Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Беседы на любые темы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Братья наши меньшие :) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=638)

Андрей Андреевич 28.08.2019 18:50

Re: Братья наши меньшие :)
 
..."любима" ПУСЄЧКА ...+ таких самих ще шестеро...сфоткати "енергджайзерів" разом невозможно
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Андрей Андреевич 18.09.2019 19:03

Re: Братья наши меньшие :)
 
...ну що ПАНОВЕ ??? ... хваліться , в когось були ПУПСИ красивіші?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Хлопчику виповнилось два місяця...

верес 18.09.2019 21:48

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 1
А як такий варіант,
Цуценя, сучка, вівчарка швейцарська, виведена в Канаді, схрещуванням з полярним вовком, (зі слів собаковода)
Теж приблизно два місяці +.
п.с. родовід від чернівецьких собаководів

Андрей Андреевич 19.09.2019 10:02

Re: Братья наши меньшие :)
 
верес, "НІМЦІВ" ні на кого не проміняю... к статі на дєдушку ПУПСІКа можете подивитись в себе в Гнівані (кличка - Як с Каменной земли)
П.С. ...в живу не бачив Швейцарську вівчарку, но то що пишуть в неті - вона більш спокійніша , для подвір"я саме те... німці дуже пронирливі , їх треба роботою загружати постійно , іначе самі собі заняття найдуть (будуть робити збитки ).
Про гени вовка трошки збрехали... за такий короткий час (відколи офіційно зареєстірували їхню породу) не могли "облагородити" й успокоїти їх , там коріння набагато прослідковується довший період ... вовк він надовго остається вовком, а це гримуча суміш(ИМХО)

верес 19.09.2019 10:58

Re: Братья наши меньшие :)
 
Були в мене: німкення, (сіра, красуня) на 11 році згинула, шукав такий окрас - незнайшов, наступниця - кавказька, теж красуння, згинула на десятому році, в обох випадках від кліща.
Зараз блондинка, Мері. Що можу сказати з досвіду, німкеня - собака як собака. Кавказянка - інтелект на рівні людини, погляд такий що непередати, два недоліки, невміла говорити, і з характером вожака. Слабші мають підчинятися. Ідеальна охорона, все під контролем, шуляки навіть подвір'я обминали, коти якщо вскакував на подвір'я - небощик, за свій вік "збила" більше двох десятків, якщо точно, то 23 шт.
Вбивала лапою по хребту або розривала по животу, врятувати недавала, одного разу добу лежала від черешнею їсти нейшла, в буду навіть палкою незагнати, поки кіт від тривалого оцепеніння невпав і при спробі втекти на перших метрах був з кишками на землі.
Траплялося що кроленята через годівницю висаакували на волю, то вона підказувала де сховався, допомагала ловити, лапою притискала і чекала господара. Дочка любила таке, каже Герда а де папа, вона йде до мене, де мама, йде до мами. Коротше собака !!!!! Я плакав коли закопував під вишнею
Блндинка поки що ще дитина але дуже добряча, кота боїться.

верес 19.09.2019 11:07

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 1
Фото

art. 14.10.2019 19:04

Re: Братья наши меньшие :)
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Андрей Андреевич 14.10.2019 20:02

Re: Братья наши меньшие :)
 
art., Артур, а нашийник для НІМЦЯ саме той...для прогулянок і дресировки...кращий тільки такого типу [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
там вообще без поводка можна вигулювати і дресура проходить як по нотах
П.С. зразу попереджую, електрошок приміняв тільки пару раз ...і то коли почали до сусідів в гості ходити...так обичного ПІ-ПІ хватало з головою, як включав вібрацію --то вже з шкури починали вилазити...зараз розумні стали, як їх надіваю --вуха розпускають , потухші , очі обіжені...ніяких збитків не роблять...а які чемні --не передати і це не одна собака а цілих дві (банда...)

Alexandr L 24.10.2019 19:47

Re: Братья наши меньшие :)
 
На земле седеть уже холодно.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Добавлено через 7 минут
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

art. 25.10.2019 02:01

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от Alexandr L (Сообщение 274124)
На земле седеть уже холодно.

сверху лучше мыши видны, а мышь не всегда голову поднимет на неподвижный силуэт...

Андрей Андреевич 28.11.2019 19:31

Re: Братья наши меньшие :)
 
...трошки похвалюсся :) "своїми" щєнками
Дік , проживає під Вінницею в Вороновиці...вік (фото) в 4 місяці
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Лорд , проживає в Погребищі ... фото в 3 місяці. Кстаті , це його "будка" ...тут він проживає ...як пріятно бачити фото своїх щєнків в хороших руках.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ще 3 щєнка ,також живуть з хазяями в домі... жалоба з Деражні поступила, що щєниха не хоче в домі жити , а на вулиці...
Зара , проживає в Вінниці... там хозяйка в ній душі не чаїть і сусіди також (якщо з фейсбука силка пройде, то подивіться де живе і в яких умовах)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Alexandr L 08.12.2019 14:27

Re: Братья наши меньшие :)
 
Отвлеклись от мыслей о цене меда и вместе смотрели футбол Манчестер Сити - Манчестер Юнайтед.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Второй тайм разочаровал, довольно унылый, кошка не выдержала - уснула, досматривал сам.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Добавлено через 9 минут
С самого начала матча кошка залезла на колени и так вместе смотрели.

Андрей Андреевич 14.01.2020 21:12

Re: Братья наши меньшие :)
 
Сьогодні "моїм" щєнкам виповнилось пів року... присилають відео на вайбер, жалко що тут його не можна виставити.
Фейсбук також не у всіх відкривається, но власниця відео дозволила виставити ...таке Ви ще мабудь не бачили , як люблять моїх щєночків...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Андрей Андреевич 18.01.2020 15:08

Re: Братья наши меньшие :)
 
Мій "малий" (зріст 180 см) сьогодні з Акєллою балувався...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Alexandr L 25.02.2020 23:38

Re: Братья наши меньшие :)
 
Британка провожает зиму и выглядывает весну. Дождалась.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Лиза 25.10.2020 22:33

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 4
:) Мои питомцы.

Лиза 28.10.2020 16:29

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 2
:) Сегодня купила пятидневного красавца.

Лиза 28.01.2021 15:58

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 3
:) Красавец за три месяца подрос.
Позавчера было пополнение в хозяйстве. Отелилась корова, родилась тёлочка красной масти.

Кудлянин 28.01.2021 16:04

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 289825)
:) Красавец за три месяца подрос.
Позавчера было пополнение в хозяйстве. Отелилась корова, родилась тёлочка красной масти.

Ошейник модный ! А где же пальто ?

Ромен 28.01.2021 18:38

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 289825)
:) Красавец за три месяца подрос.
Позавчера было пополнение в хозяйстве. Отелилась корова, родилась тёлочка красной масти.

Ліза тепер кіт Матроскін :D:ok::ok:

Лиза 28.01.2021 19:05

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 289828)
Ліза тепер кіт Матроскін :D:ok::ok:

Чего это???? У меня корова не государственная :D [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ромен 28.01.2021 20:16

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 289832)
Чего это???? У меня корова не государственная :D [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ну це поки, прийде колективізація і :rofl2::neigh:

Лиза 11.10.2021 17:12

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 2
Пополнение в хозяйство.:)

Лиска 12.10.2021 00:27

Re: Братья наши меньшие :)
 
:ok:Ой,яке гарненьке!!

art. 12.10.2021 06:59

Re: Братья наши меньшие :)
 
Лиза и соседи...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Лиза 21.09.2022 19:54

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 3
:) Отчет какая выросла тёлка - уже на прицеп, наверное, не подниму))). Бычек был куплен на месяц позднее. Месяц разницы в возрасте вообще не заметен.

Лиза 05.08.2023 17:03

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 2
Утром высыпала на пленку картофель, чтоб просох. Сейчас пришла собирать, а в моей картошке сидит вот такое чудо.:(

novichok 20.08.2023 15:44

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 299045)
Утром высыпала на пленку картофель, чтоб просох. Сейчас пришла собирать, а в моей картошке сидит вот такое чудо.:(

Що сказала ідентифікація? Горобець?

Лиза 20.08.2023 15:53

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299072)
Що сказала ідентифікація? Горобець?

Можливо щиглик. Але точно не горобеня.

novichok 20.08.2023 15:56

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 299073)
Можливо щиглик. Але точно не горобеня.

Як його доля склалася? У Вас же мабуть, коти живуть?

Лиза 20.08.2023 16:02

Re: Братья наши меньшие :)
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299074)
Як його доля склалася? У Вас же мабуть, коти живуть?

За його долю нічого не знаю. Я тоді його із землі пересадила рядом на кришу сарайчика. Котів в мене немає, але часто по подвір'ї гуляють чужі.

Лиза 24.08.2023 14:12

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 2
Вот такая страшная красавица :) приземлилась на окно.
Это совка?

Лиза 17.05.2024 16:00

Re: Братья наши меньшие :)
 
Вложений: 1
Один представитель пернатых моего двора.:D
Мухоловка вывела двух птенцов под шиферов летней кухни. Прямо над дверью. Теперь я весь день под пылким наблюдением этих малышей. Когда фотографировала один испугался и спрятался. Второй, очень смелый. При приближении камеры почти впритык - вообще никакой реакции.:)


Текущее время: 17:00. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot