Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Матководство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Система вывода маток "Nicot" (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=540)

Димас 08.05.2017 10:35

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Цитата:

Дим как бы ты и другие форумчане поступили в моем случаи?
Бросил бы работу и поехал бы заряжать прививочную рамку. Как сильно повлияет, не знаю, честно, не проверял. Для меня вывод маток - это большое дело, стараюсь всё наперед предусмотреть и работу и погоду. Матки мне тоже нужны, но по такой погоде я их не буду выводить. Не знаю как у Вас, а у нас дождь и дальше похолодание, обрыв взятка. А нормальные матки - это 90% успеха и они получаются лучше, когда идет стабильный принос нектара.
Если у Вас уже семьи в роевом и совсем не в моготу, как вариант, довыращивать этих, а потом, сменить через пару месяцев, хотя все это муторно и непрактично.

general_mayor 08.05.2017 11:37

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 189010)
Бросил бы работу и поехал бы заряжать прививочную рамку. Как сильно повлияет, не знаю, честно, не проверял. Для меня вывод маток - это большое дело, стараюсь всё наперед предусмотреть и работу и погоду. Матки мне тоже нужны, но по такой погоде я их не буду выводить. Не знаю как у Вас, а у нас дождь и дальше похолодание, обрыв взятка. А нормальные матки - это 90% успеха и они получаются лучше, когда идет стабильный принос нектара.
Если у Вас уже семьи в роевом и совсем не в моготу, как вариант, довыращивать этих, а потом, сменить через пару месяцев, хотя все это муторно и непрактично.

Пока что работа содержит не только мою семью но и моих пчел, так что бросить никак. Тоже думал вырастить этих, а потом видно будет кого менять, кого оставить. Сейчас тоже пошел дождь, завтра солнце, потом опять дождь и так через день на неделю.

Берендей 08.05.2017 11:50

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Собери маточного молочка, покушай, здоровья наберись, а по хорошей погоде и маток потом себе хороших выведешь.

Aleksandr17 08.05.2017 20:43

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 189022)
Собери маточного молочка, покушай, здоровья наберись, а по хорошей погоде и маток потом себе хороших выведешь.

Блін, пробував я його, щось воно не дуже аж в горлі запекло)

спасатель 101 06.06.2017 10:11

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Цитата:

Сообщение от Aleksandr17 (Сообщение 189073)
Блін, пробував я його, щось воно не дуже аж в горлі запекло

Смак треба зрозуміти. Все в цьому житті ми колись пробуємо вперше.

Колеги! Щось не можу зрозуміти. Чи це проблема з Карпатками, чи в чому причина.
Другий рік в НІКОТ підсаджую Карпатки і ніякого результату. Аборигени без проблем.
Чи може, що спочатку мордую Карпатками, а потім махнув рукою, і своїх використовую і протягом цього мордування відбуваєть щось те, що їм необхідно.
Нікот почищений, примитий водою чистою, був намазаний зсівшим медом, бджоли відполірували, - ну ляля. І знову якісь козні, а час пливе.

Які думки будуть з цього приводу?

Дет Котэ 06.06.2017 11:46

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 192187)
Колеги! Щось не можу зрозуміти. Чи це проблема з Карпатками, чи в чому причина.
Другий рік в НІКОТ підсаджую Карпатки і ніякого результату. Аборигени без проблем.
Чи може, що спочатку мордую Карпатками, а потім махнув рукою, і своїх використовую і протягом цього мордування відбуваєть щось те, що їм необхідно.
Нікот почищений, примитий водою чистою, був намазаний зсівшим медом, бджоли відполірували, - ну ляля. І знову якісь козні, а час пливе.

Які думки будуть з цього приводу?


Можливо сама матка вередує. Суну і Карпатку і Карніку - проблем не помітив.
Ставлю біля відкритого розплоду. І для освоєння і для засіву.

спасатель 101 06.06.2017 14:50

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 192199)
Ставлю біля відкритого розплоду. І для освоєння і для засіву.

Справа в тому що протягом 2-х сезонів пробував з різними карпатками. Але ставив для зручності у 2-му корпусі і на розплід не взертав увагу.
З точка привіз 2 сім'ї додому, пограюсь. Вже й штучний взяток створив і липа у місті запахла. Ну да буде видно.
За відкритий розплід окрема подяка!

спасатель 101 08.06.2017 11:14

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Колеги! Хто на скільки діб ставить Нікот у вулик на підготовку до засіву?

Bee_Keeper 08.06.2017 11:53

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 192352)
Колеги! Хто на скільки діб ставить Нікот у вулик на підготовку до засіву?

Думаю, без різниці Нікот чи Джентер... Вимазую сівшим медом і сам сот, і решітку. Звісно, без фанатизму. Підготовка в сім'ї від 2х годин до 12годин. В залежності від особистого часу та часу подальшої прививки. Сот в обох випадках засівався без проблем.

спасатель 101 08.06.2017 14:39

Re: Система вывода маток "Nicot"
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 192356)
Сот в обох випадках засівався без проблем.

Ви повторно використовуєте мисочки?
Вже чесно кажучи і не знаю, що ще. Другий сезон, а початок ну ніяк не виходить гладко.


Текущее время: 21:57. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot