Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Общие вопросы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Электроподогрев ульев (за и против) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=169)

верес 19.01.2014 13:19

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 49587)
Ви не зуміли мене переконати на протязі всього нашого спілкування. Не оражайтесь що це зробив хтось, а не Ви.

P4ELOVOD, шановний, Ви не "красна дєвіца" а я не кавалєр щоб Вас переконуати, тому ображатися небуду!

Алексей.Д. 19.01.2014 14:44

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Уточняю неполная заставная это заставная не достающая до пола корпуса 5-10см ,тепло из гнезда не уходит так как некая тепловая зона сохраняется втоже время матка чуствует пространство и стремится его побыстрее обжить да и летной и гнездовой пчеле всегда есть работа.
подогрев сразу под кормушкой и вода не так стынет и с рамок нечё не сыпется .
Кстати забыл упомянуть ,что в случае с двойным подогревом ветки грелок раздельные.
На улице стало жарко ветку отключил ,на ночь похолодало включил ,но это уже в конце апреля начале мая, а если семьи вышли из зимы слабыми то и заморачиваться не приходится .

P4ELOVOD 19.01.2014 17:09

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 49958)
Ви не "красна дєвіца" а я не кавалєр щоб Вас переконуати, тому ображатися небуду!

Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 49572)
не пансіонат благородних баришень,

верес Вы общаетесь на грани нервного срыва, и на эмоциях. Всё время Вас волнуют то институт благородных девиц, то красные девицы.Если у вас с "чем то" проблемы, извините.... но это не диалог пасечника, проверившего подогрев. Вот люди описывают применение подогрева, и я им благодарен, что они делятся не только со мной своим опытом, но и с другими форумчанами.

Владимир@ 21.01.2014 20:03

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Да всё проверено работает подогрев(минус -моли много-может это только у нас-рамки не все новые были)давали сироп 1=1 воду в улей не давали(думаю если дать даже лучше будет-меньше вылетать будут)

Алексей.Д. 21.01.2014 23:05

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Сироп уместен если мало корма, да и то грам по 100-иначе сложат .
Вода и рамки вскрывать по чаще с зимним кормом без фанатизма есно.
Если давать стимуляторы правда без сиропа никак.

vodolej 26.01.2014 19:07

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Тат есть что послушать
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

верес 26.01.2014 23:28

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 50749)
Тат есть что послушать

vodolej, хорошо Вам сказати - послухати коли в мене швидкість зкачування хвилинного відео займає біля години, та ще й з втратою зв"язку.
Але дуже цікаво знати що і хто про це говорить в даному відео.

vodolej 27.01.2014 10:23

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 50793)
vodolej, хорошо Вам сказати - послухати коли в мене швидкість зкачування хвилинного відео займає біля години, та ще й з втратою зв"язку.
Але дуже цікаво знати що і хто про це говорить в даному відео.

Співчуваю, але ви на цьому багато втрачаєте. Я міг би якщо справді вам це потрібно переформувати вам на формат ДВД Відео та преслати поштою.Якщо дивитись на компі то й переформатовувати не треба.
На відео товариш розповідає про свій практичний досвід по підігріву в вуликах. Зайшов він дуже далеко. По силі сім'ї з весни розраховує коли вмикати і коли вимикати підігрів щоб не переборщити і не довести сім'ю до ройового стану і т.і.
В мене кабельний інтернет "Київстар домашній інтернет" 10 Мб/сек і таке відео зкачує за кілька хвилин

верес 27.01.2014 10:50

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 50817)
Я міг би якщо справді вам це потрібно переформувати вам на формат ДВД Відео та преслати поштою.

vodolej, щиро дякую, але я, якщо щось цікаве, то даю завдання своїй студентці, вона в гуртожитку (в Вінниці),там інтернет "в реальному часі" то вона мені скачує, привозить вже флешку чи той же диск, але це не оперативно, тому, знаю,що багато втрачаю, особливо в спілкуванні тут на форумі.

Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 50817)
Зайшов він дуже далеко.

це в хорошому розумінні слова?
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 50817)
щоб не переборщити і не довести сім'ю до ройового стану

Рибочкін з Захаровим, зтверджують, що підігрівом можна керувати невходженням в ройовий стан, я пробував, правда на двох сім"ях при температурі в підрамковому просторі 32*С - незроїлися, принесли 15 кг акації, 18 кг липи, знаю, що це мало, але я до бджіл дивився тільки тоді коли забирав мед, також пасіка не в сприятливих для медозбору умовах - поруч електрофікована з інтенсивним рухом залізниця,50 метрів до вуликів,медоноси не ближче 1 км, стартували вони з 1,4-1,5 кг бджіл після зими, тому буду пробувати ще на сильніших як це спрацює та й на більшій кількості сімей. якщо це підтвердиться то цей пройом можна буде застосовувати і на кочівлі, -стимуляцією ВЧС, які підвищують температуру в гнізді, правда я більше прихильник простого підігріву, але на кочівлі це проблема.

vodolej 27.01.2014 10:58

Re: Электроподогрев ульев (за и против)
 
Цитата:

це в хорошому розумінні слова?
Саме так. Нагрівач він ставить з боку гнізда. А на кочівлі підігрів вже й не треба. У підігріві дві задачі - полегшити зимівлю слабшим сім'ям а потім пришвидчити нарощування сили сімей до першого взятку. У наших краях це акація.


Текущее время: 02:09. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot