Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Роение (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Ловля роев (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=342)

vetalyon 19.05.2014 23:50

Re: Ловля роев
 
Хто перший встав той і штани взяв.:):D .В моїх двадцяти ловушках ще ніодного:kill:

P4ELOVOD 20.05.2014 20:28

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от moskvach (Сообщение 60736)
вже закріплював пастку на звичному місці коли я відмітив на сусідньому дереві пастку встановлену ким те раніше. Довелося нашу пастку відв'язувати і знімати. Після пошуків відповідного місця для постановки пастки, так і не знайшовши нічого відповідного повернулися додому. Доведеться або господаря тієї пастки виживати з нашого місця або шукати інше.
__________________

Візьиміть на хитрість... Напишіть записочку приблизно такого тексту " Я і ти пасічники, не буем робити один другому неприємності. Я не чіпаю твої пастки ти не чіпаєш мої. " і свій телефон. Записочку в пляшечку с під пепсі і прив*яжжіть до дерева з його ловушкою. Можна додати як що ти знімеш мою, то лишишся своїх три. Прошлий рік з роєловом теж стикнувся, ми домовились не чіпати ловушки навідь як що це не наші. (ИМХО)(ИМХО)

Добавлено через 28 минут
Цитата:

Сообщение от Voblin_UA (Сообщение 60729)
Но лезть на дерево после тяжёлого дня не стал...

Сделать рогатку, запустить пару камешков в ловушку, нескольких стуков должны выкучится.

Siemens 20.05.2014 20:53

Re: Ловля роев
 
А я уже отметился!!! 2 мая поставил 2 ловушки с Апироем .и.т.п. Результат положительный проверил 15 мая рой сидит и носит акацию решил оставить на неделю пусть работает!!! Сезон 2014 открыт!

P4ELOVOD 20.05.2014 22:20

Re: Ловля роев
 
Под вечер начал моросить небольшой дождик, мои сидят не летают, а разведка возле пустого улья крутится возле летка. Наверное осталась охрана.

pr1zZ 20.05.2014 22:38

Re: Ловля роев
 
Вложений: 2
А мы думаем, каку ловушку сделать... Где и как повесить...

Мирошнык 20.05.2014 22:38

Re: Ловля роев
 
Всем доброй ночи.В прошлое воскресенье повесил 4-ловушки сегодня проверял-поймались два ройка ,в одной шершни поселились,и в четвёртой была розветка.Ура:ura1:сезон ловли роёв стартанул....:ok:

віталий 20.05.2014 22:45

Re: Ловля роев
 
Мирошнык в мене якраз вчора 2 роя по кіло злетіли і полетіли в бік твох ловушок:neigh:. Нічого мені не хочеш сказати?! може по доброму?

МЭД 20.05.2014 22:51

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от pr1zZ (Сообщение 60803)
А мы думаем, каку ловушку сделать... Где и как повесить...

Волшебный чемоданчик:) У меня тоже есть такой. Но пчелки туда незалетают :(

Добавлено через 2 минуты
Віталий , а вони важелись як до Мірошника полетіли?:)

Віктор 20.05.2014 22:52

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 60805)
Мирошнык в мене якраз вчора 2 роя по кіло злетіли і полетіли в бік твох ловушок:neigh:. Нічого мені не хочеш сказати?! може по доброму?

Мабудь з реактивними движками, що так скоро долетіли, або з мигалками і на спецпостах не зупинялися:D

Мирошнык 21.05.2014 00:17

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 60805)
Нічого мені не хочеш сказати?! може по доброму?

Приходь забирай,там бджил одна вулочка:rofl2:.Такого слабака вперше піймав,:(а другий буду завтра знімати...:)


Текущее время: 05:53. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot