Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2017 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4098)

Василий 20.03.2017 17:05

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Kitam (Сообщение 183550)
расплод очень чуствителет к низкой температуре, потому полный осмотр семей проводится при 14-15 градусах в тени..не ниже, когда есть риск застудить расплод и получить в сезон букет болячек..не стоит спешить,всему свое время.

Вы правы на все 200%
На точке вяло.+8.Берут кукурузу и воду но не активно.
Жду завтра .Прогноз выше 14.

Володимир Jos 21.03.2017 10:04

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
На прилітці в об"єднаній сім"ї, вчора знайшов мертву матку. Звернв увагу тому, що бджоли не літали. а на цьому вулику біля льотка біганина. Матка лежала на прильотці, і навкруги неї лазили бджоли, торкаючись вусиками. Що вбили і викидають, якось було не схоже. Після об"єднання, побачивши, що матка сіє, більше туди не лазив. Матка з пійманого рою. Скільки їй років, сказати важко. Але ще не облізла, і вигляд мала досить бодрий. Роздивився в лупу. Крила і все інше, здається, без пошкоджень. Дивно. Сьогодні тепло і сонячно, може по обіді і гляну, що там, якщо буде час. Зараз вирішую питання про придбання пасіки, з десяток сімей. Якщо все вирішиться позитивно, то може вже буду дивитись всіх разом, і тоді ж приймати якесь рішення. Кілька днів назад, перед похолоданням, бджоли носили багато пилку. І на мої ванночки з перцем вже уваги практично не звертали, крім поодиноких бджіл. Цвіте кілька видів квітів. Минулого року посадив якусь вербу вдома. Котики великі і яскраво жовті. Як правильно називається не знаю. Головне, щоб бджолам подобалась.

Священник Дмитрий 21.03.2017 16:48

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Это козья верба:)

Василий 21.03.2017 17:33

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Сегодня на точке кураж.+15. Все живы и эдоровы.
Завтра обещают +17 буду делать ревизию.

Владимир@ 21.03.2017 18:16

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Володимир Jos 21.03.2017 23:23

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Привіз куплену пасіку додому. Перші враження.... Хмм. Ваажаю, що при в"їзді в кожне місто, повинні на деревах повз дорогу висіти щонайменше три скелета. Мера. губернатора і начальника шляхбуду. Може тоді хтось із тих, хто повинен займатись своїм ділом, а не розкраданням безкарним бюджету, займеться будуванням доріг. Вибачайте за таку лірику, але я вперше віз платформу з бджолами...
Через півгодини відкрив льотки. Вісім сімей сиділи тихо, дві сильно гуділи і вилізли на прильотку. Ще через півгодини, пішов перевірити. Одна з гудящих заспокоїлась, а друга гуділа так само, і бджоли бігали на прильотці. Невже без матки, або задавилась при переїзді? Нехороші передчуття... Ще й в своїй сім"ї вчора матку мертву викинули... Але нічого не поробиш, якщо так. Буду об"єднвати. Враження від платформи поки що гарні. На хорошій дорозі їхав 60 км\ч. Платформа їхала рівно, машиною не теліпало. Отже, пасіка подвоїлась, працюємо далі...

Сергей Херсон 21.03.2017 23:35

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 183741)
Привіз куплену пасіку додому. Вісім сімей сиділи тихо, дві сильно гуділи і вилізли на прильотку.

Возможно при перевозке оборвалась рамка. Завтра хорошая погода надо смотреть.

Владимир@ 22.03.2017 04:13

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 183741)
Привіз куплену пасіку додому. Перші враження.... Хмм. Ваажаю, що при в"їзді в кожне місто, повинні на деревах повз дорогу висіти щонайменше три скелета. Мера. губернатора і начальника шляхбуду. Може тоді хтось із тих, хто повинен займатись своїм ділом, а не розкраданням безкарним бюджету, займеться будуванням доріг. Вибачайте за таку лірику, але я вперше віз платформу з бджолами...
Через півгодини відкрив льотки. Вісім сімей сиділи тихо, дві сильно гуділи і вилізли на прильотку. Ще через півгодини, пішов перевірити. Одна з гудящих заспокоїлась, а друга гуділа так само, і бджоли бігали на прильотці. Невже без матки, або задавилась при переїзді? Нехороші передчуття... Ще й в своїй сім"ї вчора матку мертву викинули... Але нічого не поробиш, якщо так. Буду об"єднвати. Враження від платформи поки що гарні. На хорошій дорозі їхав 60 км\ч. Платформа їхала рівно, машиною не теліпало. Отже, пасіка подвоїлась, працюємо далі...

С нашими дорогами больше 30 км с пчёлами не ездим (на качёвке)и дальше 50 км от дома ---с нашими дорогами далеко не пакачуешь!

Володимир Jos 22.03.2017 09:18

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Сім"я гудить і зранку... По обіді, якщо погода дозволить, буду передивлятись... Є знайомий, який і за кількасот км їздить, і тягає платформу, майже як жд вагон :confused:... Правда, після таких "ривків", бус пішов тріщати по швах, і двигун поїхав на "голки"....Мені зараз пропонують їхати практично, за 100 км на котики. Сів, порахував... З моїми, навіть теперішніми двома десятками сімей, зиску кудить їхати не бачу. Тим більше, що пилок пішов дома масово, а там сади, і рапс від хати через 1 км, може трохи більше. Але що загадувати, поживемо,бде видно...Зараз +5, туман... Пробивається сонце. Є шанс що днина буде гарна.

Стрельчук Олег 22.03.2017 11:54

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Лет пчел сильный .Пасека загудела .Пыльцы очень много.


Текущее время: 05:11. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot