Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2019 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5668)

Димас 22.05.2019 09:14

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Roman5 (Сообщение 264160)
Лично я, считаю, матки ИО - для вывода от их дочек (на репродукцию), а совсем не для медосбора.

А как же пословица: "Каково семя, таково и племя"?

Сергей Днепр 22.05.2019 09:20

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
+16 Дождь с грозой по прогнозу дожди до конца недели.

Юрий Вл. 22.05.2019 13:39

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Такое вот у нас "слабоватое" цветение :) . Но прохладные ночи делают свое дело - вчера +3,8 кГ на весах. Хотя это по-настоящему только 2-ой день был, сегодня ночью обещан дождь и повышение температуры .

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Viktor56 22.05.2019 15:51

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Тільки з пасіки,роїв ще не бачмв ,їх у нас ще майже ніхто не бачив .Повним ходом пруть ріпак,де за заставними був сушняк -занесли і збирались печатати,переніс рамки всередину,чисто майського не буде буде з ріпаком.Ці короткі вулики 18-20 рам(а в мене таких 4 щей на завужену вощину,такі колись в колгоспах були)годяться тільки для роїв,рамки вертикально ,якось стрьомно другий поверх ставити,але є один вулик на ці завужені рамки 1,3 м довжиною ,то я лишні рамки з печатною скидаю туди і роблю медовик.Акація ще навіть не думає цвисти поки ріпак.

bvv 22.05.2019 16:06

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Почти каждая семья имеет по два полных магазина незапечатанного меда из боярышника и черноклена и один маломедный магазин - там есть мед из черноклена и сейчас несут нектар с акации. Проблема: мед не запечатан, потому скачать не могу. А вот суши больше нет никакой.

Viktor56 22.05.2019 16:15

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 264078)
Вулики меду не носять,це роблять бджоли,дешевше доробити до існуючих вуликів магазини,як робити другий комплект вуликів.:)

Я вважаю це вірним рішенням ,але чи можна на колгоспні ставити другий поверх хоча б з напіврам?і чи взагалі хтось так робив?Зовсім від них відмовитись не хочу -суші такої багато ,а коли до плечиків прибивати цвяхи і ставити в широкі вулики (на повну вощину)починають ліпити крила і всякі інші зодчества.

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 264195)
Почти каждая семья имеет по два полных магазина незапечатанного меда из боярышника и черноклена и один маломедный магазин - там есть мед из черноклена и сейчас несут нектар с акации. Проблема: мед не запечатан, потому скачать не могу. А вот суши больше нет никакой.

Я вже навіть потрахану міллю ставлю в пастки,є ще рамок 30 цієї колгоспної завуженої,напевно завтра докидаю за заставні ,де ще є місце ,нехай несуть,потім будуть мати час перенесуть в гніздо,а може рої підуть,піде їм для підтримки штанів.

Ворон 22.05.2019 16:54

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вложений: 1
Ж[QUOTE=Viktor56;264196]Я вважаю це вірним рішенням ,але чи можна на колгоспні ставити другий поверх хоча б з напіврам?і чи взагалі хтось так робив?Зовсім від них відмовитись не хочу -суші такої багато ,а коли до плечиків прибивати цвяхи і ставити в широкі вулики (на повну вощину)починають ліпити крила і всякі інші зодчества. #######################################
Ось вулики колишнього колгоспу,тобіш "заводскі,перероблений дашок на вищий і поставлений на завіси,надставка на 145 рамку +матрас входить на ура,правда вони не мої.:)

Вадим Попов 22.05.2019 17:01

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 264196)
Я вважаю це вірним рішенням ,але чи можна на колгоспні ставити другий поверх хоча б з напіврам?і чи взагалі хтось так робив?Зовсім від них відмовитись не хочу -суші такої багато ,а коли до плечиків прибивати цвяхи і ставити в широкі вулики (на повну вощину)починають ліпити крила і всякі інші зодчества.

Добавлено через 7 минут


Я вже навіть потрахану міллю ставлю в пастки,є ще рамок 30 цієї колгоспної завуженої,напевно завтра докидаю за заставні ,де ще є місце ,нехай несуть,потім будуть мати час перенесуть в гніздо,а може рої підуть,піде їм для підтримки штанів.

Колгоспні - це 285 ширина рамки?

Ворон 22.05.2019 17:18

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 264199)
Колгоспні - це 285 ширина рамки?

Рамки стандартні Дадан 435-300.:)

Вадим Попов 22.05.2019 17:33

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 264200)
Рамки стандартні Дадан 435-300.:)

А я думав українка з завуженою рамкою


Текущее время: 23:00. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot