Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Воскопресс (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=181)

arbutr 19.09.2017 21:16

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 202827)
Гарна думка! Тому що в димар мерву не використати. Рік тому, як лежало півмішка мерви, так і зараз об'єм мало чим змінився, хоча використовував протягом у сього сезону.
Не знаю, стопити просто в плиті - жалко. Незабаром знову ще прибавиться. Напевно піде на підживлення разом з перегноєм і знову буде користь для господарства.

Думаю может брикеты делать )))
А что,мешать с соломой и в печку,кстати рекомендуют вытопки с соломой кипятить и отжимать в воскопресе,солома играет роль дренажа и еще лучше воск отжимается,но я с соломой не пробывал.
Может кто пробывал, как оно???

ЮМос 09.12.2017 22:09

Re: Воскопресс
 
Якщо використати таки стару ідею з газовим балоном, але в середину помістити циліндр з тонкої нержавійки? Прокатить? Ззовні можна утеплити, хоча би тим самим фольгоізолом.

Димас 10.12.2017 00:32

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от ЮМос (Сообщение 213224)
Якщо використати таки стару ідею з газовим балоном, але в середину помістити циліндр з тонкої нержавійки? Прокатить?

Думаю, да. Хоча все ж таки простіше алюмінієву флягу стару зіпсувати на прес.

Кудлянин 10.12.2017 06:58

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от ЮМос (Сообщение 213224)
Якщо використати таки стару ідею з газовим балоном, але в середину помістити циліндр з тонкої нержавійки? Прокатить? Ззовні можна утеплити, хоча би тим самим фольгоізолом.

Можно , но я тоже склоняюсь к бидону . Я сварил из нж бачек , как на фото у Димы в пост 1 . На низ решетка из бу боковых реек рамки - малая высота .Воск бежит , мешок задавливается на дно и воск начинает выдавливаться наверх . Сделаю решетку из реек 20 на 20 .Сверху прижимная доска 60мм , прикрутил пластину с приваренным кольцом ( направляющая для винта ) - плохо - иногда сползает под одну сторону , косо идет . Возьму мет пластину 12мм , приварю кольцо и по кругу просверлю ( или резаком прорежу ) отверстия 30-40 мм . Если душить мерву по теплу , то утепление не нужно - все ОК .

Шавлюк 10.12.2017 10:06

Re: Воскопресс
 
Є хороше відео Старателя.Бочка з бідону,постійний підігрів.В мене також процес подібний.Виходом воску задоволений.

Немолодий 10.12.2017 12:31

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от Шавлюк (Сообщение 213355)
Бочка з бідону,постійний підігрів.

Заморочка ще та.

Полосатый мух 10.12.2017 23:01

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от Шавлюк (Сообщение 213355)
Є хороше відео Старателя.Бочка з бідону,постійний підігрів.В мене також процес подібний.Виходом воску задоволений.

Подогрев не нужен. Делается все быстро и подогрев не нужен.

ЮМос 14.12.2017 10:02

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 213338)
Сверху прижимная доска 60мм , прикрутил пластину с приваренным кольцом ( направляющая для винта ) - плохо - иногда сползает под одну сторону , косо идет . Возьму мет пластину 12мм , приварю кольцо и по кругу просверлю ( или резаком прорежу ) отверстия 30-40 мм .

Тут також запитання, як виготовити прижимну пластину, щоби вінт не сповзав в бік і її не перекошувало? Немолодий показував варіант, але як на мене то складно. Можливо є простіші варіанти?

Немолодий 14.12.2017 11:09

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от ЮМос (Сообщение 214053)
Немолодий показував варіант, але як на мене то складно. Можливо є простіші варіанти?

Я показував варіант із опорним підшипником: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Пропоную дещо простіший варіант, де замість підшипника використовується шарик (стальна кулька). Це теж пропозиція С. Щаблінського.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

ЮМос 05.01.2018 10:15

Re: Воскопресс
 
Скористався варіантом Немолодого та зробив підошву для гвинта на підшипнику. А от гайку токар пропонує зробити з бронзи або чавуну. Поки що залізна, хоча час покаже, якщо знайду бронзу, то так і зроблю.
Підкажіть, мішок робити по розміру преса, чи меньше?


Текущее время: 18:45. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot