Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке (сезон 2016) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3161)

ДобровоЛ 16.02.2016 00:37

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от Valik1986 (Сообщение 120498)
в лежаках тоже весной ложат пленку?

Я саме так і роблю. Скорочую Дадани по Блінову (тобто корми - за заставною) і десь на 40-50 днів гніздо покриваю плівкою.

Добавлено через 8 минут
Цитата:

Сообщение от Владимир@ (Сообщение 120469)
меня бакфаст тоже не впечатлил-вообще!!!!

Матки бакфаст теж бувають різними. Як і в інших породах. Дуже багато залежить від матковода і родоводу, якщо такий взагалі у названих вами сімей існує. Чи це чистопородна, а чи Ф-n ? Це дуже впливає і на продуктивність.(ИМХО):old:
П.С. Згадую одну бувальщину. Стоїть такий собі молодик перед знаменитим творінням Леонардо і каже ті ж слова, що й ви ...:D:rofl2:

Добавлено через 14 минут
Цитата:

Сообщение от arbutr (Сообщение 120479)
Тоже,что и зимой,а сейчас особенно!!!
Наличие кормов в каждой рамке это в первую очередь,а сейчас рамки с пергой ой как в тему были бы :appl:
Достаточная плотность пчелы на каждой из этих рамок в гнезде.
Чистоту навести в улье,думаю пчелки бы благодарны за это были бы:)
Утепление гнезда,которое на прямую зависит от госпожи Вентиляции,а она у каждого своя (в зависимости о конструкции улья).
Соблюдая эти условия это и есть как минимум держать руку на пульсе :ok:

Все правильно. Але вже після очисного обльоту і скорочення весною про вентиляцію, як таку, можна й позабути днів на 40-50. Головне добре скоротити й утеплити, забезпечивши вільний доступ бджілок до кормів. Можна і з використанням плівки.(ИМХО):old:

спасатель 101 16.02.2016 09:09

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 120280)
Друзі! Хто як вчиняє з рамками на яких знаходяться наслідки нозематозу (наприклад на верхньому бруску і частково на печатці).

Мабуть трохи неправильно запитав!
Хто як вчиняє з рамками на яких багато меду, вони в самий раз для гнізда, але на яких знаходяться наслідки нозематозу?

Valeriy_61 16.02.2016 10:42

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Вложений: 1
Гидромедцентр не лахонулся. Летают с 9 утра. :ok:

Дмитрий84 16.02.2016 11:36

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Мої степові тільки розвідників відправляють і то не всі )))

mogican 16.02.2016 11:44

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от Valeriy_61 (Сообщение 120579)
Гидромедцентр не лахонулся. Летают с 9 утра. :ok:

А у нас лохонулся ...пока пасмурной и ветер ...:(

бігунець 16.02.2016 11:58

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Под утро дождик покропил, сейчас +6. Пока на пасеку не выходил, организовывал большую самогонку.:)

gru.v 16.02.2016 12:17

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 120558)
Хто як вчиняє з рамками на яких багато меду, вони в самий раз для гнізда, але на яких знаходяться наслідки нозематозу?

це може бути звичайний понос, здайте на аналіз в лабораторію якщо підтвердиться нозематоз, то я би не ризикував, якщо ні то почистити і можна дати, але ліпше все таки не ризикувати

MaXUA123 16.02.2016 12:52

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 120558)
Мабуть трохи неправильно запитав!
Хто як вчиняє з рамками на яких багато меду, вони в самий раз для гнізда, але на яких знаходяться наслідки нозематозу?

Якщо точно нозема, то тільки на самогонку. Так як спори ноземи в меді нічим не убєш.

mogican 16.02.2016 12:53

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Зря синоптиков обхаял ... Вышло солнышко и все мои полетели на облёт )))

Володимир Jos 16.02.2016 13:06

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Зранку було сонячно +10. До обіду вже пасмурно, десь +12. Передивився всі свої сімейки. Марно хвилювався. Мед є у всіх. Також є розплід, в 5 із 6, закритий. Там де нема розплоду, бачив матку. В однієї сім"ї на трьох рамках площею десь 10х10. Шо мене не мало здивувало. Щось я скільки не щупав, ніякого тепла там не відчував. Мабудь паршивий з мене термометр. Несуть обножку!!! І в рамках під медом вода. Ось за чим вони кудись літали, коли тільки тепліло. Хоча в ставочку, де вони літом пили, бджіл не бачив. Обножка жовтенька. Цвітуть підсніжники, більше нічого квітучого не помічав. Якщо не брати до уваги кульбабку, яка під хатою в затишку мала квітку ще за морозів... Південь Херсонської області. Що в наших краях зараз може дати обножку?


Текущее время: 23:33. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot