Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Пригоди пасічника вихідного дня (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5383)

верес 01.02.2020 11:19

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Ви не з податкової випадково?, чи прсто так з цікавості.

bvv 01.02.2020 14:20

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 279836)
Ви не з податкової випадково?, чи прсто так з цікавості.

Основная зарплата может иметь значительную долю в себестоимости. Обычно накладные расходы считаются в процентах к основной зарплате. Чем сложнее производство тем выше накладные расходы. Можно в рассматриваемом нами случае заложить себе высокую зарплату и тогда будет меньше прибыль, или наоборот заложить себе низкую зарплату. Тогда прибыль будет больше и ее можно будет направить на развитие производства и на социальные нужды.:old:

Happy hiver 02.02.2020 22:23

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 279822)
Если Вас не затруднит то напишите, на реализованные объемы меда, какую Вы заложили зарплату себе и жене за прошлый сезон?

Щодо зарплати, то я рахую трохи по іншому. Так як це моє хобі, то я рахую в цілому прибуток. Наприклад, в минулому році мені бджільництво дало змогу з'їздити з сім'єю на автомобілі у відпустці в Чорногорію. Багато це чи мало? Питання риторичне.

Щодо нереалізованого меду писати не буду.

Але припинення роботи в супермаркеті лежить не в тій площині. Тобто питання не в грошах. Проблема в тому, що треба купити баночки, привезти, занести на 8 поверх. Потім купити ящики, потім завезти мед. Все це стоїть в квартирі. Квартира схожа на промбазу. Мене це дуже засмучує і мені не комфортно. Кожен робить те, що йому до вподоби і навпаки.
Вихід був, але на нього треба додаткові інвестиції. Треба було купити європалети банок, при чому кожного виду. Розлити мед в серпні, все це поставити кудись на склад. А потім відвозити в магазин. Але.... ну Ви самі розумієте.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

bvv 03.02.2020 09:33

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 279904)
Щодо зарплати, то я рахую трохи по іншому. Так як це моє хобі, то я рахую в цілому прибуток. Наприклад, в минулому році мені бджільництво дало змогу з'їздити з сім'єю на автомобілі у відпустці в Чорногорію. Багато це чи мало? Питання риторичне.

Вы сделали титаническую работу. Большая благодарность Вам за то, что Вы размещаете здесь такие интересные материалы. Надеюсь встретиться с Вами на выставке-ярмарке 15 февраля в Харькове, где мы сможем пообщаться по вопросу формирования затрат, прибыли от реализации и рентабельности данного бизнеса.

Happy hiver 03.02.2020 16:34

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 279917)
Вы сделали титаническую работу. Большая благодарность Вам за то, что Вы размещаете здесь такие интересные материалы. Надеюсь встретиться с Вами на выставке-ярмарке 15 февраля в Харькове, где мы сможем пообщаться по вопросу формирования затрат, прибыли от реализации и рентабельности данного бизнеса.

Буду радий знайомству. Мене знайдете легко. Буду торгувати при вході в фойє.

Кудлянин 03.02.2020 16:45

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 279926)
Буду радий знайомству. Мене знайдете легко. Буду торгувати при вході в фойє.

Володя , это не "пьяное крыло " где Булатов встречи назначает ?:rofl2:

Happy hiver 03.02.2020 17:02

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 279929)
Володя , это не "пьяное крыло " где Булатов встречи назначает ?:rofl2:

Где Булатов назначает встречи, я не знаю. Обычно он там, где наливают :rofl2:

ВикторПчела 03.02.2020 21:41

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Володя, на Вашу думку, наскільки сильно впливає оформлення банки (бумага і шнурок) на продаж меду? Як би просто банка з етикеткою? Покупець ведеться на упаковку?

Happy hiver 04.02.2020 10:49

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от ВикторПчела (Сообщение 279946)
Володя, на Вашу думку, наскільки сильно впливає оформлення банки (бумага і шнурок) на продаж меду? Як би просто банка з етикеткою? Покупець ведеться на упаковку?

Дуже і дуже впливає. Зазвичай всі використовують дешеві етикетки, які купили на сайті чи в магазині. І вкласти 400-1000 грн, щоб замовити своє ексклюзивне оформлення, багатьом чомусь жалко.

Був в мене такий показовий приклад. Минулий рік, ярмарка "Слобожанський пасічник". Поряд зі мною стояв медовар. Пляшки рівними рядами, як снаряди. Дешеві пляшки (горілчані совдеповські), дешеві обкладинки. Ніхто не підходив. Я йому кажу, що візьміть етажерку, поставте пляшки сходинками, буде красивіше. Показав йому. Питаю: "Є різниця?". Відповідає: "Звісно!"
Тому впливає не тільки етикетка, а і подача товару. Ось буде ярмарка, я сфотографую і викладу сюди, хто і як оформлює.

ДобровоЛ 04.02.2020 17:59

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 279926)
Буду радий знайомству. Мене знайдете легко. Буду торгувати при вході в фойє.

З бородою? :o:nunu:

:D:beer:

Добавлено через 2 минуты
:rofl2:
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 279930)
Где Булатов назначает встречи, я не знаю. Обычно он там, где наливают :rofl2:



Текущее время: 04:18. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot