Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Промышленное пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Мрія створити пром. пасіку (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=415)

Шурік 21.01.2013 20:14

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 20844)
Шановний земляче. Вирощування домашніх тварин на присадибній ділянці я не щитаю бізнесом (моя особиста думка). На городі в селі Бабин розмістити 100-150 сімей закони України не дозволять.

в тому і весь прикол всьо що можна розмісти на городі чи в сараї з нього ще можна якось прожити. Тільки вийдете за город чи сарай вас зразу контролюючі органи начнуть так жучити що мало не покажеться . Такі у нас закони.
на мою думку промислова пасіка це пасіка яка налічує тисячі бджолосімей виробничі процеси в основному механізовані налаходжена система збуту і т. д. а пасіку 100 -150 сімей можна в тіхаря тримати на 2 точках в себе і тестя як пишете, але це буде професійна пасіка но не промислова.

Андрей Андреевич 21.01.2013 20:21

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от Шурік (Сообщение 20849)
в тому і весь прикол всьо що можна розмісти на городі чи в сараї з нього ще можна якось прожити. Тільки вийдете за город чи сарай вас зразу контролюючі органи начнуть так жучити що мало не покажеться . Такі у нас закони.
на мою думку промислова пасіка це пасіка яка налічує тисячі бджолосімей виробничі процеси в основному механізовані налаходжена система збуту і т. д. а пасіку 100 -150 сімей можна в тіхаря тримати на 2 точках в себе і тестя як пишете, але це буде професійна пасіка но не промислова.

А я про що вже пів дня сперечаюсь? Професійна, любительська це одне... а промислова -це вже другий уровень.

Александр Пахомов 21.01.2013 20:23

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
В селі сосід тримає пасіку десь 100 сімей і ніхто його не (дрючить).

Андрей Андреевич 21.01.2013 20:28

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от Александр Пахомов (Сообщение 20853)
В селі сосід тримає пасіку десь 100 сімей і ніхто його не (дрючить).

Мене тоже ніхто не зачіпає...но" до пори, до врємєні".
З сосідами дрючитись...? Для чого тоді в селі жити?

glider 21.01.2013 20:33

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 20844)
А тепер скажіть будь ласка що я написав не вірно?

Все вірно, і про матеріальну частину, і про город, і про сарай (можливо), але чому така роздратованість? Я Вам гарантую, що при бажанні в селі, якому зараз мешкаю, розміщу хоч 500 вуликів по різним точкам, і мені сусіди ща дякувати будуть, так саме і другі пункти в Вашому пості. Ноголошу ще раз, що і в селі, на присадибній ділянці можливо організувати пром пасіку при бажанні, фінінсових інвестиціях, розумному плануванні. Мені особисто більш імпонує думка камрада Берендей.

Андрей Андреевич 21.01.2013 20:45

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Цитата:

Сообщение от glider (Сообщение 20857)
Все вірно, і про матеріальну частину, і про город, і про сарай (можливо), але чому така роздратованість? Я Вам гарантую, що при бажанні в селі, якому зараз мешкаю, розміщу хоч 500 вуликів по різним точкам, і мені сусіди ща дякувати будуть, так саме і другі пункти в Вашому пості. Ноголошу ще раз, що при бажанні і в селі, на присадибній ділянці можливо організувати пром пасіку при бажанні, фінінсових інвестиціях, розумному плануванні. Мені особисто більш імпонує [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...].

Ми вже почали переливати із пустого в порожнє...Я не роздратований, просто привик завжди говорити правду (даже якщо вона неприємна).Такий вже вродився...маю на це повне Конституційне право.
P.S. Тільки бджолам ніяк це не можу довести, як жалили так і продовжують жалити.Мабудь буду на них в суд подавати...а компенсацію медом заберу.

glider 21.01.2013 21:58

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Гаразд, не хочу я більше з Вами сперечатись, будем вважати, що Ви мене переконали, мені цей діалог вже самому не подобається, бо стає схожий на справжній флейм. Тільки поясніть мені будь ласка, навіщо цитувати в кожному повідомлені пост, який знаходиться в полі зору, тобто над Вашим, а цитата його повністью дублює? Це що, новий стиль спілкування, який зветься "Давайте швидше заб"ємо сміттям базу данних форуму!"?

Сандро 22.01.2013 16:30

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Чтобы создать пром.пасеку, думаю надо решить основную задачу-сделать так, чтобы Вам было выгодно продавать мед дешевле сахара. А все остальное вертится вокруг этого вопроса.

Alexg 28.01.2013 15:09

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
да, вопрос реализации меда стоит, с этим нельзя не согласится. Но вот давайте разберемся почему этот вопрос стоит. изначальная проблема в том что для продажи меда и продуктов пчеловодства в розничной сети необходима регистрация как минимум предпринимателем, что влечет за собой необходимость уплаты налогов, содержание бухгалтера и прочие расходы. Во вторых необходимо обеспечить фасовку продукции в тару. Опять же расходы на оборудование и тару. В третьих необходимо обеспечить большой обьем товара в течении всего года. И самое неприятное- что расчета за товар сразу никто не проведет, поскольку товар будет на реализации.
Готовы ли пчеловоды к такой реальности? Думаю что нет. Выход какой? Вот допустим у Вас 500 семей, получаете 40 тонн качественного меда, все механизировано по последнему слову, но нет желания нести описанные выше проблемы. Тогда Ваше спасение и единственный вариант- оптовики, но с закупочной ценой 10 грн/кг. Если же взять вопрос реализации на себя- то сколько Вы заработаете и когда эти деньги будут - вопрос непонятный.
Это я к тому, что промышленная пасека -это не только материальная база, это психологическая готовность к проблемам, риску и значительным потерям.

Дет Котэ 28.01.2013 17:25

Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин
 
Читаю эту тему...
Сложилось впечатление что Украинский пчеловод впал в депрессию еще с момента перестройки. И никак не может выйти из нее.
Отработал пчеловод сезон, ломая спину стоя у лежаков. Сдал мед оптом по 12грн. Присел кряхтя и держась за спину на лавку... Заплакал...
Где-то подобное уже читал... Кажется у Тараса Шевченко.

На самом деле все проблемы от головы. В голове сидит лень. А лень, в свою очередь, лелеет старые привычки. Понимаю, эти две черты свойственны славянскому народу. Но не верю что в Украине нет пчеловодов промышленников. Любой пчеловод ставящий цель продать свою продукцию, смело может называть себя промышленником. Вот в каких масштабах его промышленность - это уже другой вопрос.
Одного устраивает розничная торговля "через калитку" и он держит 5-10 семей. Другой хочет больше и ищет пути решения... А кто-то продолжает лить слезы сидя на лавочке.


Текущее время: 21:58. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot