Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2018 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4934)

Gnat 06.01.2018 15:11

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Доброго дня . Мої сьогодні трошки літають , але тільки бакфаст, карпатка носу не показує.

Valeriy_61 06.01.2018 15:41

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Вложений: 1
:):):)

пасіка 06.01.2018 16:22

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (budgetary) (Сообщение 218317)
Продаю дані рамки. А почав з того, що замовив особисто для себе 4000 рамок. Писати, що заявлені розмірі не відповідають якось сумно. А сумно тому, що рамки йдуть по конвеєру через великі станки і там погрішностей не може бути апріорі. Якщо хтось сумнівається і думає, що в гаражі такі склепати можна, то подивіться на відео. Щодо вологості: виробництво велиике і рамки лежать на великих складах. Погоду на вулиці бачите? Там вологість 100% (тумани, дощі). І доставляються вони поштою. Тому по вологості вони можуть відхилятися. Про сучки: викладіть фото, це буде кращою антирекламою. Стандартний допус до 2%.
Захищаю, бо особисто вже склепав і натягнув проволоку на 550 рамок. І може не повірите, але жодного сучка не було. Одна рамка розкололася, бо я вирішив добити молотком скобу. А рамки 2-го сорту вони продають окремо

Та то я придумав…
Відправляються запакованими на 50 рамок
Це брак з пачки,тобто більше 10%,коли дозволяється 2-3%,а по друге я не говорив що розміри не відповідають,я говорив що пази інколи не відповідають один одному.Це супер рамки?Для мене ні.Це я бокові планки виклав,уже закрив очі на верхні та нижні.Нехай форумчани судять хто прав хто ні і я це сказав не для того щоб комусь щось доказать а щоб люди знали і бачили хто що робить і рекламує.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Small_Bee 06.01.2018 16:35

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Я к своим тоже постучался. Дружно гудят и быстро затихают.

Я так понимаю, все в порядке?

Владимир Татомир 06.01.2018 16:42

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от пасіка (Сообщение 218716)
Це супер рамки?Для мене ні.Це я бокові планки виклав,уже закрив очі на верхні та нижні.

Какой сорт куплен был? Или это стандартная поставка.Может перепутали при отправке с некондицией, пробовали обращаться?

Gnat 06.01.2018 16:43

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Зняв відео як літали:)[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

пасіка 06.01.2018 17:41

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 218722)
Какой сорт куплен был? Или это стандартная поставка.Может перепутали при отправке с некондицией, пробовали обращаться?

Як стандартна,да ніхто нічого там не переплутав,це в кожній пачці таке…Я замовив декілька сот штук,тому не хочу собі нерви псувать,а тим пасічникам що їх рекламують ганьба,вони не мають повагу до інших,вони продалися за рамки!

TvaleriN 06.01.2018 17:44

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Вложений: 1
С наступающим Рождеством Христовым! Здоровья, душевного спокойствия, всяческих благ Вам, Вашим Близким и подопечным!

Володимир Jos 06.01.2018 21:31

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Сьогодні було +10, сонячно..З моря легенький вітерець... Вулики, які до сонця льотками, доволі активно політали,і навіть підмор витягували... З тих, що трохи в тіні були, вилітали поодинокі... Зимуєм...

Димас 06.01.2018 22:02

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 218847)
Вулики, які до сонця льотками, доволі активно політали,і навіть підмор витягували...

У нас с утра солнце было до 11, потом похолодало, на солнце говорят один ряд даже летал активно, я не застал. И как-то уже привычно, пчелы летают целую зиму:confused: Раньше в это время часто мороз был сильный или снег, самое теплое Рождество будет, наверное.


Текущее время: 14:11. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot