Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ульи (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Улей удав (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1316)

SERB 25.09.2016 18:52

Re: Улей удав
 
Ульи "Удав" конечно радуют. Сотовый мёд - это красота, но продать - это проблема.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Семьи подготовлены к зимовке.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

михалыч1 26.09.2016 09:14

Re: Улей удав
 
Цитата:

Сообщение от SERB (Сообщение 153743)
но продать - это проблема.

Не только у Вас эта проблема.Почему я и делал половинки,они лучше уходили.

МедАль 26.09.2016 11:34

Re: Улей удав
 
Цитата:

Сообщение от SERB (Сообщение 153743)
продать - это проблема.

Продавать на рынке и соседям - бессмысленно. Сдавать оптом - слишком малый объем. Первые два года только дарил такие рамочки, а теперь "додарился" до того, что не в состоянии выполнить все заказы. Клиентура - она капризная, к ней подход нарабатывается годами.

сергей П. 28.10.2017 22:15

Re: Улей удав
 
а я купив Удав з розмірами всередині 28х30,висотою 13см,рамки 27х11см.Заселив 4 сімї маленькими роями.за сезон в гніздо ні разу не дивився.тільки підставляв корпуси з вощиною.Забрав десь по 20 рамок з кожного,більш не захотів Залишив зимувати на меду,навіть не кормив.Рамки роздаю і продаю по 100-120грн знайомим.Халявні йдуть чогось бистріше.

михалыч1 29.10.2017 07:13

Re: Улей удав
 
Цитата:

Сообщение от сергей П. (Сообщение 206900)
а я купив Удав з розмірами всередині 28х30,висотою 13см,рамки 27х11см.

Вот страничка того кто первый сделал этот улей смотри [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

михалыч1 01.12.2017 09:50

Re: Улей удав
 
Вот вышло новое видео про Удав [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

михалыч1 25.01.2018 09:29

Re: Улей удав
 
Удав в Болгарию вошёл. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Серёга75 12.02.2018 10:46

Re: Улей удав
 
Недавно получил книгу про удав от автора, привезли знакомые из России.

Орієць 18.02.2018 09:27

Re: Улей удав
 
Цитата:

Сообщение от михалыч1 (Сообщение 221959)
Удав в Болгарию вошёл.

Міхалич1, і як Вам виложений в відео метод зимування? Мені не спадобалось. По-перше, во всіх книгах по бджільництву рекомендують зимувати на темних рамках. Основна маса бджолярів вважають, що вони умніші за бджіл й починаємо якось втручиватися в ритм сім'ї. Бджоли самі знають коли їм починати вирощувати розплод. По-друге багато роботи- переборка гнізда порамочно, та постійна присутність бджоляра на пасиці, щоб підгодовувати. Але основне - така весна як в минулому році. Було холодно, взятка немає, бджоли майже не вилітають. І якщо бджоляр "бджоляр вихідного дня", йому потрібно щоб в цей вихідний було тепло й можливість працювати в сім'ях. У Вас в Криму навіть зараз, дивлячись на прогнози синоптиків, випадають теплі дні. Я вчора вирвався на один день зі служби, наглянув пасику. Всі живі. В даданах клуб посередині рухається потрохи до задньої стінки вулика. В альпійцях без змін: в 4-х корпусних під стельою, в 5-ти корпусному клуб десь в 4-му корпусі. На дотик під утеплювачами не тепло, мабуть розплоду немає. Ви, Міхалич1, підставляли по корпусу меду. Й самому кортіло таке зробити. Але в повітрі +1°С, навкруги багато снігу. Полізь в гніздо - багато бджіл вилетить і вже неповернеться й загине, навіть якщо й використовувати димарь. Поклав на сітку в стелі потрохи меду, й на тому танці навкруги вуликів скінчились.
В відео красиві вулики. Але на мою думку(ИМХО) дно не практичне. А саме кормушка в дні. Може розбухнути й не витягнеш. Бджоли обсядуть її з усіх боків і при постановці будуть давитися. Я вважаю що найпростіше в Медяника О.В:ok:. Підняв дах, поставив банку з сиропом на зарішотчатий отвір в стелі, поклав утеплювач, закрив дахом і все.

михалыч1 18.02.2018 12:00

Re: Улей удав
 
Цитата:

Сообщение от Орієць (Сообщение 225373)
Підняв дах, поставив банку з сиропом на зарішотчатий отвір в стелі, поклав утеплювач, закрив дахом і все.

Можно и так.Но у меня есть мёд в корпусах и чего его не дать с вверху,при том что пчёлы поднялись на верх во время зимовки.


Текущее время: 16:53. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot