Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Скорая помощь (разные практические вопросы) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=22)

P4ELOVOD 10.05.2014 22:54

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Я обработал весной парами щавельки, трижды -через 9-10 дней. От паров щавельки ни каких антибиотиков не буде. Обкуриваю еже годно.

Димас 11.05.2014 00:00

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 60228)
Та совсем нет вроде б

Сейчас надо вскрывать выборочно трутневый расплод и внимательно смотреть самок.

Ворон 11.05.2014 07:43

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 60241)
Сейчас надо вскрывать выборочно трутневый расплод и внимательно смотреть самок.

А що його вскривати,я його просто вирізаю.бо трутневий розплід у мене тільки на будівельних рамках,які поставив при першій постановці вощини.

Костя Куценко 11.05.2014 09:28

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 60247)
А що його вскривати,я його просто вирізаю.бо трутневий розплід у мене тільки на будівельних рамках,які поставив при першій постановці вощини.

неужели не вскрываете трутневой расплод хотя бы ради того,что бы знать,какая степень заклещёванности на вашей пасеке,да и гемогенат не помешает в хозяйстве(хотя бы в мужском):beer:

Ворон 11.05.2014 10:30

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Костя Куценко (Сообщение 60251)
неужели не вскрываете трутневой расплод хотя бы ради того,что бы знать,какая степень заклещёванности на вашей пасеке,да и гемогенат не помешает в хозяйстве(хотя бы в мужском)

Осінню ставив варостоп,весною нічим не оброьляю,але постійно вирізаю будівельні рамки,тим самим маю чистий віск і зменшую кількість кліща,бо самки кліща для своєї кладки надають перевагу трутневому розплоду,заказу на трутневий гомогенат не маю,а для себе так багато не потрібно.

МЭД 11.05.2014 11:20

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 60256)
на трутневий гомогенат не маю,а для себе так багато не потрібно.

50/50 з медом та в морозильник в зимку як знахідка буде!

віталий 11.05.2014 16:43

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
ПІдскажіть будь-ласка: після продажу пакетів залишились хвости, яким я окрім розплоду поставив багато суші, сьогодні я подивився що всі рамки залиті нектаром а печатки нема(є тільки там де плотно обсиджуються бджолою). Запитання: що мені робити , адже на середу-четверг зацвіте акація тому цей мед (переважно ріпаковий) потрібно терміново відкачати?

san 12.05.2014 00:18

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 60265)
ПІдскажіть будь-ласка: після продажу пакетів залишились хвости, яким я окрім розплоду поставив багато суші, сьогодні я подивився що всі рамки залиті нектаром а печатки нема(є тільки там де плотно обсиджуються бджолою). Запитання: що мені робити , адже на середу-четверг зацвіте акація тому цей мед (переважно ріпаковий) потрібно терміново відкачати?

Срочно.в момент начала зацв ак.70шт.-это мин.3 дня работы.Они переключ .на ак.Открыт. рамки расплода нетрогай. пометь маркером.Подключай помощьников.Сам согнешся.Меня таже участь ожидает.

Romun 12.05.2014 11:05

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Два роки тому у місцевого пасічника купив тридцять заготовок для рамок. А це виявив, що значна частина погризена деревоточцем. Наскрізні отвори навіть є, можна шило просунути. В цих ходах чудово себе почувають личинки воскової молі.
Хтось стикався з таким? Хто що порадить робити?
В ідеалі добре було б скажімо пропекти рамки в сонячній воскотопці...

Ворон 12.05.2014 11:18

Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)
 
Цитата:

Сообщение от Romun (Сообщение 60308)
В ідеалі добре було б скажімо пропекти рамки в сонячній воскотопці...

Проблеми прожарити в сонячній воскотопці не має,але я такі рамки замінюю на нові,бо я іх виготовляю сам.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Romun (Сообщение 60308)
А це виявив, що значна частина погризена деревоточцем.

:ah:


Текущее время: 21:11. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot