Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Пригоди пасічника вихідного дня (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5383)

Happy hiver 07.10.2019 12:34

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 273286)
У вас є ще невеличкий + якого ви не помітили, сплата ЄСВ фіксується по особовому рахунку і добавляється до суми ЄСВ по основному місцю роботи, а це може мати суттєве значення в майбутньому.....

Я це розумію, тому ще думаю, що з цим робити. Тобто закриватися чи ні. Але якщо наша влада порадує обов'язковим встановленням касових апаратів, то прийдеться однозначно закриватися.

icetee 07.10.2019 12:47

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

В собівартість я заклав соняшник по 45 грн. за 1 кг. та різнотрав’я – по 50 грн. Тобто різниця з оптом лише 15 гривень (в середньому). А тепер нескладний рахунок і маємо:
- 780 кг. Х 15 гр. = 11 700 грн
как то непонятно совсем. Откуда себестоимость 1 кг меда 45 грн? И почему 780*15, а не 780*45? вы заложили в себестоимость зп себе же? И почему себестоимость разнотравья выше себестоимости подсолнуха, его что выкачивать сложнее?

Happy hiver 07.10.2019 12:55

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 273288)
как то непонятно совсем. Откуда себестоимость 1 кг меда 45 грн? И почему 780*15, а не 780*45? вы заложили в себестоимость зп себе же?

Вам викласти повні розрахунки? Тоді буде ще більше питань.
45 грн. - це ціна меду, по якій я продаю мед у банці (все інше - то банки, кришки, етикетки тощо);
30 грн. - гуртова вартість соняха;
45 - 30 = 15 грн. різниця між гуртовою ціно і ціною, по якій я продаю.
Тобто я показую, що якщо не продавати мед гуртом, а так би мовити у роздріб, то вартість меду буде більше на 15 гривень.

Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 273288)
И почему себестоимость разнотравья выше себестоимости подсолнуха, его что выкачивать сложнее?

Відповім питанням на питання: А Ви мед з різнотрав'я продаєте по ціні соняха?

yuasaver 07.10.2019 13:20

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 273287)
. Але якщо наша влада порадує обов'язковим встановленням касових апаратів, то прийдеться однозначно закриватися.

У вас же розрахунок в безготівковій формі, то про який касовий апарат мова.

icetee 07.10.2019 13:39

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

В наварі аж 1900 грн. за 7 місяців, тобто по 270 грн. на місяць
я по ходу не правильно понял, вы имели ввиду, что в наваре на 1900грн по сравнению с тем, как если бы без всех этих заморочек просто сдали бы оптом.

Happy hiver 07.10.2019 13:59

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 273295)
я по ходу не правильно понял, вы имели ввиду, что в наваре на 1900грн по сравнению с тем, как если бы без всех этих заморочек просто сдали бы оптом.

Все вірно! :beer:

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 273291)
У вас же розрахунок в безготівковій формі, то про який касовий апарат мова.

Не забувайте про те, що якщо я зареєстрований ФОПом, то у випадку продажу меду в роздріб (а я продаю ще мед у роздріб), то можуть виникнути певні проблеми. Адже я вже засвітився, як ФОП, а тому мед я повинен продавати в роздріб з чеками.

yuasaver 07.10.2019 14:10

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 273296)
Все вірно! :beer:

Добавлено через 1 минуту


Адже я вже засвітився, як ФОП, а тому мед я повинен продавати в роздріб з чеками.

Те що ви ФОП не означає що ви не можете діяти як фізична особа в межах 50 мін. Зар. Пл.

Happy hiver 07.10.2019 14:36

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 273298)
Те що ви ФОП не означає що ви не можете діяти як фізична особа в межах 50 мін. Зар. Пл.

Можливо. Поки не задавався цим питанням. Якщо є інформація, напишіть будь ласка.

Happy hiver 01.02.2020 01:17

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Частина 19. Мій опит продажу меду через супермаркет.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

bvv 01.02.2020 08:05

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Если Вас не затруднит то напишите, на реализованные объемы меда, какую Вы заложили зарплату себе и жене за прошлый сезон?


Текущее время: 20:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot