Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3037)

Юрий 63 13.01.2016 00:56

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Скажу так-пакеты никогда не покупал(хотя иногда мысль проскакивала) попробовать, Пчёл развожу своих и ними же расширяюся-начал когда то давно с трёх семей которые купил у старого деда(скоро уже сам таким стану) На сегодняшний день не вижу смысла их покупать-свои дворовые устраивают полностью. Спросите какая порода-а фиг их знает -похоже на смесь УС и Карпатки, Покупал как УС но много лет рядом соседи а их человек пять на улице держат разные породы и УС и Карпатку и хвалёный Бакфаст:03::poklon: Да только тапочками не бросайте-просто поделился своими мыслями,

Antton 13.01.2016 10:32

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113881)
Продавайте по 325гр это очень выгодно. И чтоб матка хорошая и соты свежие, и болезней небыло.:rofl2:

А чи не здаеться вам що висока ціна вже давно не є показником відповідної якості?

Волкотрубенко 13.01.2016 11:33

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 113956)
А чи не здаеться вам що висока ціна вже давно не є показником відповідної якості?

Пакетное пчеловодство одно из звеньев цепи пчеловодства. Ели одно звено в толстой металической цепи сделать из дерева, то вся цепь в целом будет рваться, и толку с нее мало. Дешевые пакеты тянут за собой цену на мед в низ. Стараться надо поддерживать каждый этап в пчеловодстве на высшем уровне, на максимальной стоимости. Пакетчики-медовики-матководы-заготовители и тд. На Канадцев посмотрите. Они стараются не снижать стоимость продукции на каждом этапе. И поэтому как огня боятся демпинга со стороны Украины. Начинать равняться на Канаду надо с этого этапа.

Ворон 13.01.2016 12:19

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113962)
Начинать равняться на Канаду надо с этого этапа.

Щоб рівнятись на Канаду,треба спочатку підняти рівень житя,зарплати,пенсії як в Канаді,от тоді підніметься купівельна спроможність самих Українців,от тільки тоді все стане на своє місце.

Берендей 13.01.2016 12:20

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113962)
Дешевые пакеты тянут за собой цену на мед в низ.

:poklon::confused::appl::ok::D:neigh: Если я куплю дорогой пакет то заготовитель автоматом мне поднимет цену на закупку меда???? Я вас возможно удивлю но не цена на пакеты влияет на цену меда а цена меда влияет на цену пакета.;) Я могу на лимузине пчел на кочевку вывозить от этого мой мед не будет дороже а вот прибыль с такой логистикой я вряд ли получу. А у вас не собака виляет хвостом а хвост виляет собакой. (ИМХО)

Antton 13.01.2016 12:29

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Волкотрубенко, пакетчикам ніхто не заважае підняти ціну до 1500грн. за 3+1 ... Але хто ж їх буде брати? Алеж мед буде якісніше і дорожче))) А ще в мене є здогадки що пакет за 2000 грн. буде навіть зимою мед збирати... з вазонів)). головне ж ціна пакету, .. чи ні?

Волкотрубенко 13.01.2016 12:45

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 113964)
Щоб рівнятись на Канаду,треба спочатку підняти рівень житя,зарплати,пенсії як в Канаді,от тоді підніметься купівельна спроможність самих Українців,от тільки тоді все стане на своє місце.

О чем я и говорю! С чего Вы предлагаете начинать піднімать рівень життя?
Опускати заробітню платню пакетчику? Тим самим знижуючи його купівельну спроможність? Погано живем не через те що у нас керівництво погане а тому що в нас самих щось не так. А наше керівництвоце одні з таких самих як ми. А ми, в свою чергу, хочемо стати такими як вони.

Добавлено через 9 минут
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 113965)
:poklon::confused::appl::ok::D:neigh: Если я куплю дорогой пакет то заготовитель автоматом мне поднимет цену на закупку меда???? Я вас возможно удивлю но не цена на пакеты влияет на цену меда а цена меда влияет на цену пакета.;) Я могу на лимузине пчел на кочевку вывозить от этого мой мед не будет дороже а вот прибыль с такой логистикой я вряд ли получу. А у вас не собака виляет хвостом а хвост виляет собакой. (ИМХО)

Чому зараз відносно долара ціна впала як ніколи? Тому що рік врожайний і тому що багато пакетів залишилось на Україні. Пакетчики не знали що робити ось і завалили ціну. На далі собі на збиток вони довго працювати не будуть. Вони або перестануть цим займатись або буде адекватною ціна. Чому ви не продаєте бджіл а скуповуєте. Цеж дуже вигідно?!!
Тому що ви хочете вїхати на чужому х.ю в Рай!

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 113967)
Волкотрубенко, пакетчикам ніхто не заважае підняти ціну до 1500грн. за 3+1 ... Але хто ж їх буде брати? Алеж мед буде якісніше і дорожче))) А ще в мене є здогадки що пакет за 2000 грн. буде навіть зимою мед збирати... з вазонів)). головне ж ціна пакету, .. чи ні?

Уявіть щоб у нас був голова бджільництва, чи міністр. Щоб ви йому порадили, топтати одних і за їх рахунок підійматися? Так в нас зараз так і відбувується, Голови топчуть і пакетчиків і медовиків а підтримують заготівельників!

Берендей 13.01.2016 12:50

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113968)
Чому ви не продаєте бджіл а скуповуєте. Цеж дуже вигідно?!!
Тому що ви хочете вїхати на чужому х.ю в Рай!

Если человек ИДИОТ то это на долго. Не знаю на каком х.ю и куда вы пытаетесь вехать. Но для слаборазвитых поясню. Дабы разово увеличить пасеку на 100 семей необходимо было подогнать в соотвецтвие материально техничесскую базу. Для этго понадобился не один год. А не просто вчера в попе загорелось хочу пасеку на 100 семей поднять. Но наверное такая вещь как планирование "гениям" не знакома им привычней нести бред и ересь.

Волкотрубенко 13.01.2016 13:02

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 113972)
Если человек ИДИОТ то это на долго. Не знаю на каком х.ю и куда вы пытаетесь вехать. Но для слаборазвитых поясню. Дабы разово увеличить пасеку на 100 семей необходимо было подогнать в соотвецтвие материально техничесскую базу. Для этго понадобился не один год. А не просто вчера в попе загорелось хочу пасеку на 100 семей поднять. Но наверное такая вещь как планирование "гениям" не знакома им привычней нести бред и ересь.

Про що я й кажу! Ви разово хочете піднятись за чійсь рахукок. Для Українців це цілком нормальне явище. У нас всі хочуть заробити мільярд при цому нічого не побудуваши і мінімально вклавши. 20% для нас не прибуток, для нас це не рентабельно, на відміну від розвинутих країн де 5% величезний прибуток.

Ворон 13.01.2016 13:10

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113968)
А наше керівництвоце одні з таких самих як ми. А ми, в свою чергу, хочемо стати такими як вони.

Може і хочете ви стати таким як вони,яж хочу щоб моя сімя мала стабільну роботу,достойну зарплату,і щоб моя праця відповідала якостю,що і роблю всім що умію і знаю,а поповнити когорту можновладців,які тільки і уміють що грабити свій народ,а ще міфи хтось зібрався розрушувати.(ніколи пакетів не продавав і не купляв,пасіка медо-товарна.)

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113974)
Про що я й кажу! Ви разово хочете піднятись за чійсь рахукок. Для Українців це цілком нормальне явище. У нас всі хочуть заробити мільярд при цому нічого не побудуваши і мінімально вклавши. 20% для нас не прибуток, для нас це не рентабельно, на відміну від розвинутих країн де 5% величезний прибуток.

Все що є на пасіці,зроблено власними руками,крім медогонки.

Добавлено через 4 минуты
Волкотрубенко, ви для мене зруйнували два міфи,перший що писати на форумі небудете,другий що ніде не будете писати,крім власноствореної теми,більше міфів пока нечитав.


Текущее время: 18:34. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot