Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Пасечный нож (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=436)

Bee_Keeper 14.09.2015 11:26

Re: Пасечный нож
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 99788)
:nunu::nunu::nunu::nunu::nunu::D:D:D:D:D
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

А я шо? Я ж не претендую, и так понятно:ah:. Буду за тобой, Эдик, в очереди за ножичками:beer:

спасатель 101 14.09.2015 11:50

Re: Пасечный нож
 
Цитата:

Сообщение от Борода-1 (Сообщение 99778)
Та невже

Також не розумію, як можна на суху зрізати забрус з рамки, яка витягнута з вулика, жара, а особливо в цьому сезоні багато свіжовідбудованих. Маються і старі дідовські ножі, довго тримають заточку, куплені нові нормальні, але .... Звісно іноді виходить, ну щоб цілими днями на суху, не іде діло.
На останню качку придбали з колегою по електроножу фірми "Павік" (здається так), задоволені, 380 грн нержавійка, 350 сталевий. Потужність 40 А/год.

Александр Влад. 14.09.2015 11:53

Re: Пасечный нож
 
Bee_Keeper, Андрей, я за тобой занимаю.

Берендей 14.09.2015 12:02

Re: Пасечный нож
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 99791)
На останню качку придбали з колегою по електроножу фірми "Павік" (здається так), задоволені, 380 грн нержавійка, 350 сталевий. Потужність 40 А/год.

Да есть и у меня такие ножи и 30 и 40 и нареканий на их работу нет. Но иногда "тяжелая артиллерия" не нужна по этому и нужен под рукой хороший примитивный но надежный нож.

Борода-1 14.09.2015 12:29

Re: Пасечный нож
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 99794)
Да есть и у меня такие ножи и 30 и 40 и нареканий на их работу нет. Но иногда "тяжелая артиллерия" не нужна по этому и нужен под рукой хороший примитивный но надежный нож.

Дійсно,все так.Ніж Дрезналя був та і задуманий.Але получилось не зовсім примітивно тому що прийшлось "вкластись" у два штампи.
Ідея заключалась в тому, щоб придати полотну ножа мінімальний контакт з воском та медом, помоємо це майстру вдалось .саме завдяки ширині полотна 22 мм ,невеликому овальному вигину(що також мінімізує контакт з медом) і простому куту заточки,та і метал довго тримає заточку:ah:

Bee_Keeper 14.09.2015 13:49

Re: Пасечный нож
 
Вложений: 3
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 99791)
Також не розумію, як можна на суху зрізати забрус з рамки, яка витягнута з вулика, жара, а особливо в цьому сезоні багато свіжовідбудованих.

Ви не повірите, але скільки пасічникую, ні разу не тримав ніж у горячій воді. Розпечатка тільки на суху, хоч старі, хоч свіжовідбудовані рамки. Так роблю я і мої знайомі. Ніж повинен мати гостроту бритви, щоб лезо різало волос на руці. І ще...здебільшого рамки обрізаються повністю запечатанними, так виключається контакт леза з відтянутими, але не заповненими медом комірками. Тким чином уникається змазування стільника. Хоча доводиться підрівняти якусь незапечатану повністю рамку (бо стояла біля вощини і бджоли потянули довгі комірки), гострим ножем це робиться досить легко.
Додаю фото з свого альбому, на них товариш розпечатує рамки ножем " на суху".

Берендей 14.09.2015 13:59

Re: Пасечный нож
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 99802)
Додаю фото з свого альбому, на них товариш розпечатує рамки ножем " на суху".

Вот это условия для откачки :ok::ok:

Bee_Keeper 14.09.2015 14:11

Re: Пасечный нож
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 99804)
Вот это условия для откачки :ok::ok:


ОФФтопик:
Будка на платформе товарища имеет размеры 2х2.9м , обшита снаружи цинком, внутри вагонкой. Термуха между обшивками - пенопласт 30мм толщиной. В будке имеется две двери - хочешь закрой наглухо обе, а хочешь ставь сетчатую дверь для вентиляции. Все зависит от погоды и настроения пчел. У меня будка на платформе поменьше - 2,5х1,5м. Оснащена так же, что медогонка, что стол для распечатки. Места чуть поменьше, и это ощущается. Вдвоем трудновато работать. На новом прицепе будка будет попросторнее - будет возможность жену привлекать к работе;)


Andruhan 14.09.2015 14:39

Re: Пасечный нож
 
Цитата:

Сообщение от Александр Влад. (Сообщение 99792)
Bee_Keeper, Андрей, я за тобой занимаю.

Совершенству нет предела, и я на очереди!:beer:

Urik 14.09.2015 17:08

Re: Пасечный нож
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 99802)
Ви не повірите, але скільки пасічникую, ні разу не тримав ніж у горячій воді. Розпечатка тільки на суху, хоч старі, хоч свіжовідбудовані рамки. Так роблю я і мої знайомі. Ніж повинен мати гостроту бритви, щоб лезо різало волос на руці. І ще...здебільшого рамки обрізаються повністю запечатанними, так виключається контакт леза з відтянутими, але не заповненими медом комірками. Тким чином уникається змазування стільника. Хоча доводиться підрівняти якусь незапечатану повністю рамку (бо стояла біля вощини і бджоли потянули довгі комірки), гострим ножем це робиться досить легко.
Додаю фото з свого альбому, на них товариш розпечатує рамки ножем " на суху".

Андрюха надеюсь "на суху" вы только рамки обрезаете. :rofl2:


Текущее время: 06:18. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot