Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Какой улей выбрать (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=13)

Кудлянин 18.07.2019 05:56

Re: Какой улей выбрать
 
Цитата:

Сообщение от aleksandrfeed (Сообщение 267326)
А я думал один я такой ))) Только я пошел дальше , у меня 12 рамочный с магазинами на 230 )))

Решетки стоят ?

yurets-9 18.07.2019 19:51

Re: Какой улей выбрать
 
Підкажіть який вулик вибрати для умов Прикарпаття. Гречки, соняшника немає. Навколо трохи садків, пару лип, поля та ліс збоку.

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

AntonUa 18.07.2019 20:38

Re: Какой улей выбрать
 
Цитата:

Сообщение от yurets-9 (Сообщение 267370)
Підкажіть який вулик вибрати для умов Прикарпаття. Гречки, соняшника немає. Навколо трохи садків, пару лип, поля та ліс збоку.

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

Может, что-то из МФУ ( Роджера-Делона, Удав ), а лучше посмотрите какие системы у местных пчеловодов

yurets-9 18.07.2019 20:53

Re: Какой улей выбрать
 
У місцевих або лежаки Дадан або старенькі утеплені Словяни. Цього року заселив роєм одного Словяна і придбав лежака і заселив туди бджолопакет. Планую спробувати на весну альпійця на половину укр. рамки

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

Вадим Попов 18.07.2019 21:08

Re: Какой улей выбрать
 
Цитата:

Сообщение от yurets-9 (Сообщение 267375)
У місцевих або лежаки Дадан або старенькі утеплені Словяни. Цього року заселив роєм одного Словяна і придбав лежака і заселив туди бджолопакет. Планую спробувати на весну альпійця на половину укр. рамки

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

Спробуйте альпійця системи Хомича. Для слабких взятків саме те. Але це ІМХО

zeus 18.07.2019 21:21

Re: Какой улей выбрать
 
Цитата:

Сообщение от yurets-9 (Сообщение 267375)
У місцевих або лежаки Дадан або старенькі утеплені Словяни. Цього року заселив роєм одного Словяна і придбав лежака і заселив туди бджолопакет. Планую спробувати на весну альпійця на половину укр. рамки

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

У Вас там одни пакетчики. Лежак самое то. Хоть на пакеты хоть на мед для Карпат. Либо трехсотая либо Рут рамка, другие Вам абсолютно не нужны. Да и рутовская под вопросом

Вадим Попов 18.07.2019 21:31

Re: Какой улей выбрать
 
Я вважаю, що в кожній такій пораді, як наші, треба ставити :IMHO:

zelya343 18.07.2019 22:07

Re: Какой улей выбрать
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 267380)
Я вважаю, що в кожній такій пораді, як наші, треба ставити :IMHO

На то и форум. Если не указан источник, подтверждающий сердитость информации, то ИМХО подразумевается само собой. Так что даже клацать его при каждом рядовом случае смысла нет. В абсолютном большинстве случаев мы выражаем свое скромное мнение.

Вадим Попов 18.07.2019 22:19

Re: Какой улей выбрать
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 267382)
На то и форум. Если не указан источник, подтверждающий сердитость информации, то ИМХО подразумевается само собой. Так что даже клацать его при каждом рядовом случае смысла нет. В абсолютном большинстве случаев мы выражаем свое скромное мнение.

Згоден. Але ж не треба кидатися тапками за те, що мені подобається альпієць. І я особисто хочу спробувати альпійця через те, що вже 9 років маю не дуже здорову спину. І для мене підіймати більше 10 кг перед собою важкувато і взагалі не бажано.
Я знаю, що краще було б перейти на 8х145, але чомусь мені альпієць більше імпонує, хоча я можу і передумати.

zelya343 18.07.2019 23:03

Re: Какой улей выбрать
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 267383)
Згоден. Але ж не треба кидатися тапками за те, що мені подобається альпієць. І я особисто хочу спробувати альпійця через те, що вже 9 років маю не дуже здорову спину. І для мене підіймати більше 10 кг перед собою важкувато і взагалі не бажано.
Я знаю, що краще було б перейти на 8х145, але чомусь мені альпієць більше імпонує, хоча я можу і передумати.

Так начебто ніхто і не кидався. Навіть якщо б і кинув хтось, то певне той тапок до вас не долетить. От вам зараз 28 і ви вже маєте не дуже здорову спину. Але і це проходить. Все проходить, казав один єврей. І кому тоді ваші ексклюзиви будуть потрібні, коли життя заставить від пасіки відмовитись? Чи ви думаєте що те вузьке коло любителів альпійця відразу кинеться вам на поміч та й купить всю вашу пасіку? Так, поки що ви про це не думаєте. А універсальність даданівської рамки ще ніхто не спростував. Хочете мед - працюйте собі. Хочете пакети продати або сім"ї - заберуть, можете не хвилюватись, і вам ніхто не скаже що ваші рамки нікуди не лізуть. Треба купити - також нема питань - всі пакетники працюють на цій рамці. Болить спина - ставте магазини на піврамку. Ще болить - зменшуйте кількість рамок, ті ж самі 8-рамочні. Все інше обладнання заточене під рамку Дадана (медогонки, ящики під пакети та все інше). Але розмножувати кількість стандартів на одній пасіці - це планувати собі проблеми на не дуже далеке маймутнє.
Це було також IMHO:D


Текущее время: 13:18. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot