Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Рейсмусы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Как правильно работать с рейсмусом (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=826)

Goodman 04.12.2016 20:07

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
Немного фот

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

верес 04.12.2016 20:09

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
П.с. Тільки що по радіо почув, новорічна столична ялинка якраз насправді як сксзав гоцул на українській російською пихта біла, (пихта белая) є ялиця біла.

Вы купал 04.12.2016 20:43

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
Стол чем мастили?

Critic 08.02.2017 22:48

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
За совет, по-поводу спрея-силикона, спасибо...Хорошо, что с ним проблем нет)) Буду знать, где использовать...

Voblin_UA 09.02.2017 12:36

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
Ну да... Силикон... Пользовался - супер!!! Закончился баллончик, зашёл в магазин - 100 гривен.
Нет слов. Одни выражения.

Urik 09.02.2017 14:07

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
Цитата:

Сообщение от Voblin_UA (Сообщение 177410)
Ну да... Силикон... Пользовался - супер!!! Закончился баллончик, зашёл в магазин - 100 гривен.
Нет слов. Одни выражения.

Серега в сексшопах дешевле, там еще старые цены!!!:rofl2::neigh:

Critic 09.02.2017 14:31

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
Цитата:

Сообщение от Voblin_UA (Сообщение 177410)
Ну да... Силикон... Пользовался - супер!!! Закончился баллончик, зашёл в магазин - 100 гривен.
Нет слов. Одни выражения.

Ого...Буду знать, по чем продавать)))

Voblin_UA 09.02.2017 21:45

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
Разговор с секс-шопе:
- Дайте силикононовой смазки для рейсмуса!
- Оооо, месье знает толк в извращениях!

:D

Орієць 07.02.2018 11:51

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
Маю фуговально- рейсмус ний станок Stark wjp 1700. Спочатку не мав зауважень. Станок подобався. А зараз калібруючи заготовки під рамки, я роблю їх шириною в 23мм, побачив таку проблему.:( Після прогону через рейсмус декілька дошок йде здвиг розміру товщини заготовки. Виставляю 23мм, с часом розмір збільшується й стає більшим. За рахунок вібрації (роботи) станка йде проворот рукаятки регуліровки товщини дошки на виході. При роботі знімав її, але це мало допомагало. Приходилось весь час контролювати проворот рукоятки, притримуючи її. Поки робив рамки поштучно , це було некритично . Але після того як зробив кондуктор для збору рамок, виникає проблема в тому, що рейка на пів міліметра більше за норму не поміщається в кондуктор. Й тому потрібен точний розмір. Аналогічна ситуація і в строгальному станку –з часом, при роботі, збільшується глубіна строганія. Я так розімію, що така проблема може бути в будь яких станках такого типу, в тому числі й просто в рейсмусах, так як всі вони зроблені по одній схемі. В кого аналогічна проблема й як її вирішуєте?:03:

Ворон 07.02.2018 13:09

Re: Как правильно работать с рейсмусом
 
Цитата:

Сообщение от Орієць (Сообщение 223782)
Маю фуговально- рейсмус ний станок Stark wjp 1700. Спочатку не мав зауважень. Станок подобався. А зараз калібруючи заготовки під рамки, я роблю їх шириною в 23мм, побачив таку проблему.:( Після прогону через рейсмус декілька дошок йде здвиг розміру товщини заготовки. Виставляю 23мм, с часом розмір збільшується й стає більшим. За рахунок вібрації (роботи) станка йде проворот рукаятки регуліровки товщини дошки на виході. При роботі знімав її, але це мало допомагало. Приходилось весь час контролювати проворот рукоятки, притримуючи її. Поки робив рамки поштучно , це було некритично . Але після того як зробив кондуктор для збору рамок, виникає проблема в тому, що рейка на пів міліметра більше за норму не поміщається в кондуктор. Й тому потрібен точний розмір. Аналогічна ситуація і в строгальному станку –з часом, при роботі, збільшується глубіна строганія. Я так розімію, що така проблема може бути в будь яких станках такого типу, в тому числі й просто в рейсмусах, так як всі вони зроблені по одній схемі. В кого аналогічна проблема й як її вирішуєте?:03:

В мене такеї проблеми не виникає,але попробуйте на ручку накинути резинку,або пружинку,тим самим фіксуючи ручку в виставленому положені.;)


Текущее время: 10:36. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot