Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Воскотопки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Солнечная воскотопка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=90)

kostantin501 09.10.2014 19:47

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Charli (Сообщение 67396)
А вы его не поджигайте, он и не расплавится

Мне Ваш юмор Непонятен!

Андрей Андреевич 09.10.2014 21:16

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от kostantin501 (Сообщение 67590)
Мне Ваш юмор Непонятен!

Возьмите тогда плёнку из "РУКАВа ДЛЯ ЗАПЕКАНИЯ"...эта точно выдержит температуру в 100 градусов и выше.Но поджигать не стоит всёравно...:):ok:

Charli 10.10.2014 08:50

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от kostantin501 (Сообщение 67590)
Мне Ваш юмор Непонятен!

Ну и зацепило Вас, не принимайте все так близко к сердцу. У меня не было цели Вас обидеть. А по поводу пленки, одно солнце пленку не расплавит.:)

Gryf 13.10.2014 17:31

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 59681)
Післявчора,порив сильного вітру перекинув мою воскотопку,трісла рама і побилось скло,терміново треба було її реанімувати,бо на пасіці без воскотопки ніяк,вже працює,правда зробив раму мічнішу,з сосни.;)

Дякую Вам і всім форумчанам за досвід і поради по воскотопках. У мене
була покупна сонячна з коритцем - дуже слабка. Гріє нормально,але
зрозумів, що вона має проблему зі стіканням воску,який затримується нерозплавленими частинами воску і мервою,що прилягають до поверхні. Зробив собі експериментальну 60х50 см з дном їз нержавіючої решітки - отримав подвійний ефект. Тепер після аналізу досвіду форумчан
зроблю воскотопку з такими технічними особливостями (як на мене):
- поверх дна повинна бути нержавіюча сітка;
- дно і задню стінку бажано виготовити із дзеркала;
- боковини - покрасити в чорний колір;
- конструкцію виготовити на поворотній станині з регулюванням кута підйому;
- забезпечити максимальну герметичність і теплоізоляцію корпуса;
- для універсальності бажано встановити додатково регульований електронагрівач 350 вт під дно
щодо подвійного стекла,все-таки: чи є смисл. бо сильно ускладнює.
конструкція стає більш важкою ?

Понабист 25.10.2014 12:16

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Gryf (Сообщение 67759)
щодо подвійного стекла,все-таки: чи є смисл. бо сильно ускладнює.

Я думаю що потрібно умене була з подвійним і я ніколи не бачив зранку роси на внутрішній поверхні подвійного скла а тепер бачу тому буду переробляти на подвийне скло

МедАль 22.02.2015 14:50

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Gryf (Сообщение 67759)
для універсальності бажано встановити додатково регульований електронагрівач 350 вт під дно
щодо подвійного стекла,все-таки: чи є смисл

Я свою сонячну воскотопку теж дещо вдосконалив - додав електронагрівач. Тільки не під дно поставив, а всередині корпусу самої воскотопки.
Подвійне скло все таки має смисл - краще акумулюється сонячна енергія. Я ж використовую одинарне скло - оргскло товщ. 10 мм. Цього достатньо.
Ось коротко про вдосконалену воскотопку:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

romek 24.02.2015 23:03

Re: Солнечная воскотопка
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

МедАль 25.02.2015 07:48

Re: Солнечная воскотопка
 
Мощная у Вас "Солнечна топьярка", коллега Romek! Подобый "аккордеон" показывал коллега Ворон, но у него, помнится, на 4 рамки, и то большая, а у Вас...
Вопрос не по теме: это Вы свою мастерскую нам показали а также "топьярку", или чьи-то ролики выставили? Расскажите и про свою пасеку, коллега!

Bee_Keeper 26.02.2015 14:58

Re: Солнечная воскотопка
 
Вложений: 3
При виготовлені сонячних воскотопок ми з товаришем пішли по шляху, що є в наявності зі скла, то й такі будемо майстрювати сонячні вокотопки. А скло було взяте з вікон списаного автобусу ПАЗ. На ляду використали 2 скла с проміжком між ними 1 см. А сама ляда виконана з бруска товщиною 50мм. Скло розмістили на силікон та по периметру закріпили штапиками. Корпус воскотопки з дощок товщиною 25мм. Противень, лоток виготовлено з нержавіючої сталі та є ще в використанні комплект з АМГ. Під противнем (в нижній його частині) прикручений брусок - упор, щоб під вагою рамок протвень не перекинув лоток з воском. В верхній частині противня зігнуто буртик під кутом близьким до 90 градусів, так, щоб було як зачепити за планку на задній стінці воскотопки . Їх (планок) прикручено 2 штуки для регулювання кута нахилу протвеня (при витопці рамок - максимально верхнє положення, при витопці забрусу - нижнє, щоб усе добро не з’їхало в лоток). На протвень викладається 3 або 6(3х2) рамок на 230мм , одна біля одної, бічними планками до упору на краю протвеня. Витоплюється віск дуже добе, мерва з дуже незначними слідами воску. Навіть не став заморочуватись над виготовленням воскопресу.
На пасіці воскотопка стоїть на підставці з старого пустого корпусу з кришкою. Між корпусом та воскотопкою - диск для здоров'я "Стройная фигура" (завалявся на горищі). Кілька разів на день повертаю за сонцем. Від парової вокотопки відмовився дуже давно – багато клопоту. На свою пасіку , крім тої, що використовую майже 10 років, планую зробити ще одну таку. У товариша на 90сімей таких сонячних воскотопок – 2 шт. Майже хватає, але скоріш буде ще й 3я.

МедАль 26.02.2015 19:55

Re: Солнечная воскотопка
 
Гарні воскотопки майструєте, колего! - хоч на виставку. А як на мене, там однієї деталі невистачає: було б доцільно поверх противня класти металеву сітку - не так часто доведеться чистити противень.


Текущее время: 11:16. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot