Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Промышленное пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Мрія створити пром. пасіку (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=415)

mascot 02.07.2012 14:36

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
С разрешения модераторов оставляю ссылку всем желающим следить за развитием предприятия: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

... если здесь возникнут вопросы ... с удовольствием также буду отвечать ... всем спасибо!

Serg.k.74 04.07.2012 03:00

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от mascot (Сообщение 11679)
Допоможіть визначитися із медогонкою для пасіки в 150 сімей ... на таку кількість плануємо вийти за наступні 3 роки...

mascot, не вважай це образою, але вийди зразу на 10-15 сімей і продержися 2-3 роки, а потім плануй розширення і до омріяних 150.
З 6 сімей за декілька років 150 не зробиш; можна купити 150 сімей, але де взяти досвід? Судячи з попереднього повідомлення, в тебе виникли проблеми навідь при формуванні 4 відводків, тож спочатку потрібно трошки досвіду, а потім вперед до мрій.
Один мій знайомий спробував зайнятися пасікою, купив 5 пакетів, до осені з них зробив 20 сімей!!!???:confused:, а на наступну весну, як і слід було очікувати, попродавав пусті вулики.
То ж тут перш за все, потрібен досвід.(ИМХО)

mascot 05.07.2012 18:06

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от Serg.k.74 (Сообщение 11781)
mascot, не вважай це образою, але вийди зразу на 10-15 сімей і продержися 2-3 роки, а потім плануй розширення і до омріяних 150.
З 6 сімей за декілька років 150 не зробиш; можна купити 150 сімей, але де взяти досвід? Судячи з попереднього повідомлення, в тебе виникли проблеми навідь при формуванні 4 відводків, тож спочатку потрібно трошки досвіду, а потім вперед до мрій.
Один мій знайомий спробував зайнятися пасікою, купив 5 пакетів, до осені з них зробив 20 сімей!!!???:confused:, а на наступну весну, як і слід було очікувати, попродавав пусті вулики.
То ж тут перш за все, потрібен досвід.(ИМХО)

Я не із образливих ... та і немає на що ображатися .... я саме так і роблю.... в цьому році вийшов на 18.... на наступний рік 30 орієнтир .... тобто рік присвятиться збільшенню сили сімей і запасам суші .... якось так ... але поживемо побачимо.... можливо і на 40 вдасться вийти!

Serg.k.74 09.07.2012 13:22

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от mascot (Сообщение 11829)
Я не із образливих ... та і немає на що ображатися .

От і добре, а якщо щось не зрозуміло - питай, люди завжди допоможуть.

доктор 09.07.2012 22:12

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
лично я увеличивал пасеку следующим образом:начинал с 10 семей доставшихся от отца и купил еще пять, и далее каждый год делил семьи пополам сразу после откачки акации 1-5июня,а также 1-5 июля делал сборный отводок из 4-5 семей(все отводки делал на плодных матках)

gekach 11.10.2012 15:22

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от mascot (Сообщение 2791)
Який, хоча б приблизно, має бути розмір пасіки .... якщо ставити за ціль отримання прибутку в розмірі 30 000 доларів в рік .... яка кількість людей має обслуговувати таку пасіку....?

планы прямо наполеоновские

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 3020)
mascot, зачем Вам сейчас пасечник, в зиму, тем более ульев у Вас немного вроде...? Вы с тестем сами можете обслужить сотню-две. Лучше упор делать на собственный труд - лучше меня не сделает никто , а помощников искать на сезон.

похоже друг хочет сразу себя почувствовать большим буржуем.

віталий 11.10.2012 21:55

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Я тут перечитав всі 12 сторінок цієї теми,ох і вимотав він вас всіх своїми запитаннями цей mascot,цікаво а де він зараз, і як йому вдалось висушити дошку за 3 місяця до 16%. А так то ніякою промисловою пасікою тут і не пахне,тільки заголовок тут багатообіцяючий.

mascot 11.10.2012 22:47

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от gekach (Сообщение 14974)
планы прямо наполеоновские
Добавлено через 4 минуты
похоже друг хочет сразу себя почувствовать большим буржуем.

хочу просто пром пасіку ... а що для вас означає великий буржуй ... ? ... можливо я уже себе так відчував ... поділюсь з вами як воно бути таким :-)

Добавлено через 9 минут
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 14990)
Я тут перечитав всі 12 сторінок цієї теми,ох і вимотав він вас всіх своїми запитаннями цей mascot,цікаво а де він зараз, і як йому вдалось висушити дошку за 3 місяця до 16%. А так то ніякою промисловою пасікою тут і не пахне,тільки заголовок тут багатообіцяючий.

Молодець Віталій ... зміг перечитати аж 12 сторінок!!!!
Ставлю багато запитань, так як знань у мене дуже мало... наразі уже виправляюсь і по темі бджільництва запитую значно меньше!

Дошку я описував як сушив ... вологомір показував такі цифри... можливо бреше... вам видніше!
А доску ту неспішили, порізали ось тільки осіню через рік після закладки в штабель на заготовки під корпуса .... порядка 90 корпусів вийде по прикидці! А на минулих вихідних новий штабель заложили для корпусів на сезон 2014 року ... тільки уже не чисто липа а в перемішку з сосною ... і самі уже не пиляли кругляк на пилорамі ... а завезли до іншого пилорамщика по 110грн куб попиляв!

Ви дійсно людина обдарована, це відразу в знаки далося , ... такі надзвичайні можливості маєте передбачити майбутнє ... виходить біда мені буде з моєю пром пасікою .... дякую що попередили!

А назва теми дуже класна .... вона мені душу гріє і радість приносить!

Віталію всього вам найкращого.... надзвичайно приємно з вами спілкуватися!!!

Димас 11.10.2012 22:51

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от mascot (Сообщение 2386)
1 рій уже утік ... залишивши трішки бджіл і звідти викачалось 10 літрів меду ... з решти вуликів іще не качали....

mascot, утік ще рік..:)Як успіхи? Скільки сімей вже йде в зиму? План виконується?:trud:

gekach 11.10.2012 22:54

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от mascot (Сообщение 14992)
А назва теми дуже класна .... вона мені душу гріє і радість приносить!

это самое главное из всего сказанного, значит не напрасно жизнь движется, я тоже занимаюсь делами, а в мыслях возле уликов, и надо так прикипеть, так что дерзайте, будут успехи и мы порадуемся за вас.
а насчет буржуя извините, вы так хотели везде работников поставить, наемнфй труд, но как на поверку вышло, все самим приходится или тестю, так что будем крестьянством заниматся.
Искренне желаю успехов.


Текущее время: 03:01. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot