Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Роение (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Ловля роев (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=342)

medodan 04.07.2014 15:39

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Charli (Сообщение 63474)
Я наверное не правильно выразился . У меня одна семья начала роиться, я дал ей возможность завершить начатое до конца. В тот день ждал выхода роя, когда вышел, собрал и поместил в погреб.

Просто я посмотрел на " стаж-количество семей" под вашим ником и подумал,что у вас это первый опыт-через пимку роя.Извините за сумбур...

Немолодий 06.07.2014 06:56

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 63170)
Сьогодні етапували мого десятого норовистого.

Вчора привіз ще 5 роїв.:ura1:
Два, судячи по вазі ловушки, хороші; два середньої сили і один слабачок. Всього за цей сезон вже 15. Ще в трьох ловушках бачив розвідку. Перевірю через кілька днів.

МЭД 06.07.2014 10:52

Re: Ловля роев
 
А я свои поснимал. У нас почему то после 15-17 июня как рукой обрезает. На мой взгляд зависит все от региона. Появился взяток , пчелам не до роения и на оборот , да и окна между дождями!

gmenia 06.07.2014 14:43

Re: Ловля роев
 
В мене висять ще дві, в одній є рій, попадаються слабачки по 1-2 рамки більше мороки з ними чим діла, да і вуликів вільних немає.

katran54 06.07.2014 19:37

Re: Ловля роев
 
Цього року спіймав 5 роїв у лісі. Про свої мовчу бо роїлися всі. Один первак заселив як самостійну сім"ю, тільки замінив їм матку на дочку карпатки. Ще одним підсилив відводок з карпаткою F1. Тут тиждень тріпали матку в клубку бо я не знайшов був матку з рою. І лише коли я забрав "дику" матку перестали брати карпатку в клубок, але вони її не хочуть, бо погано годують ( тонка як неплодка - а вже добре червила). Три остонні рої по черзі з"еднував через газету з відбором лишніх маток. Зацвіло різнотрав"я та іван-чай, на підході золотарнік а приноси 0,5 - 1,0 кг. Сіяних медоносів немає - тільки з лісу.

Немолодий 06.07.2014 21:50

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 63532)
Вчора привіз ще 5 роїв...

Сьогодні перевірив кілька ловушок. В трьох сидять рої, в двох -розвідка. Завтра буду мінять повні на пусті..

P4ELOVOD 06.07.2014 22:31

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 63554)
Сьогодні перевірив кілька ловушок. В трьох сидять рої, в двох -розвідка. Завтра буду мінять повні на пусті..

Перевісив шість ловушок на нове місце 15 та 20. 06. і все марно.Правда провірив тільки дві, ні роїв ні розвідки. Думав блище до медоносів щось звлетить. Напевно в нашій місцевості роїня закінчилось. Хоча в мене цього річний рїй в ройовому.Заселив його 27.05. було 5-6 рамок бджоли. На даний час 12 рамок, 5 росплоду, засів на всю рамку. Можливо й тиха зміна, але вощину не тянуть??? Хочу завтра забрати весь росплід, та посадити на суш і вощину. Можливо без росплоду "задумаються" та почнуть працювати на соняшнику.

Андрей1985 06.07.2014 23:06

Re: Ловля роев
 
Сегодня проверил 4 своих, три с роями, один еле спустил! сидят в машине! утром буду возставлять на пасеке, кого на подсиливание, а кого и самого обустрою!

Voblin_UA 07.07.2014 10:04

Re: Ловля роев
 
Вчера проверил результативную ловушку на результативном дереве. По совету опытных товарищей дополнительно пометили с батей дерево :ah: :rofl2: Жду результат... :)

Андрей1985 07.07.2014 12:24

Re: Ловля роев
 
Вложений: 4
Вот:ah:, только погода подвела, обработал только одну ловушку, дальше дождь помешал!


Текущее время: 11:49. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot