Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Фацелия (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=7)

Partizan79 06.03.2017 08:35

Re: Фацелия
 
Та что получается что свои 5 соток возле ульев засевать не стоит?:confused:

Sauron 06.03.2017 09:33

Re: Фацелия
 
Partizan79, лично мое мнение - если не хочется на этих 5 сотках вырастить помидоры, лучок , огурчики и морковку с бурячком- то вполне возможно посеять фацелию. Я у себя сею по периметру участка, конечно меда для меня с нее нет, а так как поддерживающий для моих 10 ( ваших 4) вполне тоже будет не лишнее.

Small_Bee 06.03.2017 20:18

Re: Фацелия
 
Фацелия еще хорошА для почвы. Поэтому, можно сеять для будущих урожаев лучка и помидор :)

Пчеловод-любитель 08.03.2017 14:08

Re: Фацелия
 
24 лютого висіяв фацелію ще по снігу , вчора дивився то лежить зверху ріллі (не всмоктало з таянням снігу в ріллю ) скажіть не пізно буде якщо через тиждень заборонувати ? бо зараз ні трактором ні конем на поле не зайти (потоне).

Добавлено через 21 минуту
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 180841)
АП. Кто, где фацелию покупает? Имеется возможность посадить 40 соток прямо перед ульями. Сколько это денег примерно на семена нужно потратить?

.

Пчеловод-любитель 31.05.2017 18:58

Re: Фацелия
 
Бачу що після мене ніхто про фацелію з Березня не писав то напишу я ))) . Ту фацелію що сіяв 24 лютого щоб зацвіла раніше то невийшло чк хотілося після цвітіння садів а зацвіла в мене разом з акацією і якась низькоросла вона сантиметрів 30-40 висотою може ще набере ріст , бджоли дуже багато на деяких квітах по 3-4 бджілки .
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

zelya343 31.05.2017 22:05

Re: Фацелия
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 191593)
якась низькоросла вона сантиметрів 30-40 висотою

У меня в прошлом году была высотой см 60-70, наверное и выше. В этом году из тех-же семян (оставил эксперимента для) выросла тоже 30-40см. И самосев с прошлого года такой-же, никакой разницы. Почему так - не в курсе

Пчеловод-любитель 01.06.2017 10:53

Re: Фацелия
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 191616)
У меня в прошлом году была высотой см 60-70, наверное и выше. В этом году из тех-же семян (оставил эксперимента для) выросла тоже 30-40см. И самосев с прошлого года такой-же, никакой разницы. Почему так - не в курсе

Самосів в моєму саду коли віяв сімена то досяг висоти сантиметрів 50-60. І що саме головне росте в траві з бурьянами на одній висоті і бджоли відвідують активно .[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]А на полі низенька а там де густо сіяна то стебло товсте і сама більша розміром чим рідко сіяна хоча повинно бути як на мене то на оборот.

АНД 01.06.2017 14:03

Re: Фацелия
 
Цього року засіяв Фацелієв 1,2гектара ( 5 городів 3-сусідів, і 2-свої) перший висів був 30 березня, з переривом у 5 днів зарас на 2 городах прострілюються перші китички цвіту, на третьому на другий тиждень викине цвіт, і ще на двох приблизно по коліна висотою, добре що дощі перепадають:poklon:. самий найдальший город за 200м від пасіки, городи дали на 2роки мені, насіння від Іштвана, обробіток провожу землі сам:ah:, солляру дають хазяїва городів,(городи согласились так обробляти, для того, щоб земля відихнула і накопичела у собі поживи,+зігрло мені на руку ціна картоплі у нас 2.50за кг і обробіток 1 сотки 50гр. Акація вже перецвітає,хотів виставить фото так не вмію ужимать мусити вірить на слово, хоча ранше і так

Пчеловод-любитель 01.06.2017 15:10

Re: Фацелия
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 191689)
хотів виставить фото так не вмію ужимать мусити вірить на слово, хоча ранше і так

Я зжимаю фото в цій прозі [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

АНД 01.06.2017 22:39

Re: Фацелия
 
[IMG][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][/IMG] це торІшній знімок завтра сфоткаю сьогорішну.


Текущее время: 06:51. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot