Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цена на мед (по регионам) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=18)

einar 26.01.2014 10:29

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 50595)
Податок на доходи фіз.осіб (пасічників) повинні стягувати ми і штрафи за неправильне стягування сплачувати повинні також ми.

Дякую за відповідь, Хочеться вточнити.
Скажімо- якщо я продав експортеру 10 тон меду по 13 грн отримав і розписався в документах, що отримав 130 тисяч. Податкова до мене не буде мати ніяких питань, всі питання будуть до того, хто цей мед купив? ( тобто до експортера)?

gopher 26.01.2014 11:15

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

якщо я продав експортеру 10 тон меду по 13 грн отримав і розписався в документах, що отримав 130 тисяч. Податкова до мене не буде мати ніяких питань, всі питання будуть до того, хто цей мед купив? ( тобто до експортера)?
Не знаю. Питання може ускладнитись тим, що Ви можете продати 2-3 підприємствам, кожному на суму 100тис.грн. Ми стараємось не писати суми більше 120тис.
На мою думку, Ви повинні самі в щорічному звіті про доходи фіз.осіб вказати всі свої доходи, а потім сплатити податок.

ignat33 08.02.2014 11:14

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Я не пчеловод и тонкостей рынка не знаю!
Но по моему мнению выход из положения по реализации меда только в реализации экспорта и со стороны государства! То есть закупки меда государственными заготконторами (как было в советское время)! В Украине оптовая цена на мед ниже плинтуса а товарооборот внутри страны с учетом понижения платежеспособности населения и увеличением количества продукции будет падать !!
Государству оно нафиг не надо а если и будет закупать то за копейки как и все остальное (зерно и тд).
Сами объединяйтесь в ассоциацию экспортеров пчелопродукции и продавайте за бугор за нормальные деньги (ТАК РАБОТАЕТ КИТАЙ)! А вывоз продукции кустарным единичным способом все равно перекроют - ТАК БЫЛО ВСЕГДА!
УДАЧИ ВСЕМ и ЗДОРОВЬЯ!!

gopher 08.02.2014 13:22

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сами объединяйтесь в ассоциацию экспортеров пчелопродукции и продавайте за бугор за нормальные деньги (ТАК РАБОТАЕТ КИТАЙ)!
Невже Китай експортує мед за нормальними цінами. Та й асоціацій якихось там не видно - може Ви розкажете?
А от хто дійсно спробував організуватись в такі асоціації і пробує самостійно експортувати мед - це аргентинські виробники. Може хтось може поділитись інформацією?

МАРТЬЯНОВ ИГОРЬ 08.02.2014 19:55

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 52452)
А от хто дійсно спробував організуватись в такі асоціації і пробує самостійно експортувати мед - це аргентинські виробники. Може хтось може поділитись інформацією?

занимаюсь этим вопросом: " что накопал ": партия 20 тонн /*фирма перевозчик берёт на себя 5 гр с кило, за это она( фирма) декристалезует мёд , разливает в свою тару, делает анализ мёда в европе,короче всёчто надо для перевозки, ГЛАВНОЕ нужен покупатель за бугром хотя эта фирма может дать своего но цена будет 20 гр кило за бугром отсюда арифметика12гр +5гр =17 тоесть не имея своего заказчика навар не большой но есть
Сейчас активно занимаюсь поиском зарубежных покупателей ,сколачиваю пчеловодов в кружок т к 20 тонн мне одному не осилить

einar 08.02.2014 20:23

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от МАРТЬЯНОВ ИГОРЬ (Сообщение 52485)
Сейчас активно занимаюсь поиском зарубежных покупателей ,сколачиваю пчеловодов в кружок т к 20 тонн мне одному не осилить

Першою перепоною на вашому шляху може стати аналіз на антибіотик. :) 20 тон- велика партія... Якщо хоч один пасічник з вашого гурту, хай навіть- не свідомо дав антибіотик, а просто купив в бджоломагазині які небудь ліки "для профілактики" (є багато виробників, в основному російських, які не пишуть що входить до складу ліків)... то тоді ціна вашого меду різко може впасти до 8-10 грн... а якщо всю партію вивезуть в Європу і вже потім зроблять аналіз, то можливо- й до нуля...

МАРТЬЯНОВ ИГОРЬ 08.02.2014 22:10

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от einar (Сообщение 52486)
Першою перепоною на вашому шляху може стати аналіз на антибіотик. 20 тон- велика партія... Якщо хоч один пасічник з вашого гурту, хай навіть- не свідомо дав антибіотик, а просто купив в бджоломагазині які небудь ліки "для профілактики" (є багато виробників, в основному російських, які не пишуть що входить до складу ліків)... то тоді ціна вашого меду різко може впасти до 8-10 грн... а якщо всю партію вивезуть в Європу і вже потім зроблять аналіз, то можливо- й до нуля...

Анализ мёда делают в европе до его перевозки (приежает представитель фирмы берёт пробы и пломбирует тару) и только после прохождения мёда на антибиотик начинают работать с ним " конечно если не врут"
нет смысла связываться с перекупкой мёда хочу чтоб несколько крупных пчеловодов собрались , договорились , сдаём ДА СДАЁМ, всё по рукам .
Но МЫ хохлы интересный народ .
" ты робы а мы подывымся ."
Получится так вот он я, а не получится так скажут мыж те говорили:old:

gopher 08.02.2014 22:58

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

отсюда арифметика12гр +5гр =17 тоесть не имея своего заказчика навар не большой но есть
Ми зараз пропонуємо 14 грн/кг з Вашою доставкою в Кривий Ріг. Може це вигідніше?

верес 09.02.2014 14:18

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 52503)
Ми зараз пропонуємо 14 грн/кг з Вашою доставкою в Кривий Ріг. Може це вигідніше?

gopher, а як щодо Вінничини, з тією ж умовою - треба самим везти?
Чи можливі варіанти. І 14 грн це соняшник?

vodolej 09.02.2014 14:29

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 52503)
Ми зараз пропонуємо 14 грн/кг з Вашою доставкою в Кривий Ріг. Може це вигідніше?

І чого треба видавлювати по краплині кожне слово? може взяв би та і виклав всі умови від "А" до "Я". А все засекречено. Хочеться наварити яко мога більше? Так хіба ви не знаєте що жадність фраєра губить!


Текущее время: 07:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot