Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Скорая помощь (разные практические вопросы) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=22)

Ворон 15.01.2014 15:38

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Вложений: 3
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49486)
Три прошлые зимовки тоже не лазил, только слушал. Прошлую зиму засыпал снегом и осмотрел только 1 апреля, в день облёта. За три зимы потерял два отводка, один первой зимовка, и один прошлая. И то жалко.В этом году один раз смотрел при +3 5 тепла, было бы холодно не открывал бы, а в так только прослушиваю.

Так снігом засипало,і що,багато пасічників самі засипають,чим можна допомогти,кормами забезпечив,вентиляцію зробив,що ще треба,поясніть,а то недоганяю,ось пасіка взимку.(прошла зима)

vodolej 15.01.2014 15:41

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

створювати собі проблеми,хіба тільки щоб їх вирішувати,тим самим самоствержуватись як пасічник!
Дуже влучно сказано .Ми самі створюємо проблеми а потім ведемо боротьбу з її наслідками. Якщо з боку поглянут то вроді ми багато працюємо а насправді робимо дурну роботу.
І тому треба з осені створити для бджіл належні умови для змівлі і потім спати спокійно.

P4ELOVOD 15.01.2014 18:06

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 49489)
Так снігом засипало,і що,багато пасічників самі засипають,чим можна допомогти,кормами забезпечив,вентиляцію зробив,що ще треба,поясніть,а то недоганяю,ось пасіка взимку.(прошла зима)

От Ви пане Ворон і чудна людина.Всі початківці допускаються помилок, і Ви не виключення, але свої помилки вже забуті з роками. "Якщо в моєї Параски нема прищика на попі, то і у всіх остальніх не повинно бути" Як що щось в зимку трапиться і сім*ї потрібна допомога, а зухвалий на всі сторони пасічник не зможе надати цеї допомоги, то це дуже зазнайкуватий пасічник.( наприклад замінити корм, обпісяний тими ж мишами) Але з вами дискусію не можливо вести, бо Ви переводите тільки в одну площину, Я все роблю вчасно, правільно, безпомилково, найкраще за всіх, а те що робить хтось то він робть не правільно, або взаглі не так тільки тому, що він не Я, або не робиш як Я то не розумію. Вибачте але склалося таке враження.Бо все буває у початківців, а Ви їсти, ходити, пити, та пасічникувати почали одночасно, складається таке враження

Ворон 15.01.2014 19:01

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49504)
От Ви пане Ворон і чудна людина.Всі початківці допускаються помилок, і Ви не виключення, але свої помилки вже забуті з роками. "Якщо в моєї Параски нема прищика на попі, то і у всіх остальніх не повинно бути

Ніхто і сперечатись не збирався.але з першого дня свого пасічникування давав і оставляю 20-25 кг кормів,бо ще ніколи весною не підгодовував,тим більше зимою,на вентиляції перший рік помилився,але спитав старшого пасічника і він дав пораду вийняти дальню стельову,до зимівлі більше сутєвих помилок не було,не рахуючи мишей,які умудряються якимось чином потрапляти в вулик,хоча загороджувачі стоять.
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49504)
Але з вами дискусію не можливо вести, бо Ви переводите тільки в одну площину, Я все роблю вчасно, правільно, безпомилково, найкраще за всіх, а те що робить хтось то він робть не правільно, або взаглі не так тільки тому, що він не Я, або не робиш як Я то не розумію. Вибачте але склалося таке враження.Бо все буває у початківців, а Ви їсти, ходити, пити, та пасічникувати почали одночасно, складається таке враження

Я не збираюсь з вами дискутувати,я пишу що зробив і що роблю,а що ви не любите правди я вже зрозумів,пасічникуйте як вважаєте за потрібне,життя нас розсудить!

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 49491)
Дуже влучно сказано .Ми самі створюємо проблеми а потім ведемо боротьбу з її наслідками. Якщо з боку поглянут то вроді ми багато працюємо а насправді робимо дурну роботу.
І тому треба з осені створити для бджіл належні умови для змівлі і потім спати спокійно.
__________________

Це не тільки моя думка.

P4ELOVOD 15.01.2014 19:35

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 49513)
на вентиляції перший рік помилився,

Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 49513)
,не рахуючи мишей,які умудряються якимось чином потрапляти в вулик,хоча загороджувачі стоять.

Це і є допомога сім*ям в зимку. На те і тема названа "Швидка допомога" щоб надати допомогу тому, хто зіткнувся з якоюсь проблемою вперше, тим паче початківець.
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 49513)
Я не збираюсь з вами дискутувати,я пишу що зробив і що роблю,а що ви не любите правди я вже зрозумів,пасічникуйте як вважаєте за потрібне,життя нас розсудить!

Для мене теж зрозуміла Ваша "правда", хто не робить як я, той б----н, і невдаха.А за свою правдивість я в праві відповісти сам.
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 49491)
І тому треба з осені створити для бджіл належні умови для змівлі і потім спати спокійно.

Так і роблю, сплю спокійно, та чекаю з нетерпінням весни.

Ворон 15.01.2014 20:04

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49521)
Для мене теж зрозуміла Ваша "правда", хто не робить як я, той б----н, і невдаха.А за свою правдивість я в праві відповісти сам.

Візьміль любий підручник по бджільництві.і почитайте,написано чорне по білому:пасічник має забезпечити сімю бджіл кормами в потрібному обсязі(Залежно від кліматичних зон,менше 20 кг не зустрічав) і забезпечити вентиляцію у вулику,щоб не було вологості у вулику,це не я придумав,може книгам повірете і прислухаєтесь до порад які радять книги.
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49521)
Так і роблю, сплю спокійно, та чекаю з нетерпінням весни.

Так і має бути,і не розумію вашої агресії в мій бік,кожен вправі робити з своїми сім*ями що завгодно,а чи слухати порад,це особиста справа кожного.

P4ELOVOD 15.01.2014 20:40

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 49522)
Візьміль любий підручник по бджільництві.і почитайте,написано чорне по білому:

Я Вам про Хому, а Ви мені про Ярему. Я проте що потрібно надавати консультації початкйвцям, Ви мені що книги пишуть. то я це знаю, і всі це знають що пишуть книги, хто не щодавно почав займатися бджільництвом. Але скільки б не читав інструкцію по керуванню літаком, то сівши за штурвал не взлетиш, тому що нема практики, а як взлетиш то низенько низенько, та боком.
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 49522)
Так і має бути,і не розумію вашої агресії в мій бік,кожен вправі робити з своїми сім*ями що завгодно,а чи слухати порад,це особиста справа кожного.

А агресії ніякої немає.Я вважаю що ми по різному розумієм дану тему, де люди просять підказок від більш кваліфікованих пасічників.

Ворон 15.01.2014 22:00

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49527)
Я Вам про Хому, а Ви мені про Ярему. Я проте що потрібно надавати консультації початкйвцям, Ви мені що книги пишуть. то я це знаю, і всі це знають що пишуть книги, хто не щодавно почав займатися бджільництвом. Але скільки б не читав інструкцію по керуванню літаком, то сівши за штурвал не взлетиш, тому що нема практики, а як взлетиш то низенько низенько, та боком.

Цитата:

Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49527)
А агресії ніякої немає.Я вважаю що ми по різному розумієм дану тему, де люди просять підказок від більш кваліфікованих пасічників.

Я й давав поради як роблю я,то ви мені що написали,нагадаю,
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49504)
От Ви пане Ворон і чудна людина.Всі початківці допускаються помилок, і Ви не виключення, але свої помилки вже забуті з роками. "Якщо в моєї Параски нема прищика на попі, то і у всіх остальніх не повинно бути" Як що щось в зимку трапиться і сім*ї потрібна допомога, а зухвалий на всі сторони пасічник не зможе надати цеї допомоги, то це дуже зазнайкуватий пасічник.( наприклад замінити корм, обпісяний тими ж мишами) Але з вами дискусію не можливо вести, бо Ви переводите тільки в одну площину, Я все роблю вчасно, правільно, безпомилково, найкраще за всіх, а те що робить хтось то він робть не правільно, або взаглі не так тільки тому, що він не Я, або не робиш як Я то не розумію. Вибачте але склалося таке враження.Бо все буває у початківців, а Ви їсти, ходити, пити, та пасічникувати почали одночасно, складається таке враження


Последний раз редактировалось P4ELOVOD; Сегодня в 17:11.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Meddoc (Сообщение 49451)
Извините, уважаемый Алексей Алексеевич, но я не совсем согласен. Ваш пост я бы отнес к пчеловодам со стажем 5-7 лет, то есть за это время любой пчеловод должен научиться зимовать семьи в своих климатических условиях и в своей системе ульев, и зимой только легкий контроль зимовки (прослушивание, осмотр поддона, иногда проверка влажности под крышей). Начинающий пчеловод всего предусмотреть не может, несмотря ни на какие советы в литературе или на форумах. Если уж семья у начинающего все равно погибнет, то пусть он хоть увидит и запомнит собственные ошибки, что поможет избежать ошибок в будущем .

Ви питаєте поради,але чути нікого не хочете,робіть як знаєте,я дискусію завершив!

kostantin501 30.01.2014 20:44

Re: Ціна на маток та бджолопакети в 2014 році.
 
Доброго времени суток. Сегодня знакомый предлагал мне купить весной у него пчелопакеты Украинской степной по цене 100 гр за рамку.Он проживает где то 3 км от меня. Вопрос - лётная вся уйдёт или мне что то останется?

Берендей 30.01.2014 20:59

Re: Ціна на маток та бджолопакети в 2014 році.
 
Цитата:

Сообщение от kostantin501 (Сообщение 51317)
Доброго времени суток. Сегодня знакомый предлагал мне купить весной у него пчелопакеты Украинской степной по цене 100 гр за рамку.Он проживает где то 3 км от меня. Вопрос - лётная вся уйдёт или мне что то останется?

Рискуете однако.


Текущее время: 23:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot