Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6640)

Игорь_Харьков 30.11.2020 12:44

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 287929)
Яку фірму?

Пан Гофере , якби я впіймав людину "за руку" . тобто були мої віса проти їх вісів тоді б я одразу озвучів цю інфу , навіть не сумнівайтеся , а так нехай мої підозри залишаються при мені. Може Ви підкажите які мені віса вибрати?:ah:

Andruhan 30.11.2020 14:22

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 287883)
Щоб надалі не попадати в подібні ситуації я хочу купити платформені ваги , але як їх обрати серед великого асортименту, хто має подібний девайс поділіться досвідом, прошу Вашої поради! Дуже вдячний Вам за любу інформацію!

Думаю, что-то типа [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...].

gopher 30.11.2020 16:09

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 287932)
Ви підкажите які мені віса вибрати?

Ми використовуємо такі:
- при фасуванні 100г-700г: фасувальні на 1кг/точність 1г;
- при фасуванні 500г - 28 кг: платформені на 50 кг/точність 50г;
- при прийманні 5 кг до 100 кг: платформені на 150 кг/точність 100г;
- при прийманні 20 кг до 500 кг: палетні на 600 кг/точність 200г (типу таких [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...], але спецзамовлення);
- при відвантаженні бочок до 350 кг: рольгангові на 600 кг/точність 200 г.:ok:

Игорь_Харьков 30.11.2020 17:45

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 287933)
Думаю, что-то типа [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...].

Дякую, друже!:beer: Але мабудь замала платформа , потрібно обміряти свого бочковоза.В нас місцеві заготувачі приблизно на таких важуть, але дуже довго триває ця вся процедура. Колись в мене хлопець мед брав , в нього віса були десь 1,2 на 1,2 (може трохи менші)і приставні пандуси, на вісах бочковоз зважили та обнулили, а потім бочку підчіпили , по пандусу на ваги заскочіли, зважили, з другої сторони з"їхали, на гідроборт і в машину.Він 5-тонник(17 бочок) години за 2,5-3 загрузив майже сам, я тільки підштовхнути-котнути. Дуже мені сподобалася така організація процесу.

Andruhan 30.11.2020 17:52

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 287937)
Дякую, друже!:beer: Але мабудь замала платформа , потрібно обміряти свого бочковоза.В нас місцеві заготувачі приблизно на таких важуть, але дуже довго триває ця вся процедура. Колись в мене хлопець мед брав , в нього віса були десь 1,2 на 1,2 і приставні пандуси, на вісах бочковоз зважили та обнулили, а потім бочку підчіпили , по пандусу на ваги заскочіли, зважили, з другої сторони з"їхали, на гідроборт і в машину.Він 5-тонник(17 бочок) години за 2,5-3 загрузив майже сам, я тільки підштовхнути-котнути. Дуже мені сподобалася така організація процесу.

Наш- так само бере, ось як приїде- заміряю платформу, чи подивлюсь модель;)

Роман 72 30.11.2020 18:52

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 287937)
Дякую, друже!:beer: Але мабудь замала платформа , потрібно обміряти свого бочковоза.В нас місцеві заготувачі приблизно на таких важуть, але дуже довго триває ця вся процедура. Колись в мене хлопець мед брав , в нього віса були десь 1,2 на 1,2 (може трохи менші)і приставні пандуси, на вісах бочковоз зважили та обнулили, а потім бочку підчіпили , по пандусу на ваги заскочіли, зважили, з другої сторони з"їхали, на гідроборт і в машину.Він 5-тонник(17 бочок) години за 2,5-3 загрузив майже сам, я тільки підштовхнути-котнути. Дуже мені сподобалася така організація процесу.

Платформу необязательно покупать,можно купить голову от весов с тензодатчиками а платформу сварить какую нужно, единстеное условие платформа должна иметь определеный вес (плюс минус) и проивести калибровку(нужны гири) . Если нужно могу спросить у нашего метролога где берут.И еще не все платформеные весы подойдут под бочковоз, на многих стоит один тетзодатчик и при заезде, сьезде будет большая нагрузка на датчик. Лучше брать на 4 тензодатчика.

Игорь_Харьков 30.11.2020 21:35

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Пане Роман 72, я бачу Ви в цьому питанні "собаку з"їли"))), що означає "індикатор весопрцесора.... степень защиты IP 54" та " Тензодатчики.... степень защиты IP 67 , це мається на увазі захист від вологи та пилу,що означають ці цифри? Ті , що розраховані на вагу 600 кг , вроді,написано що мають по 4 тензодатчика ( я дуже дешеві варіанти не роздивлявся, брав середній ціновий діапазон) і ще , я от думаю , так як зважування буде проводитися всього 1-2 ну 3 рази на рік, то мене влаштують просто ваги , що працюють від електромережі?

Роман 72 30.11.2020 22:17

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 287946)
що означає "індикатор весопрцесора.... степень защиты IP 54" та " Тензодатчики.... степень защиты IP 67 , це мається на увазі захист від вологи та пилу,що означають ці цифри? Ті , що розраховані на вагу 600 кг , вроді,написано що мають по 4 тензодатчика

индикатор это табло (мозги), IP первая цифра пылезациеность 5- немного пыли может попадать но на работу не влияет, 6- пыль не попадает (макс. защита). Вторая цифра влагозацищеность 4-защита от брызг (любое направление), 5-защита от струй (любое направление), 6- морская вода и сильные струи воды, 7- кратковременое погружение до 1м. 8- более метра (макс.защита) лично мне больше по душе крановые(как кантер, от 300 кг и выше, один тензодатчик ( дешевле ремонт), акб и от сети, вес весов до 5-10кг нужно повесил, не нужно снял. Да и дешевле против платформеных почти на тысячу. Любые весы нельзя оставлять нагружеными и избегать перегруза и резкой нагрузки на датчик.

Игорь_Харьков 30.11.2020 22:59

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Пане Роман, в Україні є власне виробництво вагів , чи все йде з імпортних комплектуючих, а в нас тільки проводки припаюють?

Добавлено через 11 минут
Кранові ваги річ добра , але треба мати конструкцію, на які їх можна підчіпити та підйомний механізм(((

serhio70 30.11.2020 23:16

Re: Платформеные весы для взвешивания бочек с мёдом.і
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 287949)
Кранові ваги річ добра , але треба мати конструкцію, на які їх можна підчіпити та підйомний механізм(((

Через плече спробувати.


Текущее время: 17:26. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot