Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Электрический привод для медогонки своими руками... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1781)

Немолодий 27.02.2014 11:06

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 54478)
Думаю, подойдёт. Коллега Немолодой такой делал, работает, только ток, кажись, немного больше.

Цитата:

Сообщение от Крымчак (Сообщение 54482)
Ток такой же около 5 А

Генератор Г-130 дає дещо більші оберти ніж Г-108. А так звичайно підійде-є досвід використання з блоком на вимикачах.

vodolej 27.02.2014 11:17

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 54517)
є досвід використання з блоком на вимикачах.
__________________

Мене цікавить "Блок на вимикачах" дайте лінк або приведіть схему, будь ласка.

Немолодий 27.02.2014 14:31

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 54518)
Мене цікавить "Блок на вимикачах" дайте лінк або приведіть схему, будь ласка.

Дав посилання на інший ресурс в приваті.

vodolej 04.03.2014 21:39

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Вложений: 1
А як що до цього варіанту? Можна і подумати?

MMM 22.03.2014 14:02

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Добрый день кто подскажет какой переключатель или релюшку поставить на г-108 чтоб менялась полярность на катушку возбуждения для реверса зделал медогонку 6 рамочную с поворотными касетами и хочу зделать простой привод на г-108

Немолодий 23.03.2014 19:09

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от MMM (Сообщение 56324)
Добрый день кто подскажет какой переключатель или релюшку поставить на г-108 чтоб менялась полярность на катушку возбуждения для реверса зделал медогонку 6 рамочную с поворотными касетами и хочу зделать простой привод на г-108

Перше, що потрібно зробити для реверса-це вивести другий кінець обмотки збудження, яка зазвичай приєднана до мінусової щітки, назовні генератора. Якщо це зроблено то це вже пів справи.
Міняти ж полярність на обмотці збудження можна з допомогою тумблера на два положення (без середнього) з 6 або 8 виводами, розрахованого на 5 і більше ампер. Можна використати перемикач напряму обертання в пральній машині старого зразка -там ампераж достатній. Можна підібрати і реле з нормальнозамкнутими і нормальнорозімкнутими контактами. Не зайве поставити ще реле часу, динамічне гальмування та регулятор швидкості. А також індикацію напруги на обмотці збудження. Це для того, щоб не спалити мотора, бо при відсутності напруги на обмотці збудження при задіяному якорі мотору може бути дуже і дуже погано.:bur2::invalid:
Бажаю успіху!

vodolej 23.03.2014 22:40

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 56365)
Міняти ж полярність на обмотці збудження можна з допомогою тумблера на два положення

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 56365)
Можна підібрати і реле з нормальнозамкнутими і нормальнорозімкнутими контактами.

Тут я б порадив звернути увагу на елементну базу для автомобілей а автомагазині. Там можна підібрати і потрібний перемикач і реле

Немолодий 24.03.2014 08:45

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от MMM (Сообщение 56324)
зделал медогонку 6 рамочную с поворотными касетами

В цьому розділі є тема "Медогонка своїми руками". Хотілося б побачити там фото Вашої медогонки

MMM 24.03.2014 09:28

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
мне осталось электрическая часть и покрасить ну может помелочам а так готово касеты поварачует прекрасно в ту другую сторону энерция большая закончу выложу фото

Крымчак 25.03.2014 00:06

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 56365)
Міняти ж полярність на обмотці збудження можна з допомогою тумблера на два положення (без середнього) з 6 або 8 виводами, розрахованого на 5 і більше ампер.

Я ставил микротумблер на 2 А, работает четыре сезона. На ОВ ток маленький, 0,7 - 0,8 А . А вот на Якоре во время пуска ток больше 20 А бывает, да и индуктивность большая.


Текущее время: 03:37. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot