Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2018 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4934)

верес 05.04.2018 10:30

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
отже, мабуть то тільки зайва метушня для бджіл.

Добавлено через 5 минут
....бджоли розумні, варто мабуть писати це слово в "...", дуже активно декілька десятків набридають на пилорамі, беруть свіженьку тирсу, бувби час та дослідити можливо теж корисно, з коефіцієнтом "0".

seim 05.04.2018 10:31

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

В природе рядом ничего нет. В этом году пробую так.
А почему не подставляете перговые рамки?

ukr-nik 05.04.2018 11:02

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 231305)
А почему не подставляете перговые рамки?

Я их и не вынимал.
А сбор кукурузной муки , даёт пчёлам имитацию пыльцевого взятка. И как следствие интэнсивней кормят матку и та интэнсивней отлаживает яйца.(это я так думаю.) А там кто его знает.

Сергей17 05.04.2018 11:24

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от ukr-nik (Сообщение 231306)
Я их и не вынимал.
А сбор кукурузной муки , даёт пчёлам имитацию пыльцевого взятка. И как следствие интэнсивней кормят матку и та интэнсивней отлаживает яйца.(это я так думаю.) А там кто его знает.

А, какой корм получат личинки?:confused:

seim 05.04.2018 12:08

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

И как следствие интэнсивней кормят матку и та интэнсивней отлаживает яйца
я думаю это только во вред. Особенно мука из зерновых. Личинка не получает в свой организм белок соответственно развивается как доходяга. А зимовалая пчела на этих доходяг израсходует свой ресурс по выработке маточного молочка. И старые пчелы быстро отойдут и молодые не смогут выкормить потом 4 личинки. Полноценно вскормленная личинка потом выкормит больше расплода чем вскормленная неполноценно. Это мое мнение.

Василий 05.04.2018 12:15

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
[QUOTE=Gnat;231301]Доброго дня . Вчора оглядав своїх, мають по 3 рамки печатного, пилку свіжого принесли в рамки.Порівняв по миролюбству бакфаст і карпатку:) . Бакфаст типу і хоче вкусити якісь спроби робить нервується але не цапнула. Карпатка по характеру різна, одні майже як бакфаст по миролюбству, а одна як собаки злі, зміню їм матку в цьому році.

Пасмурно но пчела на воде +12

Пойдет принос нектара и все будут как -шолковые-
Весна защита гнезда агресивность это нормально(ИМХО)

Ігнатович 05.04.2018 12:30

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Отримав "лист щастя" від агрохолдингу "Мрія" . Усі тут тішились що як гарно хтось співпрацює з пасічниками.
Зміст:
На прохання пасічників, щоб мінімізувати ризики використання ресурсу недобросовісними пасічниками чи сторонніми особами, доступ до карти надається лише тим пасічникам, які є членами пасічних об’єднань – асоціацій, кооперативів, спілок, громадських організацій.
На даний момент у Вас, одержувачів цього листа, немає доступу..
Попросив пояснити як я ("не член") можу зашкодити... )))) наразі чекаю відповіді...

ЯроБа 05.04.2018 13:22

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Я також не член спілок. Але звязався з керівником спілки, переговорив що і як, вони переконалися що я дійсно держу пасіку, дали інфу в Мрію і все працює. В часі це зайняло пару днів. Так що не бачу в тому ніяких проблем. Самі розумієте, що найдуться "щирі" пасічники, то такого понаписують, а самі насправді і укуса живої бджоли не відали...

Gnat 05.04.2018 13:32

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Ігнатович (Сообщение 231311)
Отримав "лист щастя" від агрохолдингу "Мрія" . Усі тут тішились що як гарно хтось співпрацює з пасічниками.
Зміст:
На прохання пасічників, щоб мінімізувати ризики використання ресурсу недобросовісними пасічниками чи сторонніми особами, доступ до карти надається лише тим пасічникам, які є членами пасічних об’єднань – асоціацій, кооперативів, спілок, громадських організацій.
На даний момент у Вас, одержувачів цього листа, немає доступу..
Попросив пояснити як я ("не член") можу зашкодити... )))) наразі чекаю відповіді...

Таку саму відповідь получив і я:(

Qway 05.04.2018 15:44

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Не совсем понимаю, что вы хотите получить и от кого?


Текущее время: 15:15. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot