Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Деревообрабатывающие станки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Заточка ножей ножевого вала. Как надо? (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=612)

Пчеловод-любитель 16.02.2018 00:50

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
По маркіровці розгледів 8х6НФТ трішки прочитав про сталь. Пишуть що в СССР робили ножі для фуганка. Скажіть як ця сталь в роботі? Чи часто приходитися точити ножі?

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 225044)
По маркіровці розгледів 8х6НФТ трішки прочитав про сталь. Пишуть що в СССР робили ножі для фуганка. Скажіть як ця сталь в роботі? Чи часто приходитися точити ножі?

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Питав у Сашки то ніж Р-18 , 140 мм буде коштувати 150 грн. То може взяти нові і незаморачуватися?

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Urik 16.02.2018 04:40

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 225044)
Питав у Сашки то ніж Р-18 , 140 мм буде коштувати 150 грн. То може взяти нові і незаморачуватися?

Ресурс буде довший на порядок! Який Саша не з Дніпра часом? Якщо він то замовляй сміливо, при виготовленні головне термообробка у нього з цим все гаразд перевірено.

верес 16.02.2018 08:24

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 225010)
Сьогодні зняв ножі з новопридбаного ФПШ-5М, один ніж висота 32 мм другий 30 мм. Настільки я знаю це розбалансіровка яка недопустима. Чи вирімняють по висоті ножі під час заточки? [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Добавлено через 5 минут
Та що значить ця маркировка на ножі. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Прочитати можна тут:[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
П.с. сталь 8х6нфт спеціально розроблена для виготовлення різців деревообробних верстатів!!!! Тому що вони вимагають ударної стійкості при великих швидкостях різання неоднорідного матеріалу. (Сучки).
Сталь хороша, ножі з неї кращі як ті що з HH$ (Камянець-Подільські).

Добавлено через 15 минут
Але одного комплекту мало, добре коли є запасні, бо вічних немає, затуплюються всі, тож поки затуплені будуть заточуватися, запасні можуть працювати.
Після заточки ножі балансують по вазі. Якщо заточувальникцього неробить, то це просто зробити в домашніх умовах,. Потрібно точні ваги(0,00 г) і наждак,
(болгарка) Важимо і знімаємо лишній метал з протилежної до затоки сторони (ребра) ножа.

Добавлено через 7 минут
і ще, навіть хороші ножі хреновий заточувальник може зробити поганими, що більшість з них так і робить, працюють без охолодження емульсії) а синюшні сліди прибирають правкою вістря, на вигляд добре, в роботі н. Халтурка - тож недарма так називали ліву роботу.

Пчеловод-любитель 16.02.2018 10:18

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 225051)
Ресурс буде довший на порядок! Який Саша не з Дніпра часом? Якщо він то замовляй сміливо, при виготовленні головне термообробка у нього з цим все гаразд перевірено.

Сашка з Дніпра.

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Александр0 16.02.2018 23:27

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Добрый вечер! Изготовляю фуганок своими руками. Имею вал 38 см на 4 ножа и ножи к нему.
Все совковое, новое, в масле, запакованное в бумагу. Но ножи по высоте 30 мм, а на вале глубина 25мм. Вопрос в том, можно их ставить как есть, или надо сточить?

Urik 17.02.2018 03:56

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Цитата:

Сообщение от Александр0 (Сообщение 225168)
Но ножи по высоте 30 мм, а на вале глубина 25мм. Вопрос в том, можно их ставить как есть, или надо сточить?

5ть мм особого рояля не сыграют(ИМХО) думаю можно ставить не стачивая.

Александр0 17.02.2018 10:23

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 225181)
5ть мм особого рояля не сыграют(ИМХО) думаю можно ставить не стачивая.

Спасибо!
Извиняюсь но у меня ошибочка в размерах получилась. Сейчас перемерял и получилось 30 глубина и 40 нож. 10 мм думаю многовато.
Еще вопрос немного не по теме. Диаметр вала 120мм и длинна 380мм, 3000 об.м. достаточно будет? Двигатель 3.7 квт. но в 220 буду включать 1000об.м.

zelya343 17.02.2018 10:42

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Цитата:

Сообщение от Александр0 (Сообщение 225201)
3000 об.м. достаточно будет? Двигатель 3.7 квт. но в 220 буду включать 1000об.м.

3000 об/мин это минимум. Какие обороты двигателя? Если 3000, то повысите подбором шкивов и нормально будет. При переходе с 380 на 220 обороты не меняются. Просто снизится мощность и пусковые характеристики.

Александр0 17.02.2018 10:52

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 225206)
3000 об/мин это минимум. Какие обороты двигателя? Если 3000, то повысите подбором шкивов и нормально будет. При переходе с 380 на 220 обороты не меняются. Просто снизится мощность и пусковые характеристики.

Двигатель 1000об.м. имеющимися шкивами подниму до 3000 на валу. Влияет ли диаметр вала и количество ножей на качество обработки?

Ворон 17.02.2018 10:58

Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?
 
Цитата:

Сообщение от Александр0 (Сообщение 225201)
Спасибо!
Извиняюсь но у меня ошибочка в размерах получилась. Сейчас перемерял и получилось 30 глубина и 40 нож. 10 мм думаю многовато.
Еще вопрос немного не по теме. Диаметр вала 120мм и длинна 380мм, 3000 об.м. достаточно будет? Двигатель 3.7 квт. но в 220 буду включать 1000об.м.

Для циркульної пили треба 4000-5000 об/хв,для фуганка треба 7000-8000 об/хв,інакше буде повний триндець,попробуєте,самі зрозумієте,головне дотримуватись техніки безпеки,щоб небуло плачевних наслідків,для фуговки сили хватись,пила зпиняє моментом вал,про якість краще промовчу..;)


Текущее время: 07:37. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot