес з закупом достатньо не погані відносини. Він з тих хто не каже здавай бо буде 30. Коли знає що буде рости каже тримай буде ціна ( має свою не маленьку пасіку), виробляє вощину . Питаю його проблема через Польшу? А він відповідає до чого тут Польща просто як в ЄС так і у нас всі хотять дешевше купити і дорожче продати, а правда в тому що соняха в цьому році ще менше ніж в минулому, бо він або погано виділяв, або взагалом не виділяв. Доречі коріандр шукав по 60-65. Знайшов під Одесою, хоча в Одесі є крупний експортер Медок. Закуп працює з Вінницьким заводом. Геть і не приховує що завод йому плате 2.5 грн за 1 кг заготовленого меду.

ecodeath 29.09.2023 14:45

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Сумська обл. 41-44 грн, є що здають і є що не здають, як завжди.

Ромен 30.09.2023 20:10

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от ecodeath (Сообщение 299280)
Сумська обл. 41-44 грн, є що здають і є що не здають, як завжди.

Тримаю врожай 22-23 рік, і є 800кг 21 року. Чекаю гідної оплати за свою працю.

Юрій Чугай 30.09.2023 21:46

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 299282)
Тримаю врожай 22-23 рік, і є 800кг 21 року. Чекаю гідної оплати за свою працю.

Мед минулих років як буруть, то носом не крутять? Де ви його зберігаєте?

Ромен 01.10.2023 17:18

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 299284)
Мед минулих років як буруть, то носом не крутять? Де ви його зберігаєте?

А звідки вони знають якого він року :ah:, зберігаю в складі.

seim 01.10.2023 20:52

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Две причины по которым закупщики интересуются сроком хранения меда. Первая это чтобы снизить цену на мед прошлых сезонов, вторая - чтобы стимулировать пчеловодов не держать мед более одного сезона а продавать за бесценок. Если мед стоит больше одного сезона это значит что оптовики не предложили людям нормальную цену. Никто мед не коллекционирует и не стремится его копить годами. Дай ждунам цену 2 доллара и забирай каждый год свежий мед. Если нет - заберут по тем же 2 долларам только прошлогодние меда. По виду и вкусу никаких отличий нет. Забирают прекрасно любого срока хранения мед. Главное чтобы он не расслоился на кристаллизованный и жидкий. Тогда поймут что мед не прошедшего сезона.

gopher 01.10.2023 23:51

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299286)
По виду и вкусу никаких отличий нет.

Ми майже ніколи не пробуємо мед на смак, якщо почалось бродіння, то нехай пасічник продовжує процес сам.
Звертаємо увагу на діастазу і ОМФ. Якщо діастаза менше 10 од.Шаде, або ОМФ більше 10 мг/кг, то такий мед не беремо. Для чистої акації ф/г >= 1,50.
Трьохрічного меду з нормальними показниками (окрім акації) - не буває.flag_ua

seim 02.10.2023 13:18

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Я уверен что если вам продать пятилетний мед Вы его купите. И все показатели будут в норме. Ещё ни одного человека не знаю который не смог продать застоявшийся несколько лет мед. Весь мед рано или поздно продается по той же цене что и остальной. Кошлатый уже пытался развести на повышенный оксиметилфурфурол. Опростоволосился и обгадился на всю Украину. Нарвался на человека у которого был свой сайт и свой блог и который отдал мед на анализ в государственную лабораторию. Анализ был дорогой и Кошлатый не рассчитывал что кто-то захочет перепроверить его говнорезультаты.

liberal2005 03.10.2023 04:20

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Одеська область станом на 29 версня сонях ще +1 грн ітого 43 грн за 1 кг, а ріпак то взагалі з 35 до 43 грн за 1 кг. Трава без змін 55 грн.

Там пан gopher начинає фантазувати про сроки. Так от шановний з 2018 року жодного разу, жоден закуп не питав якого року мед. Хоч роби аналізи, не хочеш не роби. І жодного разу їх не робили. Ні закупи від "Джеси", ні, закупи від "Медок", навіть від "Асканії пак" не робили аналізи і закупи від Вінницького заводу їх не робили. А ви тут казки про три роки розповідаєте. Здавав сонях 19-го року в кінці листопада 21-го року і все ок, а ви далі лічіть цифирками про діастазу. А ще краще покажіть як ви і всі інші експортери взагалі зберігаєтн наприйманий мед в бочках під відкритим небом. Як при дикристалізації гоієте, що аж в кришках ризинові прокладки плавляться. Та й взагалі як зайшли в тему пишіть свою ціну, а ні то валіть н...й, ваша думка окрім ціни тут нікому не цікава.

gopher 03.10.2023 11:05

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от liberal2005 (Сообщение 299290)
Там пан gopher начинає фантазувати про сроки. Так от шановний з 2018 року жодного разу, жоден закуп не питав якого року мед. Хоч роби аналізи, не хочеш не роби. І жодного разу їх не робили. Ні закупи від "Джеси", ні, закупи від "Медок", навіть від "Асканії пак" не робили аналізи і закупи від Вінницького заводу їх не робили. А ви тут казки про три роки розповідаєте. Здавав сонях 19-го року в кінці листопада 21-го року і все ок, а ви далі лічіть цифирками про діастазу. А ще краще покажіть як ви і всі інші експортери взагалі зберігаєтн наприйманий мед в бочках під відкритим небом. Як при дикристалізації гоієте, що аж в кришках ризинові прокладки плавляться. Та й взагалі як зайшли в тему пишіть свою ціну, а ні то валіть н...й, ваша думка окрім ціни тут нікому не цікава.

1. Мягше треба, ввічливіше. І бажано про нас писати те, що знаєте.
2. Ціна, грн/кг: Соняшник - поки що не берем, акація (ф/г=1,5) - до 100, різнотрав'я з акацією (ф/г 11,25-1,45) - до 80.
3. Для перевірки потрібен зразок 100г (НП, Кривий Ріг, склад 1, Тел.067 1742877).flag_ua

ozi 03.10.2023 11:08

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Так він і написав те, що знає! Може останнє речення і зайве, але, хто ж вам винен, що люди про вас такої думки?

gopher 03.10.2023 14:14

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от ozi (Сообщение 299293)
Так він і написав те, що знає!

Ні він, ні Ви зі мною не спілкувались, не продавали мені мед, не купували у мене, а звинувачуєте у чомусь. Якщо є хтось, кого я обманув, то нехай говорить, а якщо немає власного досвіду спілкування, то краще мовчати. Це не по чоловічому!(Моя думка! Чому немає українського варіанту цього смайлика?)

liberal2005 03.10.2023 17:45

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 299292)
1. Мягше треба, ввічливіше. І бажано про нас писати те, що знаєте.
2. Ціна, грн/кг: Соняшник - поки що не берем, акація (ф/г=1,5) - до 100, різнотрав'я з акацією (ф/г 11,25-1,45) - до 80.
3. Для перевірки потрібен зразок 100г (НП, Кривий Ріг, склад 1, Тел.067 1742877).flag_ua

Я пишу не просто те що знаю, а те що бачив на власні очі. Так я не був на вашому підприємстві, не здавав вам мед, проте був на всіх перерахованих підприємствах і все що написав бачив на власні очі, як бочки з медом стоять під відкритим небом і нікого там розлоїння не хвилює, чи діастаза.
Більш того навіть знаю кінцевих бінефіціарів тих підприємств. А це ж геть не маленькі експортери, значно більше експортують ніж ви. Якщо ви від них відрізняєтеся, зберіганням, відношенням до нашої тари і тд., то вам +. Добре що хоч казки не розповідаєте, що для експорту меду купуєте нові бочки, як один експортер розповідав мені про це на повному серйозі, в той час коли фури с цистернами виїджають.
П.с.: акації для вас не має. Майже всю продав в роздріб. Буквально ще залишилося літрів 25 на реалізацію.

Юрій Чугай 03.10.2023 19:07

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 299292)
1. Мягше треба, ввічливіше. І бажано про нас писати те, що знаєте.
2. Ціна, грн/кг: Соняшник - поки що не берем, акація (ф/г=1,5) - до 100, різнотрав'я з акацією (ф/г 11,25-1,45) - до 80.
3. Для перевірки потрібен зразок 100г (НП, Кривий Ріг, склад 1, Тел.067 1742877).flag_ua

Що таке ''ф/г''?
Темні меди берете?

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 299294)
Ні він, ні Ви зі мною не спілкувались, не продавали мені мед, не купували у мене, а звинувачуєте у чомусь. Якщо є хтось, кого я обманув, то нехай говорить, а якщо немає власного досвіду спілкування, то краще мовчати. Це не по чоловічому!(Моя думка! Чому немає українського варіанту цього смайлика?)

Я такої ж думки, і про смайлик також.

Владимир Татомир 03.10.2023 20:01

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 299296)
Що таке ''ф/г''?

фруктоза -глюкоза

gopher 03.10.2023 20:02

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 299296)
Що таке ''ф/г''?
Темні меди берете?

1. Співвідношення % фруктози до % глюкози в меді. У акаціїї - від 1,4 до 1,7. У соняшника ф/г = 1,04 - 1,08, у ріпака 0,95 - 1,03 ). Чим менше ф/г, тим швидше кристалізується. Для визначення потрібні спеціальні реактиви і прилади.
2. Темні меди, поки-що, не беремо.(знак поваги)

ozi 04.10.2023 10:50

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 299294)
Ні він, ні Ви зі мною не спілкувались, не продавали мені мед, не купували у мене,

При чому тут ви? Про вас було лише останнє речення, а я сказав, що воно зайве. А все інше про тих , кого він знає і бачив! Які проблеми в вас?


Текущее время: 10:03. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot