Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Зараз на пасіці 2023 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=7148)

vodolej 05.01.2023 00:40

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Вітаю колег з новим роком, бажаю здоров'я та вдачі. ВА ось як привітали нашого колегу представники "Русскаго міра" : [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

icetee 05.01.2023 01:16

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 298171)
Вітаю колег з новим роком, бажаю здоров'я та вдачі. ВА ось як привітали нашого колегу представники "Русскаго міра" : [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Жаль, что комментарии отключены, хотел бы я посмотреть, что напишут эти суки, чисто интересно. Думаю примерно то же, что на стенах ему написали. Вот заодно почитали бы подписчики из других стран: Казахстан, Грузия, Армения и т.д. А то вдруг там ещё кто-то думает, что в росии есть нормальные.

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Волкотрубенко 05.01.2023 09:59

Re: Сейчас на пасеке 2023
 
Цитата:

Сообщение от BOBER 76 (Сообщение 298170)
Вибачюсь, про яку задимленість мова?

З'явився сусід, який кожного ранку палив біля вуликів переїди з ясел після кіз. Звісно, що воно більше диміло ніж горіло. Тим паче в безвітрянну погоду. Може це і збуджувало, примушувало вилітали і замерзати.

Димас 05.01.2023 13:36

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 298172)
Жаль, что комментарии отключены, хотел бы я посмотреть, что напишут эти суки, чисто интересно.

Вони напишуть те ж саме, що й під іншими подібними відео: "Сами виноваты", "Это Америка", "Сами себя обстреляли", "Домбас 8 лет бамбили" и т.д. Нема сенсу і читать коментарі дебілів та нерви витрачати.

Viktor56 05.01.2023 19:54

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 298175)
Вони напишуть те ж саме, що й під іншими подібними відео: "Сами виноваты", "Это Америка", "Сами себя обстреляли", "Домбас 8 лет бамбили" и т.д. Нема сенсу і читать коментарі дебілів та нерви витрачати.

Все так,я тільки передивився ролик,зразу згадалася Діма і твоя пасіка,і Берендея,і Олега 20 з Маріуполя,який сказав що став пасічником-бомжом,і Михайловича(Кудлянина),а за скільки пасік ми не знаємо.На католицьке різдво і на Новий рік я був в місті в квартирі,а мені син тільки там зробив ,що можу зайти в "Однакласники",мої хлопці з якими я дійсно вчився і вони попали в росію по розподілу ,і там залишились-мовчать,ні одного лайка ні за,ні проти,там видно невірний лайк і купа неприємностей,а упороті кацапи на повний серйоз думають,що вони нас від чогось визволяють дебіли.В мене в сім"ї не принято матюкатися,але тут вже аж з душі пре мова Поворознюка.Слава Україні!flag_ua

Владимир Татомир 08.01.2023 08:10

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Вiтаю з Новим Роком i Piздвом христовим!Всiм перемоги та мирного життя! Рашистам, немаe що робити на планетi Земля!

Юрій Чугай 14.01.2023 18:46

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Сьогодні хмуро, безвітряно, +8. Не звично до 14 січня зими ще толком не було. Від нудьги пішов по заглядав до вуликів. На точку 61 вулик. Сім'ї слабші як минулої зими. 90% сидять біля передньої стінки. Водночас, 3 шт вже взяв на олівець по кормах, одна з них швидше всього має розплід. Через тиждень обіцяють не значний мінус, гляну ще раз проблемних і як нічого не зміниться дам їм утеплення і по кульку меду.
Є трохи просівші (відносно листопада), одна зведена сімейка обгадилась. Але поки всі живі, всі здорові.

wwlo 15.01.2023 10:44

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Середина зими.бігло передивився зверху з десяток сімей.деякі сидять внизу.деякі вверху-тому планую шукати канді і в кінці місяця підстрахувати .В минулому році кидав мед в кульках,але цього року це розкіш,бо мізер того меду ,що викачав вже майже продався.Толком не утепляв,бо з мінусом було декілька днів.Боюсь ,щоби не погнали розплод передчасно і не кінчили кормові запаси.Всі сімї живі,що радує.Але попереду самий відповідальний і важкий період зимівлі-поява розплоду і очікування обльоту.

Юрій Чугай 17.01.2023 22:06

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Збираюсь після свят збирати і виварювати в парафіні рогаті магазини. Хтось порівнював як краще виварювати до чи після збирання? Виварювання за мінусової температури має якісь нюанси?

kroxaru 19.01.2023 18:20

Re: Зараз на пасіці 2023
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 298205)
Збираюсь після свят збирати і виварювати в парафіні рогаті магазини. Хтось порівнював як краще виварювати до чи після збирання? Виварювання за мінусової температури має якісь нюанси?

Коллега варит зибраніми тільки Свету над ему спіймати:)


Текущее время: 02:03. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot