Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловод и интернет (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Покупка товаров на ebay, AliExpress (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1650)

Андрей Андреевич 14.12.2019 00:00

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 276864)
За пару или две.Пальцы как по размеру? Брал белые, единственные которые смог надеть.

За все те , що на фото 2 пари рукавиць+ стамеска... В мене долоня не велика , брав XL ...получились в притик , жінці так вообще супер . В кого "нормальна" долоня, мабуть треба брати XXL , а то й три ікса ель... Пальці вроді б поміщаються нормально...

Димас 14.12.2019 00:04

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Андрей Андреевич, ну як так?! Та я Вашу карпатку голими руками брав!:D

Андрей Андреевич 14.12.2019 00:20

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 276885)
ну як так?! Та я Вашу карпатку голими руками брав!

...хочете мене спровоцірувати сьогодні... не вийде, я коли "таво:alc:" все завжди держу все під контролем і хороший...:angel::angel::rofl2::ura1::)
Для чого рукавиці?...алергія дуже стрьомна штука...а я привик дуже бистро працювати й без диму в основному, для перестраховки перчатки саме те...1-2 укуси , максимум 3 за неділю і опухаю...а прополюс, так вообще руки обпікає...вже без перчаток , ну ніяк ...тим паче , що я й рамки в руки не беру , а користуюсь захватом...
Карпатка , дійсно спокійна бджола... но коли якоїсь потрави хапане , може дати "джосу" трошки.
На пасіці другий рік користувався польськими робочими будівельними шкіряними перчатками (нарукавники мене тіснять) , ці просто купив із за дешевизни (не зміг пройті мімо) --на вигляд хороші й кожа не погана , на вкус ще не куштував...

Happy hiver 16.12.2019 11:48

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 276887)
... но коли якоїсь потрави хапане , може дати "джосу" трошки.

Підтримую. Сам працюю інколи без перчаток. А коли треба швидко, то тоді тільки в перчатках. Теж отримав перчатки для себе і для друзів. Білі замовляв собі. Дуже м'якенькі. За розмір можете не перейматись, бо вони тянуться. Це ж кожа. Навіть жінки на роботі оцінили якість кожи.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

serhio70 23.12.2019 19:44

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
У кого есть опыт по возврату средств? Сколько времени ждать?

kroxaru 23.12.2019 19:50

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 277453)
У кого есть опыт по возврату средств? Сколько времени ждать?

Не пришла посылка?

Вадим Попов 23.12.2019 19:52

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 277453)
У кого есть опыт по возврату средств? Сколько времени ждать?

Я замовляв нитку рибацьку... Не прийшла... Відкрив суперечку, кошти прийшли через тиждень... Нитка через 8 днів слідом

serhio70 23.12.2019 21:17

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 277456)
Я замовляв нитку рибацьку... Не прийшла... Відкрив суперечку, кошти прийшли через тиждень...

Також нитка,також не прийшла,також аліекспрес пообіцяв вернути кошти 10 листопада(ще не має),також майже дійшла(вже в нашому районі)

kroxaru 23.12.2019 21:33

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 277468)
Також нитка,також не прийшла,також аліекспрес пообіцяв вернути кошти 10 листопада(ще не має),також майже дійшла(вже в нашому районі)

Если отслеживать трафик,то Укр Почта самая быстрая почта в мире,моя уже 3 недели у нас в терминал болтается....

serhio70 23.12.2019 22:04

Re: Покупка товаров на ebay, AliExpress
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 277468)
(ще не має)

Зайшов до кабінета,а гроші вже давно повернуті:ura1: Аваль на СМСці зекономив.:)


Текущее время: 21:53. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot