Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Породы пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Порівняльні характеристики порід в однакових умовах (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=926)

Schkiper 23.11.2013 05:38

Re: Порівняльні характеристики порід в однакових умовах
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 44001)
Втрачений вважають "колачівський" тип(та мабуть 77 лінію).

И Колочавский тоже, работают с Говерлой.

Sokol 23.11.2013 14:30

Re: Порівняльні характеристики порід в однакових умовах
 
У мене була одна маточка Вучківська по всіх показниках зарекомендувала себе з найкращої сторони.Цього року в серпні купив "Говерлу" підселив у відводок 5рамок,якась вона дуже агресивна попалась.Побачимо на весну як буде працювати.

Володя-19 05.01.2014 21:31

Re: Порівнняльні характеристики порід, в одинакових умовах
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 11858)
Жду карпатку от Миська и УС от Егошина, на пасеке пока только степная аборигенная, к зимовке думаю уже сделаю предварительные какие-то выводы. Кто держал(держит) у себя на пасеке разные породы просьба выложить сравнения.

цього року купив 10 маток карпатки кінець травня і 2 матки від Егошина 15липня взиму пішли 8рамокУС і 5-6 карпатки судіть самі

einar 05.01.2014 21:48

Re: Порівнняльні характеристики порід, в одинакових умовах
 
Цитата:

Сообщение от Володя-19 (Сообщение 47959)
взиму пішли 8рамокУС і 5-6 карпатки судіть самі

Не важливо- на скількох рамках пішли в зиму. Важливо- на скількох рамках пішли на взяток :)

король орест 06.01.2014 00:50

Re: Порівнняльні характеристики порід, в одинакових умовах
 
Цитата:

Сообщение от Sokol (Сообщение 44157)
одна маточка Вучківська по всіх показниках зарекомендувала себе з найкращої сторони.

Цитата:

Сообщение от Володя-19 (Сообщение 47959)
від Егошина взиму пішли 8рамокУС і 5-6 карпатки судіть самі

Із Вучківськими працюю більше 10 років - задоволений.
В зиму ідуть 4-5 рамок,6р - це максимум.
На 1 травня -20рамок.

віталий 06.01.2014 01:08

Re: Порівнняльні характеристики порід, в одинакових умовах
 
Цитата:

Сообщение от Володя-19 (Сообщение 47959)
цього року купив 10 маток карпатки кінець травня і 2 матки від Егошина 15липня взиму пішли 8рамокУС і 5-6 карпатки судіть самі

Що,що?, матки від Егошина? прийдеться до вас із "шмайсером" навідатись:nunu: Весною ми з нашою обласною спілкою проінспектуєм вашу пасіку, чекайте в гості:beer:.

король орест 06.01.2014 12:38

Re: Порівнняльні характеристики порід, в одинакових умовах
 
Цитата:

Сообщение от Володя-19 (Сообщение 47959)
цього року купив 2 матки від Егошина

Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 47979)
Весною ми з нашою обласною спілкою проінспектуєм вашу пасіку,

2 матки великої погоди на пасіці,в районі не зроблять(якщо не робити від них прививки і тд.),але краще так не робити.
Розкажу випадок: начитався розумних книжок - по них сіра кавказька по всіх параметрах - найкраща.На той час мав купця на пакети із Волгограда,(від них недалеко розплідники), - його слова "я тобі кавказянку привезу,але на слідуючий рік по пакети до тебе не приїду -ми їдемо по карпатку".
Моя думка - західні області -територія розміщення карпатки,і купувати на пасіку потрібно "свіжу кров",але купувати -породисту карпатку.

Володя-19 07.01.2014 16:35

Re: Порівнняльні характеристики порід, в одинакових умовах
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 48004)
2 матки великої погоди на пасіці,в районі не зроблять(якщо не робити від них прививки і тд.),але краще так не робити.
Розкажу випадок: начитався розумних книжок - по них сіра кавказька по всіх параметрах - найкраща.На той час мав купця на пакети із Волгограда,(від них недалеко розплідники), - його слова "я тобі кавказянку привезу,але на слідуючий рік по пакети до тебе не приїду -ми їдемо по карпатку".
Моя думка - західні області -територія розміщення карпатки,і купувати на пасіку потрібно "свіжу кров",але купувати -породисту карпатку.

Я взяв українську степову для порівняння інеможу стверджувати котра краща бо ще непрацював з цими породами ятільки порівнюю те що маю на сьогоднію

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 47979)
Що,що?, матки від Егошина? прийдеться до вас із "шмайсером" навідатись:nunu: Весною ми з нашою обласною спілкою проінспектуєм вашу пасіку, чекайте в гості:beer:.

дякую за візит тільки без гвинтівки а так двері відкриті тим більше що ми сосідию

uslav 07.01.2014 18:55

Re: Порівняльні характеристики порід в однакових умовах
 
.[/QUOTE
Добавлено через 2 минуты
а как у бакфаст с раним развитием на акацию и зимовку на улице[/QUOTE]
вроди выставлял фотку, на акации бакфаст прынес верней откачал 34кг
Вот токо бакфаст непакетная пчела уж больно компактный расплод

Патриот17 07.01.2014 23:11

Re: Порівнняльні характеристики порід, в одинакових умовах
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 48004)
2 матки великої погоди на пасіці,в районі не зроблять(якщо не робити від них прививки і тд.),але краще так не робити.
Розкажу випадок: начитався розумних книжок - по них сіра кавказька по всіх параметрах - найкраща.На той час мав купця на пакети із Волгограда,(від них недалеко розплідники), - його слова "я тобі кавказянку привезу,але на слідуючий рік по пакети до тебе не приїду -ми їдемо по карпатку".
Моя думка - західні області -територія розміщення карпатки,і купувати на пасіку потрібно "свіжу кров",але купувати -породисту карпатку.

как же обновляют "кровь" те кто выводят маток на продажу? Или это комерческая тайна? Карпатка не плохая порода, но по идее она должна была переродиться уже давно, кровосмешение, примеси иных пород(ИМХО), почему это не происходит, селекционный отбор? не много не понимаю, как сохраняется породистость и не переводятся коммерческие качества породы? может вопрос не по теме, пусть звенят админы.:ah: В прошлую зимовку Две "карпатские семьи", зимовавшие в не отапливаемом гараже, пускались в зиму на шести и на восьми рамках. Корма сьели ну очень мало, после весенней ревизии гнездо не пришлось сокращать, все улочки были обсижены, поменял утеплители и пошли в работу... Для сравнения купил две семьи не понятного переводняка, хозяин утверждал что У/С. В середине сезона я понял, что это вечно голодные лентяи!!! и не понял зачем тот хозяин держит их и для каких целей... Заменил на егожинских, но не успел сравнить, вернее они не успели проявить себя. Зимовка покажет и следующий сезон тоже.





34 кг. это со скольки ульев? что значит -компактный расплод? Медленное раннее развитие?

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от uslav (Сообщение 48184)
.[/QUOTE
Добавлено через 2 минуты
а как у бакфаст с раним развитием на акацию и зимовку на улице

вроди выставлял фотку, на акации бакфаст прынес верней откачал 34кг
Вот токо бакфаст непакетная пчела уж больно компактный расплод[/QUOTE]



34 кг. это со скольки ульев? что значит -компактный расплод? Медленное раннее развитие?


Текущее время: 01:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot