Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Павильон (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=284)

tol64 27.03.2016 22:33

Re: Павильон
 
Вложений: 1
легкій варіант причіпа на 16 украінских вуликів

Ворон 28.03.2016 08:06

Re: Павильон
 
Цитата:

Сообщение от tol64 (Сообщение 129324)
легкій варіант причіпа на 16 украінских вуликів

Мені сподобався ваш павільйончик,особливо підвіска,як я зрозумів вона в вас балансірна,одне-б тільки удосконаливби,поставив більші колеса,приміром 13-15 радіуса,бо десятка колеса ловлять найменші ямки,якими вкриті майже всі дороги,можна фото самої підвіски поближче.

Bambr 28.03.2016 08:19

Re: Павильон
 
Я так понял там снято одно колесо?

Ворон 28.03.2016 09:48

Re: Павильон
 
Цитата:

Сообщение от Bambr (Сообщение 129365)
Я так понял там снято одно колесо?

Так колесо зняте,напевно для кращого обзору конструкції підвіски.

Ivas 02.04.2016 16:43

Павильон
 
Вже вимальовується павільйон, але треба зробити новий дах щоб стікала вода, бо цей тече, а це не запланованих +5000[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Надіслано за допомогою Tapatalk

menger 02.04.2016 23:00

Re: Павильон
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 129363)
Мені сподобався ваш павільйончик,особливо підвіска,як я зрозумів вона в вас балансірна,одне-б тільки удосконаливби,поставив більші колеса,приміром 13-15 радіуса,бо десятка колеса ловлять найменші ямки,якими вкриті майже всі дороги,можна фото самої підвіски поближче.

Маю вісь вісь з колесами від старої колгоспної бочки (для браги), і в планах на основі неї зробити павільйон. Питання до пасічників з досвідом кочівлі. Які підводні камені в амортизації павільйону, чи без неї???. Павільйон планується транспортувати трактором. Чи вартує робити підвіску?

Bee_Keeper 03.04.2016 08:45

Re: Павильон
 
Цитата:

Сообщение от menger (Сообщение 130487)
Павільйон планується транспортувати трактором. Чи вартує робити підвіску?

Амортизація потрібна і дуже важлива, адже перевозити будете вулики з бджолами, а не дрова. Якісь пропозиції давати складно, адже фото Ви не прикріпили, яка саме вісь є в наявності. Також не завадить прорахувати вагу павільйону в повній загрузці. Наперед, можна подумати щось з ресор УАЗ, Газ-69, Газ-51.

Ворон 03.04.2016 08:52

Re: Павильон
 
Вложений: 2
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 26868)
Зайдіть на мою сторінку на форумі і подивіться на мою конструкцію,фото є в альбомі.

В мене вагончик також зроблений з рами і задньої підвіски комбайна "Нива",тягаю також трактором,ресор немає,кочую недальше 20 км. від дому,швидкість невелика,грунтова дорога мягка.:ok:

Ворон 03.04.2016 08:53

Re: Павильон
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от menger (Сообщение 130487)
Маю вісь вісь з колесами від старої колгоспної бочки (для браги), і в планах на основі неї зробити павільйон. Питання до пасічників з досвідом кочівлі. Які підводні камені в амортизації павільйону, чи без неї???. Павільйон планується транспортувати трактором. Чи вартує робити підвіску?

Пока проблем в експлуатації вагончика незамітив,ще нічого не обірвалось(стільники) і незагинуло,головне добра вентиляція,щоб бджоли незапарились,для цього ставлю ще одну надставку і відкриваю засіткований отвір в потолочині.:ok: П/С.Процес виготовленя в моєму альбомі.

Ivas 09.04.2016 21:39

Павильон
 
Павільйон майже готовий, вулики, за винятком потолочин також.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]. Ще є декілька не вирішених питань: 1. Оббити стелю і стіни фольгоізолом чи покрасити? 2. Вентиляція. Чи буде добре насверлити вверху передньої стіни отворів на 12 мм і скільки потрібно? Там же планую вирізати вікно. 3. Освітлення- два ряди світлодіодноі стрічки чи пересувну потужнішу ломпочку? 4. Щоб відійти від ковдрів і кучу дощичок зробив на пробу такі потолочини з товщиною рейок 2 см. В середину давати пінопласт чи мінвату? [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Буду вдячний за поради

Надіслано за допомогою Tapatalk


Текущее время: 17:12. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot