Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Препараты, применяемые в пчеловодстве (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Варомор, "за" и "против" (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6548)

Ромен 27.08.2020 19:08

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Цитата:

Сообщение от Anatolievich (Сообщение 285901)
так тогда и пишите что это ваша особыста ДУМКА а не личные результаты полученые на практике

Я не розумію в чому проблема, де в моїх повідомленнях було написано про ''личные результати полученные на практике''??? Я зробив висновок для себе- а це і є моя особиста думка і ціею думкою поділився з людиною яка цікавилася. Вас влаштовує пушка, то куріть на здоров'я, я нікому не нав'язує кому і що робити.;)

Anatolievich 28.08.2020 00:00

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 285920)
Я зробив висновок для себе- а це і є моя особиста думка і ціею думкою поділився з людиною яка цікавилася

шановний, з чого Ви взяли що Лiзу цiкавила Ваша ДУМКА? вона цiкавилась результатами обробки вiд проливу та димгарматки. А ДУМКА повинна на чомусь базуватись, наприклад на власному досвiдi.На цьому все...дискутувати з диванним теоретиком небуду... нецiкаво. для Лизы: если есть вопросы, напишите в личку

Лиза 28.08.2020 11:14

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Цитата:

Сообщение от Anatolievich (Сообщение 285928)
........... з чого Ви взяли що Лiзу цiкавила Ваша ДУМКА? ....


Мне интересно мнение ВСЕХ кто применял у себя на пасеке это чудо-устройство. :)
Так как плохой результат может быть по вине пчеловода ( неправильная дозировка препаратов при приготовлении раствора, неправильное время проведение обработки, несоблюдение указанных в паспорте интервалов между обработками), и попросила написать комментарии тех, кому не понравилось и отказался от применения дым пушки.

король орест 29.08.2020 17:22

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 285934)
Мне интересно мнение ВСЕХ кто применял у себя на пасеке это чудо-устройство. :)
Так как плохой результат может быть по вине пчеловода ( неправильная дозировка препаратов при приготовлении раствора, неправильное время проведение обработки, несоблюдение указанных в паспорте интервалов между обработками), и попросила написать комментарии тех, кому не понравилось и отказался от применения дым пушки.

Я також прихильник пролива, - амітраза (не має значення яку їй назву дав той,хто її "фасує" ) - препарат контактно-системної дії, у випадку із пушкою він діє тільки контактно.
Маю пушку вже давно - років 5 не користуюсь.
Два випадки: - 1. Приблизно у такий-же час,як зараз обробив пасіку біля хати 5 разів(на третій день), на початку вересня притягнув павільйон,скоротив,догодув ав і також обробив пушкою, тільки 2 рази (на той час вже у деяких сім'ях не було черви і тому останній обробіток відклав на пізніше).Середина жовтня - черви не має, обробляю павільйон, залишається +-50гр розчину, - обробив 2ряда біля хати(обробляв ранком), під обід у цих вуликах пішов забрати рамки (попередньо був там розпечатав маломедні), - падає перо у вулик - дно червоне від кліща, - у ряді 12вуликів,по 2сімї у кожному (в одному ряді 4 сім'ї,у другому 5), решта нормально.
2.У павільйоні поставив "контрольку", обробив пушкою, кліща досить багато осипалось, висипав його у літрову банку,залишив у павільйоні, через півтора-два тижня "бабене літо", беру банку а майже половина кліщів жива.
Для себе - серпень - пластини (роблю сам,діючу речовину міняю),
- жовтень - амітраза проливом.

Берендей 29.08.2020 20:40

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Использовал и буду использовать. Считаю просто великолепной вещью с эффективностью примерно 75-80% для обработки весной и осенью. Но в зиму самую последнюю обработку все же пролив амитразом. Да на последней обработке можно заморочиться, в остальное время пушка рулит(ИМХО)

вэн 29.08.2020 21:06

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Пользуюсь лет 7. Пока отказываться не собираюсь.Обрабатываю когда клуб конкретно уселся. Весной не обрабатываю. Дозировки особо не придерживаюсь.

Andruhan 30.08.2020 11:51

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 285956)
Использовал и буду использовать. Считаю просто великолепной вещью с эффективностью примерно 75-80% для обработки весной и осенью. Но в зиму самую последнюю обработку все же пролив амитразом. Да на последней обработке можно заморочиться, в остальное время пушка рулит(ИМХО)

:ah:Пушку сделал по твоему посту, кажись на зелёном форуме-:ok: С тех пор, ни пластинами, ни проливом не пользуюсь! Обрабатываю только осенью. Менял ДВ. В этом году кинулся искать Бисанар- а нету!:(

Лиза 30.08.2020 12:16

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 285963)
:....Обрабатываю только осенью. Менял ДВ. В этом году кинулся искать Бисанар- а нету!:(

Я тоже планирую сделать обработку бисанаром, но только уже весной. Ещё не покупала, но видела здесь:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Панас 30.08.2020 13:45

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Користувався у цьому році вперше. Використовував керосин з біпіном та маврік з водою. Якої сь шкоди для бджіл не спостерігав. Крім однієї сім*ї. Обробляв усіх однаково, а у однієї після біпіну з керосином сильний осип бджоли. Чи спостерігав хтось таке?

Andruhan 30.08.2020 16:03

Re: Варомор, "за" и "против"
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 285965)
Я тоже планирую сделать обработку бисанаром, но только уже весной. Ещё не покупала, но видела здесь:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Звонил- нету!:( Предлагали украинский аналог, но после Эко+ и Флумет-Рия - отказался! Сказали- и не ищите, российского- не будет, а жаль!


Текущее время: 11:56. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot