Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2017 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4098)

бігунець 22.03.2017 14:47

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Тишина.
Все скорее всего возле пчел.
Вот и я пойду.

МЭД 22.03.2017 15:12

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Гудят с самого утра .Тишина и солнце +17.

balian 22.03.2017 16:43

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
сегодня был тот самый головокружительный и уникальный ГУЛ на пасеке, у которого нет аналогов в природе.
сердце наполняется радостью и надеждой на самое лучшее...

Василий 22.03.2017 17:03

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Просмотрел подопечных все нормально. С зимы вышли 2 слабака. Сделал 1-го середнячка.
Погода обалденная.Всем удачи.

бігунець 22.03.2017 17:38

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Только что от девок. Раздавал сыту, ставил ВАРОТОМ. Пчелы спокойные, даже злюки не пытались жалить. Несут обножку. В основном ярко-желтая, желтая, иногда красная.
Визуально уменьшения количества пчел не видно, кроме троих семей, которые совсем осели.
В какой-то момент увидел уйму пчел над ульями, пчелы садились на крыши, облепили передние стенки двух ульев. Даже матка будто промелькнула. Слет. Откуда они прилетели долго гадать не пришлось. Почему-то подумал на стоящий в стороне один из слабачков (на днях писал, как улей с этими пчелами перевернули лошади). Открыл. Десяток пчел, мед, расплода не видно, только засев на пятачок.:(

Димас 22.03.2017 19:42

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 183795)
В какой-то момент увидел уйму пчел над ульями, пчелы садились на крыши, облепили передние стенки двух ульев. Даже матка будто промелькнула. Слет.

+15, солнечно. Сегодня тоже в одну заглянул, а там осталось пол рамки пчел и матка, молодая, июль 16 г., на дне подмор свежий, но не много. А с зимы вышла на 6 рамках 300, средней силы, в нормальном состоянии. Причем матка засеяла участок даже больше, чем пчелы рамку покрывают. Сложилось впечатление, что основная часть пчел слетела или улетела умирать куда-то. Такое пчеловодство мне нравится!:confused: Пришлось соединить с другой.

Дан 22.03.2017 20:07

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
бігунець,
Димас,
Сколько примерно пчелосемей у вас в округе?

Димас 22.03.2017 20:10

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Дан (Сообщение 183803)
Сколько примерно пчелосемей у вас в округе?

В смысле с соседскими? Не знаю точно. Но не сильно много. Видел, что у двух соседей (маленькая пасека и средняя) половина ульев после зимы вообще не летают, на вскидку. А к чему вопрос?

Кстати, кормов за три недели почти не поели, та как расплода толком не было. Всё, до конца цветения абрикоса больше не открываю ульи, нечего там делать.

Володимир Jos 22.03.2017 20:15

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 183800)
а там осталось пол рамки пчел и матка,

В мене теж так одна сімейка... Кілька днів помічав, що підмор вранці в льотку лежить. А сьогодні глянув. дивитись нема на що... бджіл на піввулички, кілька молоденьких помітив. І трохи яєць. Матка якась мілка, ледь від бджоли більша, і трохи коричневіша.
В тій сім"ї, де матку знайшов мертву, вже потягли свищові маточники. Виламав. Через газету об"єднав з іншою сім"єю. Щоб не ризикувати, матку накрив ковпачком. З куплених, дві теж були без маток. Зсипав три в одну. Всі інші мають на 3-4х рамках різновікий розплід, і займають від 6 до 8 рамок повністю обсиджених бджолами. І з добрими запасами меду. Крім однієї сім"ї. В тій же сім"ї є горбатий розплід, бачив кілька живих трутнів, 8 повністю обсиджених рамок (було 10, дві забрав). І два великих маточника, з яких вийшли матки. Отвори крглі, знизу. Почав шукати матку... Знайшов. Вона реально здоровенна, коричневатого відтінку. Може бути, що вивелась пізно, і ще є шанс, що розчервиться? Розплід не весь горбатий. І наостанок, саме цікаве... Ті бджоли, які були в мене, і я думав, що вони злі, виявились такими собі білими і пухнастими добряками. З куплених, десь три, чи чотири сімейки, якісь скажені. Трохи відкрив. димнув. Відкрив повністю... В усіх вуличках. стирчать вгору голови. Тільки підніс руку, вся ватага летить на розборки... Вулик запакував, пішов до іншого, а вони ше кртяться навколо маски. Потім добавляються з іншого... І реально не відчіпляються... За всім тим здалеку зацікавлено спостерігали сусіди... їм таке "кіно" явно не сподобалось... А взагалі бджола трохи світліша від карпатки... Дід, в якого я їх купив, казав, що яка порода не знає, купляли десь в Вінницькій області. З усього того перетрусу, вийшло в мене 17 сімей...

Димас 22.03.2017 20:21

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 183805)
З куплених, дві теж були без маток. Зсипав три в одну.

Ви їх не передивлялись як купували?
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 183805)
Ті бджоли, які були в мене, і я думав, що вони злі, виявились такими собі білими і пухнастими добряками. З куплених, десь три, чи чотири сімейки, якісь скажені.

Я так зрозумів, що Ви їх тільки вчора-позавчора привезли. Бажано три доби, щоб повністю заспокоїлися, на кочівлі я раніше не дивлюся.


Текущее время: 17:58. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot